Partner in Pet Food Poland S.A.

Opinie o Partner in Pet Food Poland S.A.

Pracuję w tej firmie kilka lat. Warunki pracy są dobre. Wynagrodzenie ok. W zakładzie panuje miła atmosfera (pamiętajmy że to my ją tworzymy) więc jeżeli ktoś narzeka, niech zastanowi się czy jego zachowanie jest w porządku w stosunku do pozostałych osób, czy działa na korzyść firmy czy może jednak nie. Jesteśmy w strukturach bardzo dużej, międzynarodowej firmy PPF gdzie liczy się człowiek i jego potrzeby. Ale są też i zasady do których należy się dostosować.

@Partner in Pet Food Poland S.A.

niedopełnienie naruszenie obowiązków?jakie?za zwolnienie L4?

Praca

Mimo tylu negatywnych opinii postanowiłam zaryzykować i przyjść tu do pracy. Bardzo miło się zaskoczyłam. Nie rozumiem skąd tak negatywne opinie na temat nowej linii produkcyjnej. Pracuje w zgranym zespole, kierownictwo bardzo uprzejme, brygadziści wymagający ale taka ich rola. Naprawdę nie polecam zwracać uwagi na opinie a samemu przyjść spróbować ;) planowałam przyjść na moment, zostanę na dłużej

Hmmm
@Praca

Raczej ...blef...albo chory na 103 ;)

totylkoja

Praca w Mispolu nie jest taka zła... jeśli ktoś chce i potrafi to będzie pracować. Kierownicy są w porządku. Wspomnę tutaj o p.Beacie J. - bardzo konkretnej p. kierownik, która ma życzliwe podejście do pracownika. Posiada ogrom wiedzy na temat produkcji,zna się na mechanice, potrafi organizować ludzi do pracy mimo że ciągle tych ludzi brakuje w zespole. Takich szefów jak p. Beata J. mogą pozazdrościć inne zakłady pracy. Alleluja i do przodu! Pracująca osoba w tej firmie

totylkoja

Osobo jeśli chcesz coś skomentować to napisz prawdę, a nie jak żmija swoim jadem piszesz fałszywe opinie o dobrych ludziach. Może to tobie są potrzebne leki, bo widać że coś z tobą nie tak. Skończ w końcu z tą złą oceną, bo to jest już nudne. Skoro w Mispolu tak źle, to po co się tu trzymasz, można przecież zmienić pracę. A może jesteś dla bzdurnych komentarzy, co sprawia ci przyjemność, no to sorry.

Lenka Nowy wpis

Nie do końca mi to odpowiada że sa 3 zmiany na ogłoszeniu Technik utrzymania ruchu, ale dobrze że chociaż po 8h. Chyba że nadgodziny jednak macie? Oby nie, bo ja 12 nie dam rady.,

Padło tu już pytanie o auto doradcy handlowego, niestety bez odzewu, czy tylko produkcja ma szansę na dialog z pracodawcą? Ja także chcę się czegoś dowiedzieć, póki oferta jest na biegu. Jest premia kwartalna i roczna, ile zatem wynosi podstawa, skoro nie jest zasilana comiesięcznie w zależności od uzyskiwanych wyników, pozyskanych nowych klientów itd.?

M Nowy wpis

Handlowcy są zatrudniani przez centrale w Warszawie i tam są negocjowane warunki. Pan/Pani trafił/a na stronę z uwagamibo fabryce, stąd pytania i odpowiedzi dotyczące głównie pracy na produkcji. Zawsze można się skontaktować z rekruterem i rozwiać wątpliwości u źródła.

Jest oferta dla technika utrzymania ruchu, miał ktoś z was styczność z tym stanowiskiem?? Ktoś tu pisał, że zarobki nie są najgorsze. Mogę prosić konkretną kwotę? Lub chociaż widełki? Chcę doświadczenia, ale ile? Rok wystarczy, czy raczej nie ma po co aplikować z takim doświadczeniem? Pasuje mi, że można dorobić coś na nadgodzinach. W każdym miesiącu są możliwe? Ile ich wychodzi, i czy rozliczają je porządnie zgodnie z KP?

Prosimy o wysłanie CV.

M Nowy wpis

Weź pod uwagę, że produkujemy karmę mokrą dla psów i kotów, więc surowiec jest mięsny. TUR pracują też w obszarze produkcji. Zarobki składają się z kilku elementów i są ruchome. Podstawowe zarobki zależą od umiejętności, wiedzy kandydata. Doświadczenie roczne może wystarczyć - i tak każdy musi się nauczyć pracy w naszej fabryce, ale to zależy od Pana wiedzy i umiejętności oraz motywacji do pracy. Do podstawy wynagrodzenia dochodzą comiesięczne premie, dodatek nocny, za nadgodziny. Tak, nadgodziny w Utrzymaniu Ruchu występują co miesiąc, ale nie trzeba ich co miesiąc brać. Tak, rozliczane są porządnie.

