Opinie o Copernicus Fotowoltaika (Copernicus Sp. Z O.O.) w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. w Szczecin

Xyz

Nowy dyrektor i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Pan zapomniał ze to nie przedszkole zeby wydzierać sie na pracownikow. Inżynierowie uwaga bedziecie jak scierka do podlogi a nawet poskarżyć nie ma sie jak bo nad panem "wchodze na trzeci poziom" stoi tylko Francja. Sprawa zgloszona do pip.

Nowa

Witam,ile zarabia pracownik produkcji w firmie Nemera , ?

Ale o ile więcej, 100 zł może 400zł, bo to dość istotne? Nocki w ogóle są obowiązkowe czy raczej d;a ludzi chętnych. chcących dodatkowych pieniędzy? Jaka obecnie stawka jest za nadgodziny, opłaca się więcej pracować?

Mocno negatywnie, ponieważ zdałem testy do pracy na dziale montażu, musiałem złożyć elementy do dwóch rodzajów strzykawek, które złożyłem, ale dwa dni później otrzymałem odmowę, ponieważ nie zdałem testów, ciekawe co co należy zrobić, aby przejść testy i zmontować elementy strzykawek w dwie sekundy? Po prostu zmarnowałem czas...

Grażyna
@Marta

O, a to ciekawe, że jest tu takie zadanie. Ale ja mam pytanie, ile było czasu na wykonanie zadania i czy już na początku rekrutacji kandydat wie, że jest taki etap z takim testem? Ja też szukam zatrudnienia tu an dziale montażu właśnie.

Xyz Nowy wpis

Żabka Nowy wpis

Nie polecam pracy w Nemerze. Nigdy nie dostaniecie premii. Ludzie sami się zwalniają bądź zwolnieni są przed końcem okresu próbnego, żeby nie otrzymali premii. Warunki złe, niskie wynagrodzenie. Okropny bałagan. Maszyny nieprawidłowo zabezpieczone. Wypadki. Są sprawy w Inspekcji Pracy. Dla mnie to najgorsza firma na rynku pracy.

Rysiek
@Marta

Rozumiem, że zadanie wykonałeś poprawnie? Dziwi mnie więc taka odpowiedź ze strony firmy, próbowałeś się dowiadywać co dokładnie było nie tak? Dali jakiś limit czasowy na to zadanie czy tak gadasz tylko? I może podczas rekrutacji dowiedziałeś się jakie warunki finansowe proponują teraz na dziale montażu? Też mnie interesuje taka praca.

@Rysiek

Po prostu udzielili mi odpowiedzi, za pośrednictwem agencji, w której starałam się tam dostać pracę, ze względu na termin, na teście nic mi nie powiedzieli, ale agencja stwierdziła, że ​​to pewne.Wynagrodzenie 27 zł. brutto za godzinę, a do działu montażu przyjmują wyłącznie kobiety

A mnie tu zaciekawiła sprawa tej stołówki. Jak ona wygląda? Jak wygląda wyposażenie stołówki? Czy jest jakieś agd np. ekspres do kawy, lodówka, mikrofala?? Albo wgl firma zapewnia tam jakieś jedzenie darmowe, jakieś przekąski dla pracowników?

BigB

Mam okazję pracować na zmianie Pani Marzeny i według mnie jest (usunięte przez administratora). Konkretna babka i dba o swój zespół. Każdy możliwy problem/dyskomfort montażystek próbuje rozwiązać, angażując w to górę, czy to chodzi o klimatyzację, czy o dodatkowe automaty z napojami i jedzeniem. Miło mieć nad sobą przełożoną, która rzeczywiście stara się, żeby praca była pracą, ale w komfortowych warunkach.

W stołówce dostępne są lodówki, zmywarki, opiekacze, mikrofalówki, ekspresy przelewowe do kawy. Zapewnione są kubki, talerzyki, sztućce. Jest automat z kanapkami od Asproda, ale niebawem powinien też stanąć automat z przekąskami i napojami. Dodatkowo każdego dnia o 9.30 przyjeżdża Pani ze SMARTBistro z obiadami.

