KOWALEWSKI sp. zoo

Stawiszcze

Opinie o KOWALEWSKI sp. zoo

anonim 2010-07-20 17:51:12
Praca w tej firmie na stanowisku wkladanie ogorkow do sloikow jest strasznym wyzyskiem i pogwalceniem ludzkiej ciekiej pracy. Pracujac 8h dziennie dostaje sie wynagrodzenie jedynie od liczby wlozonych sloikoww... oczywiscie oprocz tego wykonuje sie takie czynnosci jak: przebieranie ogorkoww, noszenie skrzynek z ogorkami, koncowe mycie i sprzatanie, chodzenie po hali pelnej wody. W porownaniu do zarobkow ok. 30 zl, a na poczatku 20 zl (200 sloikow) za dzien! jest bardzo ciezko. Po pracy zostajesz brudny, mokry, zmeczony, z bolacym kregoslupem, zniszczonymi rekami. Duzo wiecej zarobi kasjerka w biedronce... wiec ogolnie nie polecam...
gość 2014-08-17 11:45:44
Pracuje u Kowalewskiego od 23 lipca 2014 roku na początku narzekałam że ciężko , owszem można być brudnym i mokrym ... wkładam po 240 słoików poprzez 8 h . i wychodzę czasem ponad 30 zł czasem idę na cytrynkę i zarobię . Przyzwyczaiłam się . Kto pracuje tam któryś rok to wie jak jest, Polecam ... :)
pracownik 2014-09-05 17:08:14
STANOWCZO NIE POLECAM! Nie dość,że wyzyskują ludzi to jeszcze oszukują.Nie dość,że stawka jest śmieszna to jeszcze kilkakrotnie trzeba było czekać na skrzynki w kolejce.Co więcej,maszyny ciągle się psuły jak nie pasteryzator to myjka.Co oczywiście wpływa na pracę bo kończysz znacznie wcześniej i mniej robisz.
pracownik4 2015-06-30 19:55:45
nie polecam takiego burdelu to jeszcze niewidziałem nie dosyć ze praca za grosze to ciężko to jeszcze za pieniędzmi trzeba czekać przynajmniej z 20 dni po terminie dziwie się że jeszcze inspekcja pracy się nie zainteresowała tym zakładem. A kierowniczka typowa blondynka nic w głowie kto ją dał do kierowania ludżmi miej trochę honoru i idż zrywać truskawki,szef miał chyba słabszy dzień
STAŻYSTA 2015-06-30 20:03:45
popieram gdzie jest inspekcja pracy to jak oszukują ludzi to się w głowie nie mieści umowy śmieciowe płace najniższa krajowa to jeszcze czekasz przynajmniej z 20 dni nie polecam
PHU FILAR 2015-08-07 11:56:25
Mam z nimi sprawę w sądzie o zapłatę. Od 2014r. nie oddają pieniędzy za zakupiony u nas towar. Musiałem założyć sprawę, gdyż nie odpowiadali na pisma, unikali rozmów. Dosłownie odkładali słuchawkę, gdy zorientowali się, że w sprawie załegłych płatności dzwonię. Pozostawiam kontakt PHU FILAR (usunięte przez administratora)
anonim 2016-01-06 21:02:51
To nieprawda, widocznie warunki trochę się zmieniły. Pracowałam przy wkładaniu ogórków do słoika. Wkładałam blisko 400 dziennie. Stawka za słoik po 200 się zmienia, a po 300 ponownie wzrasta, więc wcale nie wychodzi tak źle. Około 70zł-80zł na dzień. Ja pracowałam tam po raz pierwszy, ale koleżanka wyrabiała znacznie więcej, poza tym można chyba dostać dodatkowe wynagrodzenia, jeżeli się wyrabia normę. To nic nowego, że na akordzie trzeba się postarać, żeby zarobić. Tempo musi być. Polecam.
tobi 2016-05-21 09:16:15
czy praca w firmie KOWALEWSKI jest na stałe, czy to tylko praca sezonowa @anonim ?? Bo tak myślę, że przy owocach i warzywach przez cały rok chyba nie ma co robić?? Czy zatrudniają na stałe jakiś ludzi??
Zostaw swoją opinię o KOWALEWSKI sp. zoo - Stawiszcze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOWALEWSKI sp. zoo