Opinie o Cabind w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cabind. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cabind o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cabind w Bielsko-Biała

;)

przez 2 tygodnie nie było kierownika kefira i nie miał kto mącić na produkcji... dlaczego ten czas tak szybko minął?

Jery

był jaki był czasem wredny czasem złośliwy , ale zawsze spoko i mozna sie bylo z nim dogadać . trzymaj się tam na górze :(

eci

a na liderke musi robic kierownik bo ona przecież nie leży!!!!

jo

uciekać uciekać za te 1250 marne niech se sami robią padalce jedne jakiś normy?? Na pewno hahaha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cabind? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
gutek

człowiek zapier.... żeby dogodzić kierownikowi a tu wiecznie zle wiecznie mało, (usunięte przez administratora)...pracownikom więcej roboty,i papierkowej i wymyślanie tylko żeby utrudnić życie pracownikowi!!!!!!!!i wieczne słyszane słowa MA BYĆ NORMA WYROBIONA,MA BYĆ TO MA BYĆ TAMTO ZROBIONE!!!!!Sami se kur.. stańcie na maszyny i (usunięte przez administratora) ciekawe ile i jak zrobicie!!!!Mojej wspaniałej liderce dziękuję za obrabianie każdemu (usunięte przez administratora) przez nią również odeszłam z firmy,gdyby nie dawała pewnej osobie (usunięte przez administratora) i nie donosiła dawno by wyleciała.Zero szacunku dla pracowników.Tak jak piszecie,zabierają premie o byle co już mi się nawet nie chce pisać jaki koszmar tam przeżyłam,ile ludzi płakało przez Tych (usunięte przez administratora) w firmie.Ludzie uciekajcie z tej firmy za takie pieniądze znajdziecie inną pracę

czarna
@gutek

Heh zgadzam się słowo w słowo z Tobą a co do wypłaty Heh koleżanka że mną przyjmowała się w tym samym dniu raz niepodpisała umowy za miesiąc wcześniej bo niemiała jak dojechać to jej niewypniewypłacili i straszą że nieoddają to zobaczymy bo mogę poświadczyć czy była bo byłam bez wolnych w pracy

Skowronski

Tęsknicie za mną?

gość.

No i prosze ale sie porobiło,kolejna z pseudo liderek z TSA wylądowała na maszynie,ciekawe czy teraz jej tak do śmiechu jest jak zapieprza ,juz nie mówi do innych że mają robić na 2 masz.i woła ogień,ogień haha,biedna ta nasza Agata,a taka mądra była,

eci

mam nadzieje że to chwilowe zmęczenie osoby o nicku crush a nie wrodzona głupota :)

crush

ale gadacie głupoty..."nikt nie bedzie chciał do takiej roboty przychodzić"...to ciekawe gdzie pójdziecie...hahahaha...robić tam na meksykanów i siedzieć cicho wszy jedne! Wam to sie obniżki należą za 800zł robić a nie narzekać wiecznie! IDC rulezzzZ

onabb

Co Ty nazywasz podwyżką? Marne 50zł, może ciut więcej. Szkoda gadać. Zakład prędzej czy później upadnie, bo nikt nie będzie chciał do takiej roboty przychodzić.

ona

jak podwyżki tegoroczne?? żenada..

Gatta

To co się ostatnio działo było żenujące!Urządzili łapankę na pracowników którzy zeszli z hali minutę lub dwie wcześniej.Dyrektor stał schowany za półkami a po szatni biegały baby z biura i szukały uciekinierów.Nie mają wstydu!A jak na halę wchodzi się wcześniej to już nikogo nie obchodzi!Zejść o minutę wcześniej nie możesz, musisz stać i patrzeć na ścianę albo na cokolwiek.Naprawić czytnik i ustawić dobrze godzinę!