Grażyna Nowy wpis

Nemera

Szczerze nie polecam. Są tam lepsi i lepsiejsi. Ci, którzy starają się są wyśmiewani przez stałych pracowników, wyzywani i na koniec zwalniani. Są stali bywalcy, którzy migają się od pracy. W trakcie mojego zatrudnienia odeszły bądź zostały zwolnione osoby naprawdę zdolne. Firma ma stałe braki w personelu na produkcji. Zero osobistej kultury. I nigdy to się nie zmieni. A dyrekcja na to przyzwala i nic nie robi. Ofiary naśmiewania się i dokuczania przez innych same odchodzą. Dla mnie nie zasługują nawet na 1. Wypuszczają ludzi kulturalnych i zdolnych. Tworzą stanowiska w ogóle nie potrzebne. Dyskryminacja osób chorujących. (usunięte przez administratora) staje się winna wszystkiemu i jest (usunięte przez administratora) tak albo sama się zwalnia albo zostaje zwolniona z kompletnie bzdurnych powodów. Sytuacja jest w ogóle odwrócona na jej niekorzyść. Nigdy nie spotkałam się z takim wręcz (usunięte przez administratora) na dziale produkcji. O innych nie wypowiadam się, choć słyszałam, że wszędzie brak kultury, szacunku, zła atmosfera.

Ktoś
@Nemera

Dzień dobry, prostując Twoje słowa jako pracownik produkcji. Dodaj do swojej wypowiedzi że podczas swojej umowy z firmą przepracowałaś tylko jakieś 25 procent czasu a reszta to same L4. Dodaj również że pisałaś paszkwile na każdego współpracownika z którym miałaś okazję pracować. Dodajmy również pomówienia w ich kierunku z Twojej strony do kierownictwa. Nie dziw się że tak to się skończyło. Chyba byłem kulturalny w swej wypowiedzi wbrew temu co piszesz o pracownikach firmy. Udanego dnia.

Nemera Nowy wpis
@Ktoś

Paszkwile i pomówienia to wy dajecie i blokujcie ludzi. Są na to dowody i poszły do Inspekcji Pracy. Myślicie, że nikt nie wydobędzie danych z info, które rozsyłanie??? Zobaczymy co PIP na to powie. Nie wiem jak administrator może usuwać treści typu : dyskryminacja chorych. I to co napisałeś na końcu o milym ujęciu świadczy właśnie jakie bluzgi tam się słyszy. Nie wiem za bardzo o jakim ty piszesz przepracowaniu i donoszeniu, bo ja akurat pracowałem 100%. I to na mnie donoszono. Sam się zwolniłem, bo już miałem dość tego waszego układu. Spowodowaliscie celowy wypadek na dziale produkcji. Tam się można bać o swoje życie i szkoda nerwów. Wiem co działo się dalej. A ty się chłopaku naucz liczyć procenty. I co nie możecie znaleźć pracowników, wszystkie portale są pełne waszych ogłoszeń. Może niech za pracę wezmą się te cwaniaki co wszystko potrafią.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik utrzymania budynku wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Nowa

Witam,ile zarabia pracownik produkcji w firmie Nemera , ?

A
@Nowa

Stawki zależą od działu produkcji. Najlepiej zadzwonić do firmy lub aplikować bezpośrednio na konkretne stanowisko.

Putin
@Nowa

Ktoś napisze ile miesięcznie się zarobi na produkcji czy to jakaś tajemnica państwowa?!

Putin
@A

A ciężko napisać jakieś widełki?

@Putin

Zarabia się najniższą krajowa około 3tys

Bartosz
@Kasia

Dzięki za konkret. A co do tego, jeśli o pieniądzach mowa, jakieś premie, choćby frekwencyjna, czy dodatek za pracę w nocy lub w weekendy? O, ile robicie na 3 zmiany i w weekendy?

