LOGICA POLAND SP Z O.O.

Kraków

Opinie o LOGICA POLAND SP Z O.O.

były pracownik 2011-04-19 14:32:31
Najgorszemu wrogowi nie życzę, aby trafił do tej firmy. Niestety, ale mam najgorsze zdanie i niestety zakończenie pracy w tej firmie wiąże się z sądem (prawie każdy były pracownik musiał walczyć o swoje, tracić nerwy i co najgorsze walczyć przede wszystkim o swoje dobre imię). Pracodawca dopuścił się nawet [usunięte przez moderatora], że coś mi się może stać, pensje nie wypłacane były zgodnie z terminem itd.
Jeżeli szukacie pracy to z pewnością odradzałbym Logica Poland - która mimo wszystko ładnie brzmi - ale niestety to jest jedyny atut tej firmy.
Pozdrawiam
pracownik 2014-02-12 01:26:00
Ładna nazwa no ale już nie aktualna (obecna LogicSynergy), fajni ludzie (w większości) poza nielicznymi wyjątkami. Niezłe warunki socjalne. beznadziejne zarządzanie - no ale to może kwestia "doradców". Na początek może być.
kinga 2016-05-04 10:55:36
Benefity najwazniejsze nie sa az tak bardzo najważniejsze że dają umowę.
Zostaw swoją opinię o LOGICA POLAND SP Z O.O. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGICA POLAND SP Z O.O.