Opinie o Polstyr Sp. z o.o. w Trzebinia-młoszowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polstyr Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polstyr Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polstyr Sp. z o.o. w Trzebinia-młoszowa

Kol

Czy to prawda że pracodawca wymusza na pracownikach szczepienia i noszenie maseczek - które jak powiedział były minister zdrowia Szumowski ,,nic nie dają" ?

Al000
@Kol

Nie wymysza. Sprawa dotyczy firmy o tel samej nazwie ale z innej branzy. Polecam wygooglac sobie...

Luk

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś może przedstawić pracę jako kierowca C+E, jak wygląda czas pracy? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Jaki jest tabor? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

@reply

....pisze wyraźnie że Pan zadzwonił do mnie i umówiliśmy się na spotkanie na piątek, w zwyczaju i doświadczenie nakazało mi potwierdzenie spotkania więc zadzwoniłem rano ok 9 godzinie aby potwierdzić spotkanie o 12, Pan z owego numeru już prosił o przesunięcie spotkania na poniedziałek. Znów chciałem rano w poniedziałek potwierdzić spotkanie NIESTETY OWY PAN JUZ NIE ODEBRAŁ JUZ TELEFONU, Oczywiście Zadzwoniłem Z INNEGO nr i odebrał......wystarczyło odebrać i powiedzieć już nie aktualne..... Proszę teraz nie usprawiedliwiać się bo i tak nie zmienia rzeczy że owy pan nie zachował się profesjonalnie....no cóż liczyłem bardzo na to spotkanie i ewentualną pracę, ze względu na doświadczenie związane z transportem styropianu o którym rozmawiałem z owym Panem telefonicznie wcześniej dla swoje usprawiedliwienie mogę pokazać szczegóły połączenia z owym nr od profesjonalnego Pana..... Szkoda bo jeszcze raz zaznaczę że bardzo liczyłem na współpracę..... wszystko byłoby ok gdyby owy Pan wykazał się profesjonalnym podejściem a nie zlewać....od tego jest owy portal aby wyrazić swoją opinię.....

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie (Miłkowice). Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) na wypłatach. Człowiek robi ponad normę a jak przychodzi czas wypłaty to trzeba dopominać się o premię. Chora firma, chore prawo..o brygadziście też się nie wypowiem. Pójdziesz tam do pracy to tak Cię przetyrają jak (usunięte przez administratora). Jeszcze raz nie polecam!!!

Były pracownik Nowy wpis

Tragiczna firma. Pracowałem tam. Na początku przyjmują na czarno albo dają najniższą krajową. A jak się kierownikowi czy brygadziście nie spodobasz to żegnają. ODRADZAM

Hej, a ile trwa ten początek? Długo się robi bez umowy? Na jakim stanowisku pracowałeś? Widzę, że szukają ślusarzy i pomocników na produkcje, miałem już wysyłać cv:/ Trzeba coś zrobić takiego, żeby się "nie spodobać" kierownikowi czy brygadziście? Czy to już według ich widzi mi się wybierają?

A można się dowiedzieć, jak działa ten system wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny? Chodzi mi o zakład w Młoszowej konkretnie i pracę na produkcji. Będą w tym roku przyjęcia do pracy??

@Luk

Wcześniej było takie ogłoszenie ale z tego co wiem to jest już nieaktualne. Codzienne wyjazdy z transportem po Polsce, powrót tego samego dnia do domu. Praca od poniedziałku do piątku, a soboty średnio 2 razy w miesiącu. Nie wiem czy taki grafik jest nadal aktualny ale wiadomo że trzeba być dyspozycyjnym. Napisz jak będziesz na rozmowie bo też jestem ciekawy jak jest teraz.

@Mariusz

Witam, pan zajmujący się transportem zadzwonił do mnie chciał się spotkać umówiliśmy się na piątek, rano zadzwoniłem aby potwierdzić spotkanie, przesunął na poniedziałek. W poniedziałek dzwonię aby potwierdzić spotkanie już niestety nie odebrał, próbowałem kilka razy skontaktować się z nim bez rezultatu oczywiście też nie oddzwonił.....numer 573...762 Sądziłem że mam doczynienia z profesjonalnym podejściem no cóż myliłem się....dziadostwo

@Luk

Niestety rekrutacja sie zakonczyla. w ogloszeniu byla informacja, iz skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami. Pan niestety nie byl dyspozycyjny w proponowanym terminie na rozmowe, a byla potrzeba szybkiego zatrudnienia kierowcy. Niestety dyspozycyjnosc tez jest waznym warunkiem przy wyborze pracownika. Niemniej jesli bedzie znowu rekrutacja zapraszamy do wspołpracy.

