Opinie o Irena Kruszelnicka-Szapałas w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Irena Kruszelnicka-Szapałas. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irena Kruszelnicka-Szapałas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irena Kruszelnicka-Szapałas w Warszawa

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Dlaczego jest tak duża rotacja na stanowisko specjalista ds. badań aparaturowych/in vivo? W roku 2023 pojawiła się dwukrotnie oferta, teraz widzę, że oferta jest ponowiona. Dodatkowo na stronie ITA TEST w zakładce kariera stale pojawiają się tam oferty z tej kategorii.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Irena Kruszelnicka-Szapałas?

Aleksandra

Witam, chciałabym się dowiedzieć jaka obecnie jest sytuacja w firmie? Jak atmosfera itd. Czy warto aplikować? Pozdrawiam.

szymon Nowy wpis
@Aleksandra

nie warto

Ania Nowy wpis
@Aleksandra

Ja uważam ze warto

Czy zdarzają się nadgodziny w Irena Kruszelnicka-Szapałas?

paula

nie

Laborant

Pani dyrektor była bardzo nieprzyjemna. Uważała, że wszystkie rozumy pozjadała. Na pytanie o stawkę za jaką by się chciało pracować przy podaniu 2000zł brutto wybałusza oczy i się pyta jaka jest najniższa krajowa. Bardzo nieprzyjemne wrażenie sprawia i taka też jest w późniejszej pracy

Pytanie o pensje (oczywiście dla pani dyrektor jedyna prawidłowa odp to najniższa krajowa), podstawowe pytania z zakresu mikrobiologii

Mateusz

Czy atmosfera jest sprzyjająca ?

Zuzanna

@sanchez a to pozostali oprócz dyrektorek pracują normalnie w firmie nadal ?

sanchez

A Panie dyrektorki w pracy czy w domkach?

:))
@sanchez

Pewnie na pracy zdalnej:: narażać innych a nie siebie :))

student

Czy ktoś napisze coś sensownego o tej firmie?jest po co tam aplikować?

Hanna
@student

Pytasz, czy opłaca się aplikować do firmy. A czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie stanowisko masz na myśli?

student
@Hanna

uuuu, długo czekałem na odpowiedź ,już pracuję ,a poszukiwania trwają? nie widziałem ogłoszeń a przepatrywałem

Szczęściara

Cieszę się ze odeszlam wtedy kiedy chciałam i tak jak chciałam. Pracy w tej firmie nie żałuję.duzo się nauczyłam. Również tego co to uprzykrzanie życia pracownikom. Kamery w socjalnym to prawdziwy hit;) ale bylo duzo gorszych i mniej smiesznych sytuacji. Mam nadzieję ze nie będę już miala "przyjemności" spotkania z nikim z dyrekcji. Bez tej pracy jest mi o niebo lepiej:))

ciekawy
@Szczęściara

O co chodzi z tą dyrekcją? każdy narzeka na te panie....??dawno odeszłaś?

Lalalala
@ciekawy

Myślisz, że Szczęściara napisze Ci, kiedy odeszła? W ten sposób może zdradzić swoją tożsamość, więc nie sądzę, że to zrobi. Ja bym tego nie zrobiła. Sama napisałam opinię dopiero kilka lat po odejściu.

@Lalalala

O co chodzi z tą dyrekcją? to mnie bardzie interesuje :))bo po wpisach sądząc to specyficzne kobiety,a może takie jak wszystkie...?

@anonymous

Kto tam teraz stanowi kierownictwo MKC, AW i MS?

a może
@Szczęściara

A może wymienić dyrekcję i wtedy firma ma szanse na rozwój?

Dariusz

Ludzie ,wiecie że firma jest ok to dajcie znać ,pozytywy będą to i negatywy też się znajdą ,niech będzie coś wiadomo co się teraz tam dzieje, faktycznie stare opinie ,a jak teraz jest ?już dobrze? skąd to mamy wiedzieć?dobra reklama będzie więcej warta niż ładne słówka na stronie:)

Ola

Dalej tak tam cuchnie kanalizacją?