Kornela

Jak dokładnie wygląda praca magazyniera? Nawet jakbym się kierowała oferta z 2022 to nie było tam szczegółowo napisane. No i przede wszystkim chciałabym wiedzieć , czy kobieta się tam odnajdzie aktualnie? Ciekawe czy pracują tam kobiety jakieś czy bardziej „męski” zakład.

@Kornela

Nie rekrutujemy pracowników do magazynów. Pracują tam mężczyźni.

@Partner in Pet Food Poland S.A.

Nie macie żadnych stanowisk dla kobiet? Bo ja również byłabym chętna, nie musi być to stanowisko magazyniera, może być operatorka maszyn. Widziałam, że w lipcu było takie ogłoszenie 2021. Na nim też kobieta nie da rady?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Partner in Pet Food Poland S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Mispol należy do grupy PPF. Ta nazwa już nie istnieje.

wera

tak dużo ludzi odeszło.kobieta bez skrupułów.lubię nie lubię.jak rosyjska ruletka.ze tacy ludzie rządzą innymi.a o Pani i tak można książkę napisać jak piszą ludzie.zgadzam sie.uśmieszek i mruganie oczkami to Pani znak.fakt.szkoda że fałszywy.

Krzysztof

może i widzą,ale udają że nie widzą.przyjeżdżają robią ankiety i po co to?czy Wy serio chcecie coś zmienić?pytam

Jędrek

Tzn. jakie zasady, podasz konkretny przykład, bo nie wiadomo o co za bardzo chodzi? Wspomniałeś też, że wynagrodzenie ok, a mogę liczyć na podanie widełek płacowych + czy są premie?

@Jędrek

Firma płaci ale i wymaga. Na stanowiskach produkcyjnych brane jest pod uwagę: zaangażowanie, dbanie o miejsce pracy, umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych, umiejętność pracy w zespole, wykonanie planu. Za to są premie uznaniowe i frekwencyjne. Na stanowiskach administracyjnych jest podobnie: zaangażowanie zwłaszcza przy realizacji nowych projektów, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole. Niestety nie podajemy stawek. Zapraszamy do aplikowania.

@Partner in Pet Food Poland S.A.

Ale rozumiem, że dzięki temu pensja razem z dodatkami jest adekwatna do tego, co robia pracownicy? A jak z benefitami pozapłacowymi tutaj, czy firma jakies oferuje?

W Firmie funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, są organizowane imprezy integracyjne oraz inne akcje dla Pracowników.

(usunięte przez administratora) pracownicy korzystają z wszelkich uprawnień jakie umożliwia kodeks pracy, zwłaszcza ze zwolnień lekarskich.

nik
@Partner in Pet Food Poland S.A.

oczywiście.potem sa przenoszeni sa inne stanowiska pracy po ponad 2 latach.no super zakład

@nik

Firma potrzebuje pracowników rozwojowych, znających specyfikację produkcji, radzących na całej linii produkcyjnej.

Trudno o to, aby będąc na zwolnieniu lekarskim otrzymać nagrodę. Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zgodnie z przepisami.

Nikt, nikogo nie przenosi za karę. Jeżeli nie ma pełnej obsady (zwolnienia, urlopy itp), więc jest potrzeba pracy przy innym stanowisku pracy. Wszystko. Nie wypisujcie że jest to kara. Owszem można udzielić pracownikowi kary upomnienia albo nagany za niedopełnienie obowiązków lub naruszenie obowiązków pracowniczych. Nie jest więc karą zajęcie innego stanowiska pracy.

Pracownik powinien być świadomy-w pracy wykonuje powierzone obowiązki.

ray

tak człowiek wykonuje powierzone obowiązki.oczywiscie.ale nie wszyscy po L4 są kierowani na inne stanowiska pracy.z całym szacunkiem.

@Partner in Pet Food Poland S.A.

niedopełnienie naruszenie obowiązków?jakie?za zwolnienie L4?

Prywatne użytkowanie auta przez doradcę handlowego - są jakieś limity paliwowe lub kilometrażowe takiego bonusu?

Podejmując pracę w firmie produkcyjnej w systemie 3-zmianowym, należy liczyć się z tym że po prostu trzeba pracować, wybór takiej pracy musi być świadomy. W naszej firmie nie wymagamy cudów, jedynie rzetelnego, uczciwego podejścia do pracy.

Po jednym dniu pracy nie dowiesz się jaką jest praca , jak wszędzie trzeba się wdrążyć chyba ze zaczęli cię ganiać od pierwszej minuty pracy

Czy Partner in Pet Food Poland S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jaka tam sytuacja na dziale gdzie robi Pracownik produkcji - Operator produkcji, warto się przyjąć? Tu niektóre wpisy widzę mocno krytyczne, ale na dobrą sprawę nie wiadomo, o jakie dokładnie chodzi stanowisko czy nawet dział a mnie to konkretne ogłoszenie interesuje. Atmosfera ok?