@reply

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polstyr Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy Polstyr Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

xxx

karte inwalidy i czlowieka bez zycia bo liczy sie tylko zaklad i praca co najwyzej

@xxx

Nie ma żadnych benefitów i dodatków żeby zmotywować ludzi? Ile godzin się tu pracuje że liczy się tylko robota i jesteś taki bez życia? Trzeba zostawać dłużej?

cool

ty masz zamiar uzalezniac wybor pracodawcy od tego czy daje "karte multisportu"? gwarantuje ci ze ty sił chlopie nie bedziesz miał na silownie czy basen bardzo mylne ludzie maja pojecie o pracy tam ze niby "styropiany lekkie" idz sprobój ocen bylem przezylem zdupcyłem z stamtad szybciej niz przyszlem przez 1 miesiac bedziesz turlany po najwiekszych zjebanych robotach a zaladunki cie dobija bedziesz po pracy wył jak kojot na prerii

@cool

To ile tu pracowałeś? Miesiąc? Było aż tak ciężko? Zmiany były po 8 godzin czy po 12?

piotr

proces awansu w firmie Polstyr nie istnieje

Xoxo

Czy w firmie Polstyr obowiązuje praca zmianowa?

Renata
@Xoxo

Jeśli są firmą produkcyjną i mają do tego halę to myślę, że pytanie to jest retoryczne, chociaż mogę się mylić. ;p Na pewno strzelam, że obowiązuje, ale na jakich zasadach, to już ktoś lepiej doinformowany musi dopowiedzieć. ;)

zainteresowany

Ile można zarobić w Waszej firmie ??

Mela
@zainteresowany

To zalezy ile i gdzie sie pracuje, na jakim dziale, ile godzin i czy sie pracuje czy przychodzi do pracy. Ogolnie nie najgorzej

Kol

Al000
@Kol

Tom3k

Witam czy jest możliwość podjęcia pracy w państwa firmie? Za info z góry dziękuję

Praca w Miłkowicach przy obecnej obsadzie brygadzistów to jest nuż na gardle.pozatym zaśmiecanie śirodowiska i zastraszanie pracowników

?

@przedstawiciel handlowy długo to znaczy ile?

Przedstawiciel handlowy

Troszkę tu bajki wypisujecie, każda godzina pracy jest zapłacona. Zarząd jest w porządku, każdy solidny pracownik jest szanowany. Długo pracują kierowcy, to fakt ale to przecież taki zawód. Na hali praca intuicyjna, wystarczy robić swoje, nikt żadnych cudów nie wymaga tylko chęci i zaangażowania w rozwój firmy. Polecam każdemu kto jest otwarty i życzliwy. Dla administratora: Zakład nie znajduje się w Trzebini tylko w Młoszowej. Nazwy miejscowości pisze się dużą literą.

Pracowałem kiedyś potem gdzie indziej i ciesze sie że mnie przyjeli znowu i wielu jest takich jak ja choć nie musieli tego robić. Najwiecej narzekają Ci co im sie robić nie chce.

Czy jest możliwość w Polstyr Sp. z o.o. pracy na część etatu?

majkel

tak je ba nka po12 h

Beczka
@majkel

Sama prawda!!!

A899

Wypisujecie bzdury Nie widze jebanki praca jest prosta i przyjemna, wyplaty zawsze na czas Jak sie komus nie chce robic to niech sie zwolni i pozwoli pracowac komus kto chce

Beczka
@A899

Nie widzisz je ba n ki jeśli pracujesz po 12h?

@prawdziwy może warto żeby było to gdzieś zgłoszone?

Prawdziwy

Wszyscy kradną, kierowcy miesięcznie min po 500 l biorą a kierownik przymyka oko. Zresztą paczki na lewo też idą biuro o wszystkim wie

Prawdziwy

W Miłkowicach tragedia. Liczy się tylko firma, człowiek ma (usunięte przez administratora)

Wiktor

Od dawna nikt nie zagląda na forum? Czy jest tak dobrze?

z.w.

bardzo niekompetentni pracownicy produkcji szczególnie rudy małpiszon

Zostaw merytoryczną opinię o Polstyr Sp. z o.o. - Trzebinia-młoszowa

• Jak się pracuje w Polstyr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polstyr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polstyr Sp. z o.o.?

Polstyr Sp. z o.o.
  • Krakowska 134