Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek w Solec Kujawski

znam ta firme

prowadza rekrutacje za minimalna krajowa :-D

Na dunskim masz tak na reke z 2tysiaki

wiem o czym mowie

Niestety czesto powiazania o tym decyduja, albo obrazowo mowiac trza dupe dac i wtedy tez mozna awansowac, takie sa dzis realia. Dlatego jest koonkurencja i ludzie z tamtad co roz odchodza bo nie beda sobie zyl pruc za nic.

e
@wiem o czym mowie

Dlatego jest koonkurencja i ludzie z tamtad co roz odchodza gdzie można znaleźć pracę z taką znajomością gramatyki?

@e

Sa firmy w Gdansku jak Kemira, Bayer, Staples itp.

wiem o czym mowie

to sie bys grubo zdziwil, tam mozesz zyly wyprowac a fige z makiem dostaniesz w zamian :-) chyba ze nalezysz do rodziny szefunia lub jego klanu to co innego :-)

Rozmowę kwalifikacyjną w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szwacz / Szwaczka?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

wiem o czym mowie

Taaak podwyzke w formie lizaka chupa chups ci da szefunio :-) i tylko na Swieta ma sie rozumiec :-) wiec jak sie zalapiesz teraz na swieta lizaka dostaniesz :-)

wiem o czym mowie

W tej firmie lepiej nie bedzie, bo szefunio tylko sobie kieszen nabija a co ze stolu spadnie dostaja pracownicy.

dawna

nie wiem, najlepiej zadzwonic tam osobiscie

dawna

takie stawki jedynie dla jezykjow skandynawskich.

pok
@dawna

Najpierw piszesz, że nie dają, później, że jednak tak.

@pok

wiekszosc stanowisk jest na jezyk niemiecki, potem troche na francuski a garstka na skandynawskie wiec napisalam ze nie daja bo 90% nie daja tyle tylko tej 10%wej. A szef traktuje pracownikow jak maszyny ktore mozna wymienic w kazdym momencie, nie jak pracownika ktorego warto zatrzymac, jak nie ty przyjdzie nastepny i karuzela sie kreci tak tam juz od lat.

e
@dawna

czyli jest rotacja, jak w każdym innym call center. Nic nowego.

dawna

@tomi: tyle tam w zyciu nie daja.

dawna

@witek: dają umowę o prace ale na minimalna krajowa, a reszta pod lada. Uwierz mi są lepsze firmy niż ta, chyba ze ktoś woli za mala kasę pracować i nie ma chęci na rozwój osobisty to tam polecam.

dawna

@witek, to ci powiem jak wyglada, masz srednio 70-80 telow a w sezonie wiosennym i zimowym przed zmiana opon ze 120 telow, czesc z nich to klienci wydzwaniajacy po kilka razy dziennie. Polowa z nich to niezadowoleni lub mega wkurzeni, ze cos nie doszlo albo zly towar doszedl (da sie to zroumiec ze sa wkurzeni). Wiekszosc zale wylewa na firme, czesc na pracownikow, bo gdzies musza dac upust swojemu niezadowoleniu, a wiec tobie. Reszta to zamawiajacy ludzie. Suma sumarum, tak naprawde firma malo robi, zeby ytuacja sie poprawila po stronie niemieckiej, bo problemy z dostawa towaru itp od lat te same, za malo ludzi pracuje i z tad te problemy i niezadowoleni klienci.

dawna

Dokladnie, nie pracuje tam i sie wtedy sama zwolnilam jak wielu innych tez, a szef na odchodne nawet dziekuje tobie nie powie, bo jego nic nie rusza jak widac, bo zawsze znajda sie nowi np. po studiach, ktorzy rosziny nie maja lub u rodzicow mieszkaja itp. i starcza im ta kasa bo i kredytow brac nie musza.

dawna

W tej firmie pracownik jest wymienialny, tzn. Jak jakas osoba odejdzie szefa to nie rusza, bo od lat w tej firmie na lepsze sie nie zmienilo, rotacja jak na karuzeli, minimalna krajowa a reszta pod lada, szanse na jakis awans minimalne, rozwoj do pewnego stopnia i to tyle.

byla

Znac trzeba, bo klienci mowia nieraz roznymi lokalnymi gwarami, ale tez trza wiedziec ze kokosow w tej firmie sie nie dorobisz.

dawna

Umowa o prace to dziś na stanowiska związane z językiem niemieckim wszędzie dają i to nic specjalnego nie jest na np. na stanowiska na słuchawce/obsługa klienta.

dawna

Socjal daja? hahahahaha, dobre zarty zadnego socjalu nie ma ale sciemniasz, zadnego pakietu tylko minimalna krajowa plus cos tam pod lada, tak tam jest wiec nie sciemniaj :-) umowa o prace jest ale jak mowie minimalna krajowa wiec w zadnym banku nawet malej pozyczki nie dadza.

toyota

Wyjazdy to akurat średnio istotne. Wazne zeby warunki były ok. Jak z tym jest?

dawna

Ale co dwa lata mial byc zjazd firmowy i co raz byl tylko i nici, moze szefunio woli kase miec na lepszy urlop gdzies na Hawajach :-)

pracowalam to wiem

Bo jak sie ludzie pozwaliali to maja wolne miejsc pracy zgadza sie.

pracowalam to wiem

Jezyk niemiecki lub francuski lub jeden z norweskich. Ale praca tam to na minimalnej krajowej wiec jak komu wystarczy tylko tyle kasy i lubi miec ze 100 telow dziennie podczas 8 godzin pracy to polecam ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek - Solec Kujawski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sofex Cabaj Jacek
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Leśna 35
    86-050 Solec Kujawski