1,2,3
@Nowa

Pracownik produkcji zarabia mało 26,37 jakas smieszna suma. To nie jest nawet najniższa krajowa ktora wynosi 27,70.

@
@Nowa

bardzo mało, nie ma najnizszej krajowej

@@

A skąd takie informacje masz? Nie ma możliwości, żeby pracownik nie zarabiał najniższej krajowej.. Z tego co się orientuję to jakieś 4,5k brutto przy podpisaniu umowy.

@1,2,3

Najniższa krajowa to jakieś 25,25zł. Firma może nie daje kokosów, ale jednak na dzień dobry trochę więcej. Są dodatki za nocki jak to prawo pracy mówi. Po przepracowaniu 3miesiecy na umowie z firmą wchodzi 12% premii frekfencyjnej. Są też godziny nadliczbowe w weekend dla OSÓB CHĘTNYCH. Przyznają też nagrody za wyróżnianie się. Praca bez wysiłku. Z racji tego, że rozwijają cały czas halę to można wewnętrznie awansować.

prl

Po wpisaniu zapytania o najniższą krajową od razu na pierwszym miejscu wyświetla sie 27,70 brutto na godzine

Raff

Witam Czy ktoś jest w stanie napisać widełki jakie zarobki są dla operatorów cnc ? Czy w firmie operatorzy cnc piszą również programy na maszyny ? Byłbym wdzięczy za informację, pozdrawiam.

Janusz Nosacz

Kasa jaka na starcie będzie to później niewiele się zmienia, jak wynegocjuje się to tak mniej więcej juz zostaje. Ściema że coś więcej da radę, gadanie tylko: musisz się wykazać. Mijają miesiące i gadanie zostaje. Dużo młodych osób w biurach, gadane mają wyuczone ze szkoleń. Często brak doświadczenia życiowego, rozmawia się jak z bootami na infolinii. Podziwiam mimo to organizacje pracy: ściema na dzień dobry ze jest i będzie cudownie. Przychodzi się do pracy i jest jak w większości korpo: musisz się wykazać, firma nie musi się wykazywać. Opracuj procedury, specyfikację, przeszkol nowych i się zwolnij :) Później ktoś nowy przyjdzie i od nowa wszystko. Jak ktoś nie wierzy to niech zapyta się o podwyżki lub inne konkretne tematy: fajnie zaczynają wszyscy zmieniać temat i umiejętnie jak sprzedawca garnków wciskać kit na inny temat. Można nie pytać i popracować te 6 miesięcy czy maks 18, wrażenia gwarantowane a podwyżki to bezrobotni lub emeryci mają wyższe niż Ty zadowolony i spełniony pracowniku:) I mega pozyty: w gratisie możesz napić się kawy na odchodne, to się ceni bo gdzie indziej tak nie pozwalają tylko każą się spakować w dniu wypowiedzenia i wyjść.

Alberto
@Janusz Nosacz

Jak był jeszcze Copernicus to inaczej to wyglądało, teraz zrobiło się korpo. Obiecali wielkie premie, a każdy został(usunięte przez administratora) z wyjątkiem dyrektorów i tych co mieli jakieś układy albo ich tata miał hotel w Szczecinie. Fajna byla ekipa jak weszło korpo to wartościowi ludzie się zwalniali albo zostali zwolnieni, szkoda :/ była fajna rodzinna atmosfera, a teraz wyścig szczurów i innych (usunięte przez administratora)

@Alberto

Z Twojej wypowiedzi nie wynika bezpośrednio, czy jeszcze tu pracujesz. Daj znać, co i jak, bo nie wiem, czy wyślę cv na Montera aplikatorów. Mógłbym, ale może Ty mi wyjaśnisz, jaką miałbym premię i jaką pensję zasadniczą przy tej posadzie? Z ogłoszenia nic takiego nie wynika. Jedno, co dobre, że wiadomo, że to praca na 3 zmiany.