@Ola

Były jakieś problemy z zapachem wydobywającym się z kanalizacji? Napisz, proszę coś więcej o całej sytuacji.

Czarek

Dziwne wpisy bo firma ma dobre opinie i stara się o pracowników!

operat
@Czarek

A gdzie ma te dobre opinie i jak stara się o pracowników?

Aneta
@operat

@operat Większość opinii jest z zeszłego roku. Nas interesuje co dzieje się w firmie w chwili obecnej. Może jesteś w stanie nam napisać kilka zdań jak wygląda sytuacja w laboratorium Ita-Test? Moze jesteś w stanie napisać nam jakieś pozytywne strony tej firmy?

Ala
@operat

Dobrzy pracownicy nie zajmują się odwiedzaniem śmieciowych portali :)

@Ala

Nie wiem, dlaczego tak brzydko wyrażasz się o portalu, który sam odwiedziłeś. Wątek odwiedzają różne osoby. Nie jest prawdą, że dobrzy pracownicy nie wypowiadają się na forum. Skoro zdecydowałeś się odwiedzić wątek, to może zechcesz napisać coś o pracy w firmie Irena Kruszelnicka-Szapałas? Może dowiem się od Ciebie czegoś ciekawego o tym pracodawcy.

Pioma.

W Ita-test jest ok dwudziestu pracowników. W tym prezes, vice-prezes i trzy dyrektorki. W tym najgorsza generalna,M.W. Do tego kierownicy działów. Tak więc zwykli pracownicy działów mają "cudownie". Na jednego pracownika przypada jeden przełożony. Do tego pięć samochodów służbowych, którymi dyrekcja jeździ jak własnymi. Dyrektor generalna z charakteru nienawidzi ludzi. W ciągu pięciu lat wymieniła się cała załoga, poza kierownictwem. Warunki pracy kiepskie, małe pomieszczenia, kiepski sprzęt. Radzę szukać pracy gdzie indziej !

6 samochodów :)

@Pioma.

Tyle dyrektorek,tyle samochodów... jakie rzędu pensje mają te panie ,że stać firmę na taką ilość kadry zarzadzającej,bo szeregowy pracownik to minimalna chyba...

:))

@Pioma.

Może kadrę kierowniczą kiedyś też wymienią :))

Bogu dzięki, już nie
@anonymous

wymienią jak wymrze obecna. To betony nie do ruszenia ze stołka :-)

Olusia
@Bogu dzięki, już nie

Czy to prawda że nastąpiły zmiany w kierownictwie?

xyz

Kto bogatemu zabroni :))

ciekawy
@Olusia

jakie zmiany?

Ala
@anonymous

Co za bzdura! :)) Skąd te informacje??? :) 2 antyczne Fordy i Kiepskie Kie w posiadaniu firmy :)) Ale mi nadużycia....

Obiło mię się o uszy, że swego czasu..., kiedyś tam..., w niedalekiej przeszłości... była "akcja": a popatrzcie sobie jaką kaskę się tu robi. Może ktosik zapomniał zwinąć w odpowiednim czasie wydrukowany e-mail czy cóś z drukarki. A chodziło o skromny domek w Hiszpanii, którego remont (rewitalizacja) - kosztorys opiewał na niewielką sumkę 100tyś. PLN. Ale ile w tym prawdy, nie wiadomo. Bogatemu... wiadomo wolno i tyle w tym temacie

Bogu dzięki już nie

Teksty o tym , że nie ma kasy w firmie a tym czasem na ksero leżą różne faktury, które niekoniecznie są niezbędne do prowadzenia działalności budzi wiele wątpliwości i w ustach Pani Prezes i Pań "Dyrektorek" jest śmieszne. Z pewnością w firmie przydałby się biegły rewident do sprawdzenia finansów a raczej ich wypływu, nad którym "góra" nie ma pojęcia :-) .