ona

jedyne co potrafią to krytykować.. zbierac premie bla bla.. pochwalić to już nie.. a co dopiero dac:D

biurowiec
@ona

...hmm, ciekawi mnie jedno, skoro tak fajnie jest w biurze,nic nie robiąc, dostawać dużą kasę, to dlaczego wszystkie osoby pracujące na produkcji,które dostają tą szansę "zasmakowania tego miodu" tak szybko z niej rezygnują i płaczą, że chcą z powrotem na produkcję bo inaczej się zwolnią ?? ...ludzie pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma......... A co do zarobków, chcę dostać te 3000 brutto miesięcznie po codziennych 12 godzinach pracy, nie napiszę tu wtedy ani słowa...ja już też jestem Wami wszystkimi zmęczo...tym pierdo..., zapraszam, może ktoś się zamieni ?? jeśli nam się nie podoba, zawsze możemy zmienić pracę...

;(

dlaczego znowu wszystkie czytniki są opóźnione? w radiu już dawno jest równa, a na czytniku dopiero za minutę... kolejna sprawa to ta kiedy wymienią środkowy czytnik na nowy (naprawa jest bezcelowa, bo i tak się zepsuje,) każdy chce wyjść z tego cholernego zakładu normalnie jak człowiek, a nie przepychać się przy czytniku... panie dyrektorze produkcji może w końcu zamiast czaić się między maszynami i sprawdzać kto o której schodzi z hali wziąłby się pan do uczciwej roboty i załatwił sprawę z czytnikami... czepiacie się ludzi z produkcji, że niektórzy schodzą z hali wcześniej (przypuśćmy że na przykład za dwie lub za minutę równa) bo przecież zakład płaci za pełne 8 godzin pracy, ale głęboko w nosie macie to, iż pracownicy wyższego szczebla potrafią przez połowę zmiany siedzieć na (usunięte przez administratora) w biurze lub na hali przed komputerem i zupełnie nic nie robić... ale jak zwykle udupia się roboli, którzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne(usunięte przez administratora)

cool

no i z (usunięte przez administratora) wychodzi świnia... zabiera premie dziewczynom... ma zostać managerem i już wylizuje (usunięte przez administratora)...

Paleta

Dziwie się Szefową zwolnili miała takie duże doświadczenie.W końcu zarządzała w Wrocławiu budką z kurczakami.

czytelnik

Znów poszukują osób z grupą na wiązki.Ale te osoby nie mają żadnych przywilejów!!!! Tak samo muszą zasuwać jak osoby bez grupy!!! To nie jest zakład pracy chronionej!!!

jeszcze pracująca

co prawda - to prawda, chyba nas zlikwidują, dyrcio miał rację, że się wyniósł, tak wieszacie na nim psy - a spytajcie osób, którym pomagał... a ja go widziałam miesiąc temu (usunięte przez administratora)

szkoda tylko, że wszyscy szczęśliwcy, którzy postanowili przejść z produkcji do biur...na tzw jak to wypisujecie 6 h przerwy na kawę i 2h na papierosa....szybko wymiękają :D ... czyżby stres nawał obowiązków i ...brak czasu na 20 minutową przerwę przytłaczał ?? zapraszamy bardzo serdecznie...daję Wam, góra ...hmm... 2 miesiące ?? :D :D .... Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... i szanujmy sie wzajemnie, bo już chyba długo nie popracujemy w tej firmie w Polsce :D

kikol

były - 2013-08-30 13:50:54 - 2013-08-28 20:15:27 były - 2013-08-28 14:03:39 (usunięte przez administratora) zwolnili? Nie może być. Taki top manager. Co to się tam u was dzieje? Nie zwolnili ,tylko wyleciał z wielkim hukiem !!!A czy chociaż zrobił pożegnanie na magazynie i zaprosił Elvisa żeby zaśpiewał Love me tender? Czy może ktoś w eci zorientował się z kim współpracowała firma Frateris? (usunięte przez administratora) teraz jest na bezrobociu na zasilku.

Zostaw merytoryczną opinię o Cabind - Bielsko-Biała

Cabind