logo Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej

Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej

Opinie o Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej

Cichy 2016-02-25 08:48
Jaka jest atmosfera w tej firmie?
Nawi 2016-02-26 12:11
Zastanawiam się nad pracą u nich. Czy agent dostaje auto i telefon?
Luck 2016-03-05 00:24
Auto własne. niestety.
terenowiec 2016-03-17 22:57
A co z podstawą? W jakiej wysokości proponują na start?
Realista 2016-04-30 23:36
Tak, to jest marzenie 99% pracodawców. Pracownik jeździ własnym autem, na własnym paliwie, sam opłaca swój ZUS, internet, telefon itp.
A kancelaria łaskawie przyjmie od niego gotową sprawę, którą zdobył. I wypłaci mu 15% po uzyskaniu odszkodowania. Po 3 miesiącach albo 3 latach.
Rzeczywiście, twoja rada jest bezcenna!
Dla firmy oczywiście, ale nie dla pracownika!
DR 2016-10-25 13:06
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
ferdek 2016-12-16 11:23
to kiepsko!
pro 2017-01-17 21:54
Poważna kancelaria z 11-letnim stażem, wygrywająca najwyższe w Polsce kwoty odszkodowań szuka aktywnych i byłych agentów i managerów.
Szukasz stanowiska, które pozwoli Ci zrealizować Twoje ambicje zawodowe i wymagania finansowe? Chcesz otrzymać podstawę wynagrodzenia i samochód. Napisz ! Pamiętaj tylko by być gotowym aby udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jeśli jesteś mistrzem w branży bez problemu uzyskasz powyższe. Natomiast jeśli szukasz firmowego auta aby tylko wozić swoją d...cię to ... daj sobie spokój.
Wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwe możliwości zarabiania w branży odszkodowań proszę o kontakt pod adresem duzeodszkodowania@op.pl
Zostaw swoją opinię o Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej