Opinie o Daewoo Electronics w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daewoo Electronics. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Daewoo Electronics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daewoo Electronics w Pruszków

Czy rozmowa rekrutacyjna w Daewoo Electronics odbywa się również w języku angielskim?

Yamato
@Expracownik

To jak się teraz nazywają skoro mówisz że nie istnieje

Czy firma Daewoo Electronics udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

rekruter

niestety rozmowy odbywają się tylko w języku koreańskim

Paulina
@rekruter

To jest jakiś żart czy prawda? Firma ma siedzibę w Polsce przecież? Więcej ludzi tutaj zna angielski niż koreański...

@Paulina

Bardzo proszę o informacje na temat siedziby Daewoo Electronics w Polsce.

Expracownik
@ex-pracownik

Firma Daewoo Electronics już nie istnieje w Polsce ani na Świecie

Yamato Nowy wpis
@Expracownik

To jak się teraz nazywają skoro mówisz że nie istnieje

Czy w Daewoo Electronics zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Na jakie wsparcie w Daewoo Electronics mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

kobieta co jej mózg nie ciąży Nowy wpis

Jeżeli jesteś w ciąży nie musisz przychodzić do pracy. Nie ma tu znaczenia czy jesteś kobietą, mężczyzną lub nie chcesz ujawniać swojej płci (ewentualnie gdy nie wiesz jaką masz). Ogólnie jeżeli nie jesteś w ciąży to też nie musisz. Także kodeks pracy nie zostanie na pewno naruszony w żadnym z przypadków.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Daewoo Electronics? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Tom

Jak się pracuje w daewoo?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Daewoo Electronics?

xD

No ostatnio pracownicy się spotkali pod koniec 2012 w pośredniaku. Aż miejsc brakowało :) taka impreza.

@xD

Oczywiście. Spotkania integracyjne tzw. "Dzień Sportu", odbywały się regularnie aż do 1999r.

Ex-pracownik

Myślę, że określenie dzień "sportu" lepiej oddaje charakter tych imprez ;-)

Ex-pracownik

Ludzie musicie zgłaszać swoje podania do Korei

Miał
@Ex-pracownik

Spox

Łukasz

Czy rekrutacja jest w siedzibie firmy czy jest organizowana przez firmę ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Daewoo Electronics? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ex-pracownik

Rekrutację masz już za sobą. Wymagana jest umiejętność czytania. Bez tego nie przyjmują.

Czy Wy ludzie czytać nie umiecie??? Firma Daewoo Electronics nie istnieje w Pruszkowie od 2012 roku. Teren został sprzedany Firmie Panattoni która postawiła tam magazyny Firma Daewoo Electronics od 2012 roku została już dwukrotnie sprzedana najpierw Dongbu Electronics a obecnie Firmie Winia Electronics

Co jaki okres czasu w Daewoo Electronics można ubiegać się o podwyżkę?

Firmy od 2012 już nie ma na jej miejscu są magazyny Panattoni

A wiecie może czemu firma już nie działa ? Zbankrutowała?

Drogi Adamie z gowork
@Adam

Dlaczego firma nie działa? Bo nie kupiłeś od nich telewizora!

Jak długo czekaliście na odzew z Daewoo Electronics? Oddzwaniają zawsze?

myślący

Pytanie do pracowników "gowork" którzy zamieszczają takie nonsensowne pytania jak to "Jak długo czekaliście na odzew z Daewoo Electronics? Oddzwaniają zawsze?": - czy posiadacie mózg? - czy posiadacie muzg? - czy może posiadacie musk? Rok aktualnie mamy 2020...a pamiętacie koniec świata 2012? No właśnie, dla tego przedsiębiorstwa przepowiednia o końcu świata w roku 2012 się sprawdziła! I K O N I E C T E M A T U

myślący

ex-pracownik

Daewoo Electronics w Pruszkowie zrównane z ziemią jest. Nie istnieje.

Rado
@ex-pracownik

Nie zrównana z ziemią tylko przeniosła sie do sąsiadów z NRD z Pruszkowa.

Rado

Sporo się nauczyłem pracując w Daewoo. Szkoda ze firma opuscila Polskę. Porzadek i pomysłowość tam dominowała ! Ja nie żałuje iż tam pracowałem.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Firmy już od kliku lat nie istnieje na polskim rynli

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Daewoo Electronics? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

ktoś

Firma już od kilku lat nie istnieje na polskim rynku

Irek

Niestety firmy nie ma

erftg

firma jest znana to prawda zapewne tez zatrudniaja odpwiiednich i wykwalifikowanych pracownikow u siebie..ciekawe wlasnie ajk tu jest z zatrudnieniem u nich bo ofert od dawna zadncyh niestety nie bylo..

ex-pracownik

Plotki? Gdzie ta firma istnieje i ma się dobrze? W realu nie. W internecie nie. Ostatni znany oficjalny adres to "www.d-e.pl". Zna ktoś inny? Nie ma strony - nie ma firmy. Polecam też poczytać posty sprzed pięciu, sześciu czy siedmiu lat. Dużo ich nie ma, a dają do myslenia. I szukajcie sobie tam pracy. Hale produkcyjne Daewoo Electronics w Pruszkowie nie istnieją. Budynek biurowy jest w ostatnim stadium rozbiórki. Telewizor babci jest ok po 20 latach, bo pracowaliśmy solidnie. 20 lat temu. Też mam taki z corocznej przedświątecznej wyprzedaży dla pracowników. ALE TO JUŻ BYŁO. Teraz jest tam firma "Panattoni" czy jakoś tak. Proszę o adres strony internetowej Daewoo Electronics Polska. Nie wierzycie, że Daewoo w Pruszkowie nie istnieje i że budynki są rozpieprzone - polecam wycieczkę autostradą A2, albo prosto na Parzniewską, to niedaleko. Pytajcie o zatrudnienie. Może potrzebują kogoś do dalszej rozbiórki. Ale już nawet nie ma co rozbierać. Życzę lekkiej pracy i wysokich zarobków i rozwoju zawodowego w firmie, której nie ma. Dobranoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Daewoo Electronics - Pruszków

• Jak się pracuje w Daewoo Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Daewoo Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daewoo Electronics?

Daewoo Electronics