Opinie o Egpp (Business Management) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUSINESS MANAGEMENT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BUSINESS MANAGEMENT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUSINESS MANAGEMENT w Kraków

Mam to samo co Plan Bau dzwonią a następnie przysyłają na skrzynkę ofertę i jeśli ja nie przeczytasz i nie odstąpisz w ciągu 14 dni to przysyłają fakturę do zapłaty w wysokości 1999.00 zł /jak w biedronce/ według mnie niech sobie znajdą głupszych od siebie idę do sądu oraz powiadomię o tym telewizję i prasę aby opisali ten proceder złodziejski, przestrzegam wszystkich od odbierania telefonów od takich pseudo firm internetowych

@Andrzej

Witam i jak skończyła się z nimi ta sytuacja? Do mnie też faktura przyszła teraz straszą windykacja i wpisaniem do KRD.

Kleo

Firma to żart. (usunięte przez administratora) wysyłają wiadomość z ofertą, która trafia do spamu i żądają 2 tys zł. Wystrzegać się. Kobieta na infolinii, nieprofesjonalna , chamska, nie znająca się na prowadzeniu rozmów z Klientem. Sam kontakt z infolinia odstrasza. Zastraszają SMS windykacyjnymi. Za samo jej zachowanie powinna być wyrzucona z pracy. Ostrzegam przed tą firmą i platformą. Jeszcze teksty w stylu że nie wybrało się konkretnego pakietu to wybraliśmy ten "najlepszy" i najdroższy wariant. Jeśli komuś przeszło przez myśl logować się na stronie niech przeczyta opinie.OSTRZEGAM! (usunięte przez administratora)

Oszukany
@Piotrek

Zaplacil im pan jakies pieniadze? Jesli nie to czy byly jakies konsekwencje?

Julka

Pomyślałam, że zajrzę na Forum, żeby poczytaj coś o pracy, a tutaj tylko te powtarzające się komentarze o fakturach. To może chociaż coś napiszecie, jak z perspektywy zatrudnienia jest, nikt nic nie wie? Czy płacą normalnie, czy te kwoty przekraczają minimum?

Wuka Nowy wpis
@Julka

Nie wypłacą pensji

Julka Nowy wpis
@Wuka

Ja chciałam wysłać cv, może by znalazła się jakaś praca, ale jak nie wypłacają kasy to trochę słabo. Bo głównie po to się idzie do pracy. Wiesz może czy nowi pracownicy też mają problemy z kasą czy to dopiero po jakimś czasie od zatrudnienia?

Tom Nowy wpis

Mi w tamtym roku przysłali fakturę na 1999 zł,nic u nich nie zamawiałem i tak regularnie pewnie raz w miesiącu dzwonią i windykują,dzwonią a na telefonie pokazuje mi się POTENCJALNE (usunięte przez administratora) już nie odbieram telefonów od wyskakujących potencjalnych (usunięte przez administratora)

Magda Nowy wpis
@Tom

Hej. Jak sprawa się skończyła? Zapłaciłeś?

Business Managment J.Mosiądz, D.Rząsa Spółka Jawna. Założona od 2006 roku, a jej branżą jest działalność portali Internetowych. Takie info jest w KRS. Tylko, czy to oby na pewno o tej tu firmie? I w jakim charakterze się u nich pracuje, z jakim zakresem obowiązków? Pisano do tej pory o dzwonieniu, o przesyłaniu jakiś ofert na maila.Tylko skąd się biorę te wpisy przestrzegające przed odbieraniem od nich telefonów, przed kontaktem z firmą.

Czy w BUSINESS MANAGEMENT są szkolenia zewnętrzne?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Bea

Ja mam to samo

Prawo i sprawiedliwość
@Andrzej

Mam to samo, tyle że u mnie nikt się nawet nie przedstawił nawet nie wiedziałem co to za firma i nagle upomnienie o zapłate faktury na 1999 zł

@Andrzej

Zgadzam się z negatywnymi opiniami, ludzie pracujący w tej firmie to (usunięte przez administratora) Proponują BEZPŁATNY dostęp do jakieś biznesowej platformy po czym po 14 dniach przesyłają fakturę na 1999 zł i straszą, Sądem. Ludzie pracujący w tej firmie to bezduszne (usunięte przez administratora)żerujące na zapracowanych przedsiębiorcach.