@Janusz Nosacz

Ja też jestem młoda i szukam pracy, to mnie tutaj zaciekawiła ta liczba młodych ludzi w biurach. To jest jakaś polityka firmy, aby brać młode osoby do biur? Czy chodzi o to, że jak to osoby bez doświadczenia z lub z małym, to wtedy jest też mniejsza pensja dla nich? I Jak sie tu zaczyna jako młoda osoba w biurze, to jest tu jakaś jasna ścieżka awansowania?

Widzę, że różne są losy tutaj w tej firmie, z tego co niżej ktoś pisze. A czy umowa proponowana przez nich gwarantuje jakąś stabilność? Jestem zainteresowana pracą montażystki. Na ile aktualnie Firma daje zatrudnienie? To by już mi dało jakieś poczucie bezpieczeństwa.

Teraz z nowym plant managerem to będzie można porządki zrobić. Musi zacząć to zarabiać na siebie. Trochę nurków z copernicusa pójdzie za bramę wkrótce. Mnie się zmiany podobają nowe.

Niko
@Anna

Czemu się menadżer zmienił? I jakie już zmiany wprowadził ten nowy? Często w ogóle zmieniają się przełożeni?

@Anna

Ludzie z Copernicusa jednak coś stworzyli bo inaczej o Nemerze mogłabyś poczytać na linkedinie i pracować po sąsiedzku przy zbijaniu palet. Od wypełniania kolejnych komórek w Excelu jeszcze żadna firma nie zarobiła więc może złożysz kilka wstrzykiwaczy zamiast wygniatać stołek na kolejnych bezproduktywnych nasiadówkach.

Montażystka
@Anna

Zgadzam się. Teraz trzeba nam więcej specjalistów i porządek zrobić z tymi wszystkimi dyrektorami którzy nic nie wnoszą. W firmie powinien być jeden dyrektor zakładu a reszta to tylko kilku kierowników kluczowych działów. Trzeba zrobić z tą obecną strukturą porządek, to co teraz się patrzy to dramat.

Młody
@Montażystka

Racja, to razi. Potrzeba dużo teraz specjalistów żeby to rozkręcić ale na pewno za dużo jest jakiś dziwnych stanowisk dyrektorskich. Za jednego takiego gościa można z 3 czy 4 specjalistów zatrudnić co tematy będą ciągnąć. To chyba już nowy plant musi się tym zająć, teraz to dziwnie wygląda i pracownicy to widzą.

@Młody

Wiesz może ile jest tych dyrektorów? Od czego są dyrektorzy, a niekoniecznie w praktyce się to sprawdza? Czy pensja dyrektorska wynosi tyle ile pensja 3 specjalistów? Ciekawi mnie czy na takiego dyrektora można awansować wewnętrznie.

Cześć, czy faktycznie pracują tam panie na montażu? Widzę ogłoszenie, że zatrudnią montażystki też do pracy z drobnymi elementami. Byłabym chętna, mam nadzieję że praca będzie lepiej płatna niż odzieżówka, w której do tej pory pracowałam. Przyuczają ogółem? Pracowałam fizycznie, ale nie w takiej pracy, bo nikt mi jej nigdy nie zaproponował.

Amelia

Spodobało mi się ogłoszenie dla Specjalisty ds. łańcucha dostaw. Czytałam, że tryb pracy jest stacjonarny, pracodawca daje przy dłuższej współpracy możliwość pracy hybrydowej? Czytałam w ogłoszeniu o transporcie firmowym, to jakieś nieodpłatne busy do pracy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.?

T

Toksyczna atmosfera w firmie. Przestarzale metody zarządzania . Brak zaufania, totalny kontroling. Zarobki marne . Umowy dziwne. Samo krytykowanie żadnych pozytywów.

YYYYY
@T

To ostatnie zdanie, pasuje również do Twojego wpisu :D Co jest dziwnego w umowach o pracę tutaj i jaka kwota wynagrodzenia, że tak ją skwitowałeś?

gg
@YYYYY

Drogi zagajaczu z Go worka - nie ma sensu ciągnąć tego wątku gdyż autor najwyraźniej nie odróżnia firmy copernicus zajmującej się fotowoltaiką i działającej na pomorzu od firmy Nemera Szczecin (która niegdyś również nazywała się Copernicus). Niniejsza podstrona dotyczy firmy Nemera Szczecin i powyższy wpis nie ma z nią nic wspólnego.