@Bogu dzięki już nie

Pani prezes może wszystko,to jej firma ,a co mają dyrektorki do tego ?

dixi

Jak wygląda kwestia szkoleń w tej firmie? można się rozwijać u nich?

Tymon

A ja sobie myślę, że wszystko zależy od tego jak ktoś pracuje. Dobry pracownik rzadko narzeka na pracę w firmie.

Ja polecam, pracowałam ponad 3 lata, świetne doświadczenie, wiele się nauczyłam i mogę się dalej rozwijać Lubię atmosferę w laboratorium Itatest za: Fajny, mały i zgrany zespół, niezależnie od zmian personalnych

Antoni

@on @anonymusII rozumiem, że pracujecie w laboratorium Itatest. Czy możecie napisać coś więcej o warunkach w firmie? Co byście zmienili w tym przedsiębiorstwie, aby praca była dla Was satysfakcjonująca? Jak wygląda kwestia stałości zatrudnienia? Można liczyć na umowę o pracę? Ta kwestia również jest istotna dla osób poszukujących opinii o pracodawcach na naszym forum.

Bogu dzięki, już nie
@Antoni

@Antoni , co zmienić w tym przedsiębiorstwie, zalecam uważnie czytanie innych wiadomości na forum. to do meritum zmienić przedsiębiorstwo :-) .... szczególnie wszelkiej maści psełdo panie dyrektor i młodą panią prezes na czele. Prowadzą przedsiębiorstwo ludzie , którzy nie mają pojęcia o rozwoju jakiegokolwiek przedsiębiorstwa no może prócz straganu z tandetą. Obserwuje firmę od kilku lat 0 słownie "zero" strategii rozwoju, konkurencyjności, nie wspominając o rozwoju HR czy innych struktur firmy. Zatrudnianie ludzi bez praktyki tylko po to aby mało zapłacić.

@Antoni

Sama chciałam o to zapytać , czy coś się zmieniło przez te 10 lat?czy warto wracać ?

on

Ostatnio tzw dyrekcja wpadła w popłoch - pyta się dlaczego ludzie odchodzą z firmy. Przeprowadzała dochodzeni w recepcji. Niech się popatrzy w lustro i będzie wiedziała dlaczego. Przyjdzie czas, że i ona wyleci .

@on

I jaki wynik śledztwa? :)))

@anonymous

Dla pań to zagadka nie do rozwiązania...:) zwłaszcza dla niektórych ;) ale dam podpowiedź - jedno (nieznane dla niektórych) słowo - szacunek (w ita teście ze świecą szukać)

anonim2

Kinia jeżeli najniższa krajowa to sporo to fajnie... Pracując kilka lat nie wyciągniesz więcej niż 2tys na rękę i to po wielkich bojach i po i wielu latach. No chyba, że jesteś w kierownictwie. Tam płace są zupełnie inne. (usunięte przez administratora)

@anonim2

ile zarabia tam kadra kierownicza?

anonymusII
@anonymous

kadra kierownicza grażynki biznesu , zapewne procent od zysków :-) bo raczej na średniej pensji z firmy żaden kierownik czyt. wyższego szczebla, nie chciał by siedzieć

Wera14

Wszędzie kamery, nawet w socjalnym i zabiegowym. Permanentna inwigilacja i podsłuchiwanie rozmów. Toksyczna atmosfera i słabe pieniądze. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Irena Kruszelnicka-Szapałas - Warszawa

• Jak się pracuje w Irena Kruszelnicka-Szapałas?

Zobacz opinie na temat firmy Irena Kruszelnicka-Szapałas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Irena Kruszelnicka-Szapałas?

Kandydaci do pracy w Irena Kruszelnicka-Szapałas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Irena Kruszelnicka-Szapałas
1.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Obozowa 82A lok. 1
    01-434 Warszawa