Leo
@Andrzej

Tak samo mam wystawioną fakturę na 1999zł . Ale dowiedziałem się o wysłaniu informacji już po otrzymaniu faktury, bo pismo trafiło do spamu. A wiadomo, że zakładkę spama nie otwieram. Teraz chcą za niewidomo co. Oni sami tworzą twoje konto, się logują i niby ty korzystasz. To jest sprawa do sądu.

@Andrzej

Często potrzebne są Panie do pracy w biurze? Chodzi mi głównie o pracę przy prowadzeniu biura, coś w stylu sekretarki. Szefowie wymagają elegancki strój lub coś podobnego? Ile godzin zdarza się pracować ponadprogramowo?

Stanisław

Jestem w takiej samej sytuacji, dostałem fakturę do zapłaty 1999,0zł nawet nie logując się na konto. Straszą SMSamio terminie płatności. Na pewno ni będę nic płacić. Zastanawiam się tylko czy zalogowć się do ich portalu i usunąć to moje pseudo konto czy udawać, że nigdy nie dostałem wiadomości?

Jacek
@Stanisław

Jak to załatwić mam

Inna
@Stanisław

Też mam ten sam problem, żądają zapłaty faktury 2000 tys. dzwonią straszą, a nigdy nie korzystałam z tej strony ta uslug tej firmy. OSZUSCI

krdian
@Inna

Też miałem przejścia z tą 'firma' jakieś dwa lata temu. Dziś dostałem maila, że zbiorowe postępowanie przeciwko tej 'firmie' (występowała pod rożnymi nazwami) została umożona, więc będą dalej naciągali ludzi.

Irmina

Z tego to czytam to same są tu opinie niezadowolonych klientów. Może są tu osoby pracujące i opowiedzą o warunkach zatrudnienia? Są tu wolne etaty dla konsultantów telefonicznych? Na jakie zarobki można liczyć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BUSINESS MANAGEMENT?

Irena

Biorąc pod uwagę te wszystkie komentarze tutaj, chciałam jeszcze się dowiedzieć, czy tam jest normalne zatrudnienie, bez żadnych haczyków, w sensie czy wszystko jest jak należy, czy nie trzeba żadnych opłat robić dziwnych przy zatrudnianiu się etc.?

Kleo

Piotrek
@Kleo

działają w ten sposób już od chyba 15 lat. Oczywiście byłą po drodze kilka razy zmiana nazwy. Każdy prawnik w Krakowie chyba ich już zna:) Sam się z nimi sądziłem gdzieś w 2012 roku czy coś takiego. Skutecznie dodam oddaliliśmy pozew. Wymiar sprawiedliwości w naszym kraju to jakiś żart jest, że takie praktyki wciąż nie są ukarane. Zresztą w czasie kiedy ja nimi walczyłem dużo osób składało doniesienia do prokuratury i ta nigdy nie pofatygowała się żeby coś zrobić. Pamiętajcie nic nie podpisywaliście, żadnego regulaminu nie akceptowaliście niech oni w sądzie udowadniają ,że skutecznie podpisali umowę.

Oszukany
@Piotrek

Zaplacil im pan jakies pieniadze? Jesli nie to czy byly jakies konsekwencje?

Pol

Po zalogowaniu przekonałem się, że portal mają na poziomie szkoły podstawowej. A faktury w kwocie 1999zł żaden sąd nie wyda wyroku na zapłatę. Dziwię się że taka firma jeszcze istnieje. Coś mi tu "śmierdzi"

Irena

Czy pracowników normalnie zatrudniają na umowie i wszystko jest w porządku z wypłatami etc.? Ciężko się trochę przebić przez komentarze oburzonych klientów i cokolwiek znaleźć na ten temat. Jest tutaj ktoś, kto miał okazje być tam zatrudniony?

Niezadowolony

Właśnie dostałem od tej firmy fakturę na 1999 zł za coś na co się nie zgodziłem i nie podpisałem żadnej umowy. Czytam komentarze niżej i potwierdzam... robią to nadal. To jest wyłudzenie. Sprawę zgłoszę w odpowiednie miejsce. Pamiętajcie, nie ma czegoś takiego jak automatyczna akceptacja umowy.