Asia
@T

Podasz jakieś konkretne przykłady odnośnie tej atmosfery? Dotyczy to relacji między pracownikami czy kierownictwem? Co takiego jest kontrolowane, macie monitoring?

Blondi

Ktoś tu wie, ile zarabia pracownik jako Kierownik Działu Produkcji Narzędzi?? Ogłoszenie gdzieś w internecie widziałam ogłoszenie, ale jednak chciałabym wiedzieć, o jakiej kasie mowa. Może znacie stawkę lub znacie jakieś widełki płacowe? Czy będzie to z 9000 zł netto?

Firma NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Technolog Procesu. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Kandydat na kontrolera

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile firma oferuje za kontroler jakości. Dzuekuje za odpowiedz

Magdalena

Mnie zainteresowało ogłoszenie na ich stronie na stanowisko pracownika produkcji. Jak się idzie na start dogadać z kasą? No i ile można się spodziewać jeśli chodzi o dodatki świąteczne? Jest info, że można przystąpić do dodatkowego ubezpieczenia, ale to wtedy jest za dodatkową opłatą? Jeśli chodzi o transport firmowy, to można liczyć na podwózkę do pracy?

@Magdalena

Autobus pracowniczy firma zapewnia pensja najniższą krajowa około 3tys.dodatki świąteczne też są na święta kasa.ubezpieczenie też jest tak za dodatkową opłatą są różne warianty i się wybiera

@Kasia

Inne benefity jakieś są oprócz ubezpieczenia? Karta multisport na przykład? A ten autobus to po jakim terenie po ludzi jeździ? Tylko Szczecin czy okolice też?

Renata

Jestem ciekawa, czy jest tutaj jakaś osoba, która miała okazję zajmować stanowisko analityka danych produkcyjnych. Ich ogłoszenie w Internecie zwróciło moją uwagę. Podają tam, że są premie świąteczne i wakacyjne, a takie stałe też, czy tylko podstawa?

A
@Renata

Jako pracownik na tym stanowisku będziesz otrzymywać miesięczne wynagrodzenie stałe.

Czy w Copernicus Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak. Zapomogą świąteczna

I ile ona wynosi?

@Beata

Kilkaset złotych. Różnie

Dorota
@Freddy

A to na bazie czego oceniają kto ile dostanie? Bo rozumiem, że nie po równo jest?

@Dorota

Raczej wszyscy tak samo tylko każdego roku trochę inaczej.

@Freddy

A czy oprócz takich dodatków macie jakieś inne poza świętami?

@Beata

Na wakacje kilka stówek.i na dzień dziecka karty podarunkowe.

Marzena
@Freddy

No, to nieźle. A opieka medyczna dla dzieci i współmałżonka to jest? :)

Aga
@Dorota

w zależności od grupy zaszeregowania wynagrodzenia

Teresa

O to fajnie, że jest opieka medyczna, zawsze to jakiś dodatek :) A karta multisportu? Jak z nią? Refundowana w całości czy może połowie?

