life+

Gorlice

Opinie o life+

alibaba 2012-11-14 21:12
Głównie niespełnione oczekiwania i obietnice (podwyżki, awanse, szkolenia itp.). Nie doceniają dobrych pracowników, a promują tych lubianych (tak jest chyba wszędzie...?). Ale jeśli nie angażować się w życie zawodowe można mieć wygodną posadkę i pensję zawsze na czas.
Niestety pracę traci się zazwyczaj bez ostrzeżenia i wyjaśnienia.
we 2016-08-06 18:42
Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie na sprzedawców @maniek, bo ich poprostu nowych nie potrzebują. To dobry znak, bo doceniają swoich podwładnych.
Iwona 2017-05-25 13:55
Czy wiecie, że rekrutacja do Life+ jest prowadzona nieprzerwanie przez cały rok? Jest to związane z dynamicznym rozwojem firmy na terenie całego kraju. Obecnie firma poszukuje osób do stanowisko konsultanta medycznego oraz przedstawiciela medycznego. Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda praca na tych stanowiskach. Czego mogą się spodziewać potencjalni pracownicy? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć?
Zostaw swoją opinię o life+ - Gorlice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie life+