Aktualność
Zapraszamy do nowego portalu

Witek

O, ciekawy materiał. sprawdzę sobie.

Julo

Tak, rzeczywiście, nasza firma tworzy takie ciekawe rzeczy dla przedsiębiorstw.

Wygląda to interesująco.. Pewnie wypróbuję :) Dzieki

Przydatny portal. Ja sobie go aktywowałem.

Kacper
@Witek

Warto sprawdzić, z tego co wiem wielu osobom już się przydało.

Wiola

Moja znajoma się zalogowała na test i z tego co wiem korzysta sobie z niego cały czas.

Adek
@Tomek

Też wziąłem z ciekawości i zostawiłem, nie jest drogi.

Jana

Wielu Klientów bardzo sobie chwali ten portal.

Patryk

Dobry portal doradczy. Kolega dał mi namiar.

Bardzo dobrzy prawnicy!

Karina

Nowy, bardzo dobry serwis.

Kamil

Bardzo fajny portal.

@Julo

Ciekawy. Podeślę link znajomemu, bo szuka prawnika.

Irek
@Wiola

To podobnie jak ja :)

@Tomek

Bardzo dobry fachowy serwis dla przedsiębiorców, potwierdzam.

Dorian

Jestem użytkownikiem tego portalu. Polecam.

Zbyszek

Super serwis doradczy.

Alek
@Witek

Bardzo fajny, jest co sprawdzać.

Anka

Poleciłam znajomej bo szukała czegoś takiego, powinno jej się przydać.

Bardzo dobry materiał, polecam.

Wojo
@Marek

Zgadzam się.

scammer

O boże, ten bieda marketing jest tak słaby, że musiałbym się z szyszką na łby pozamieniać by uwierzyć, że chcoaiż jedna z tych opini jest prawdziwa ^^

Kamil

Firma to totalne (usunięte przez administratora) , nie odbierajcie od nich telefonu . Ludzi (usunięte przez administratora)! Masakra !

Marian

Czy oni oddali kogoś do sądu. Bo mam taką samą sytuację karzą płacić i straszą sądem.

Hohoł111

Ta firma to kpina , nieudolnie posługują się argumentami 2 tyg. Później wciskają klientowi kit ,fv na 2000zł umowa niby na rok (oczywiście nic nie podpisywaliśmy) elektroniczne dziwne zestawienia nawet nie wiem co to za strony są nie będę płacił za Free komuś za coś co nie byłem świadomy zgadzać się na jakiekolwiek umowy rzekomej .wezwań na emaila sporo plus odsetki i straszenia nie wspomnę . Windykacja dochodzi i mimo to nie zapłacę 1zl pozdrawiam i nie dajcie się oszukać pozdrawiam jeszcze raz

Wojciech

Omijać szerokim łukiem! Namawiali na korzystanie z jakiegoś programu. Oczywiście bezpłatnie. Z braku czasu nawet się tam nie zalogowałem, nie mówiąc już o korzystaniu. Po dwóch tygodniach dzwonią i informują o fakturze. Straszą przy tym sądem. Szukają naiwnych i tyle. Z niecierpliwością czekam na pozew sądowy :)

(usunięte przez administratora) nic od nich nigdy nie brałem jedna rozmowa z gościem przez telefon i jakąś faktura na 1999zł.Napewno ani grosza nie zapłacę. Ostrzegam przed takimi oszustmi

Kamila
@Tomek

To ta rozmowa jakaś głębsza raczej musiała być, co mówiłeś, jak wyglądała?

Robert
@Tomek

Jak to się skończyło?mam ten sam problem?

Zostaw merytoryczną opinię o BUSINESS MANAGEMENT - Kraków

• Jak się pracuje w BUSINESS MANAGEMENT?

Zobacz opinie na temat firmy BUSINESS MANAGEMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUSINESS MANAGEMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUSINESS MANAGEMENT?

Kandydaci do pracy w BUSINESS MANAGEMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUSINESS MANAGEMENT
3.6/5 Na podstawie 607 ocen.

BUSINESS MANAGEMENT