Decydując się na pracę w firmie produkcyjnej, pracownik zobowiązany jest pracować. To wszystko. Atmosfera jest ok, pamiętajmy że to my sami, ludzie, ją tworzymy.

Szukają operatorów produkcji i widzę, że kilka wakatów jest do obsadzenia. Jakieś zwolnienia, odejścia były z jakichś konkretnych powodów, czy może po prostu jest zapotrzebowanie? Ponoć w grę wchodzą nadgodziny, ile ich jest w miesiącu tak mniej więcej? Jak sa rozliczane? Premie też są z tego co piszecie, ale nikt nie podaje konkretów :P Ile ona wynosi? Podwyżki kiedy ostatnio miały miejsce? :)

Anabell

Jak jest konkretnie z wypłatą. Da się wyciągnąć 5 tys na rękę ( bez nadgodzin) ? Dział jakości - jak tam z pracą i atmosferą?

@Anabell

Zapraszam do aplikowania, na rozmowie kandydat poznaje szczegóły pracy i płacy.

Nie oddzwonili i nie powiadomili o wynikach rekrutacji. Ktoś poświęca swój czas na dojazd i rozmowę więc wypadałoby chociaż zadzwonić i podziękować. A tu nic i cisza. Słabe strasznie.

zdziwiona
@Kandydat

A kiedy tak było ,że niezainteresowany pracodawca dzwonił i uprzejmie odmawiał współpracy? :)

@zdziwiona

A teraz jest inaczej czy cały czas nie dają feedbacku? Jak dla mnie to są firmy, które informują o wynikach rekrutacji wszystkich. Czy jeśli się tu na kogoś decydują to informują mailowo czy telefonicznie?

Jak wygląda ścieżka kariery w Partner in Pet Food Poland S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Maryśka

A za co karać? To w firmie jakieś kary są? Możesz coś więcej napisać? Długo znasz już tą firmę? Od ilu lat pracujesz?

@Pracodawca
@Maryśka

W Firmie nie ma żadnych kar, wręcz przeciwnie. Osoby które wykazują się zaangażowaniem są nagradzane.

Oskar
@@Pracodawca

W jaki sposób? Masz na myśli premie? Jak tak to w jakiej wysokości i od czego zależą? Są ustalone targety które o tym decydują?

@Oskar

W firmie są premie od efektywności pracy, zaangażowania, frekwencji.

Na jakie benefity można liczyć w Mispol?

Jak jest z pakietem medycznym w Mispol? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet medyczny

Można dołączyć rodzinę w pakiecie medycznym.

SuperUser

Sam decydujesz ile zarabiasz - tak powinien brzmieć slogan marketingowy owego zakładu. Przytakując bez zbędnego myślenia, traktując nieco jak nadpersonę i szeroko uśmiechając się (aczkolwiek z wyczuciem, nie należy być zbyt zadowolonym) w stronę pani dyrektor, którą przytłacza liczba zadań które musi pełnić można zgarnąć całkiem niezłe pieniądze. Jakość wykonywanej pracy ma tu marginalne znaczenie. W poszczególnych godzinach panuje tu trochę nastrój strachu i "stania na baczność". Problemy i zastrzeżenia pracowników te większe czy te mniejsze są konsekwentnie i skutecznie spłycane. Tu przede wszystkim jesteś pracownikiem a nie człowiekiem. Za zdarzenia losowe czy urlop płaci się znacznie swoją pensją. Do swojego stanowiska nie należy się przywiązywać, następnego dnia można mieć inne, a za tydzień jeszcze inne. I nie jest tu mowa o awansach, wręcz przeciwnie. Ale przypominam, że wykonywana praca ma drugorzędne znaczenie. Zdecydowana większość pracowników jak i zdecydowana większość kierowników jest wyrozumiałymi i otwartymi osobami. Nie zawsze kompetentnymi do wykonywania swoich zadań, ale sami się na danym stanowisku nie zatrudnili. Słowo logika tu nie istnieje, wchodząc w mury zakładu najlepiej wyłączyć myślenie i stwarzać pozory. Podsumowując: umiejętność stwarzania pozorów i beztroskie podejście do sz. Pani dyrektor w każdy dzień roboczy (bez wyjątku) to cechy które dają większe szanse na zatrudnienie i pracę w firmie Mispol.

Baj

Nie polecam... Liepej siedzieć w domu...

Barbara
@Baj

Czemu tak uważasz? Co firma w Twoim odczuciu robi nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Partner in Pet Food Poland S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Partner in Pet Food Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner in Pet Food Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner in Pet Food Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partner in Pet Food Poland S.A.