Many

@from far away. Skąd takie głupoty wytrzasnąłeś, że w Adamusie elektrodrążacz czy inny operator może mieć 6 z przodu? No chyba że masz myśli 600 zł (słownie: sześćset zł). Pracowałem w 2019r w Adamusie i wszystkie opowieści o wielkich zarobkach tam to gów.no prawda. Nowy pracownik dostawał 2500 na rękę , a ci co dłużej tam pracowali dostawali 3000 zł na rękę - mówię tu o wszystkich pracownikach CNC. Zaś dodatki za akord, czyli tzw. kartę, to ściema, bo jak ktoś wyszedł poza normę, to od razu biuro zmieniało normę aby nikt powyżej minimalnej pensji więcej nie zarobił. I do tej pory w Adamusie nic się nie zmieniło. Po za tym chamówa w Adamusie jest taka, że nowych pracowników ZAWSZE wywalają po 3 miesiącach, jak im się skończy termin umowy o pracę. - Chodzi o zlecenia, które są w tam w cyklach "górki i dołki" - trzy miesiące intensywnej pracy i 1 miesiąc luźniejszej pracy. Adamus daje ogłoszenie, że szuka pracowników: 1 frezera i 1 tokarza, a zatrudnia ich łącznie około kilkunastu, ale na 3 miesiące, i właśnie na okres wzmożonej pracy. Mija te 3 miesiące, umowa się kończy, i nowi pracownicy dostają kopa w du.pę i wylatują na bruk. - Właśnie w ten sposób postąpili ze mną oraz ze wszystkimi, którzy zatrudnili się w tym samym czasie co ja; i jak się dowiedziałem od "stałych" pracowników, ten numer jest w Adamusie odwalany cały czas. Co więcej. Na początku zatrudnienia chciałem się wykazać z jak najlepszej strony, więc zostawałem po godzinach, aby się jak najwięcej douczyć, by jak najlepiej pracować. Trzeciego dnia współpracownicy powiedzieli mi, żebym przestał zostawać po godzinach, bo jestem na celowniku do wywalenia, bo dyrekcji nie spodobało się to, że się douczam by lepiej pracować. Gdybym wiedział, że w Adamusie jest takie (usunięte przez administratora), to bym tam nawet nigdy CV nie wysłał. A wściekły byłem wtedy tym bardziej, że miałem już wcześniej pracę, z której zrezygnowałem, żeby zatrudnić się w Adamusie. - Mój życiowy błąd.

Kamil
@Many

Skąd wiesz że się nie zmieniło? Pracowałeś 3 lata temu, zarobki musiały się zmienić choćby ze względu inflacje. No bo fachowiec który zarabia 3 tys to bardzo słabo. Wychodzi na to ze zatrudnili cie tymczasowo wtedy kiedy potrzebowali więcej pracowników. Przed zatrudnieniem nikt o tym nie wspominał?

Ad
@Kamil

Elektrodrążacze w firmie Adamus zarabiają 6 000 do 9000 netto. Proponuję zapytać jakiegoś pracownika Adamusa, a nie słuchać jakiegoś flustrata.

Dorota
@Ad

Tylko, że ten Pan też podobno w nim pracował, to czemu od razu jego zdanie zostaje przekreślone? A oni to za jaką konkretnie pracę aż takie zarobki mieliby wkręcać w takim razie?

Gosc
@Kamil

Absolutnie nic się nie zmieniło. Firma traktuje pracowników bardzo źle, mógłbym tutaj wiele o tym pisać. Akurat byłem pracownikiem biurowym i powiem jedno- ta firma jest rozwalana przez garstkę starych pracowników, nie mają szacunku do ludzi. Odzywki do współpracowników okropne. Wypowiadam się z perspektywy biura. Nie wiem jak jest na hali. Każda osobę będę uprzedzać przed podjęciem pracy w tej firmie. Z resztą wystarczy zobaczyć kto w ostatnim czasie odszedł kto został a wieloletni pracownicy odchodzili z dnia na dzień i jest to temat tabu. Zostali ci co najwięcej zamieszania robią. Rotacja straszna w biurze. Widocznie jest przyzwolenie szefa bo w głowie się nie mieści jak można tak traktować ludzi.

@Gosc

Ta atmosfera jest główną przyczyną odejść pracowników ? Czy jest jeszcze coś ?

do admina Go Work vel Karolina
@Karolina

opinia powyżej dotyczy innej firmy - Adamus - jest to mylące i Wasze dopytywanie nie pomaga w zrozumieniu sytuacji...

Zostaw merytoryczną opinię o NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.?

NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Litewska 10a
    71-344 Szczecin

NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.