Opinie o Vipharm S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vipharm S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vipharm S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipharm S.A. w Toruń

Nie wiem czy widzieliście już ale na dział zapewnienia jakości szukają teraz specjalisty i w sumie to myślałam, że o pracy coś poczytam. Niby są komentarze tylko czemu takie sprzed lat? zarobki na spokojnie mógłby ktoś podać, nawet w formie widełek? Mam 3-letnie doświadczenie, a widzę ze wymagają minimum 2 lat

Czy w Vipharm S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ktoś

nie, wypłata raz na koniec miesiąca

Zofia
@Ktoś

A jeśli ktoś potrzebuje jakąś zaliczę, to jest od czasu do czasu taka możliwosc?

Ktoś Nowy wpis
@Zofia

nie

obecny pracownik Nowy wpis
@Ktoś

w dziale sprzedaży są

Olga Nowy wpis

zaliczek tu nie dają ze względu na brak płynności finansowej czy po prostu nie chcą każdemu tak iść na rękę, żeby potem ludzie nie wchodzili szefostwu na głowę? a wysokość wypłaty jak tu obecnie wygląda, da ktoś znać?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Vipharm S.A.?

s

obecnie - nie

Anka

Jeden z wyjazdów zorganizowanych przez Vipharm dla lekarzy przedstawił magazyn TVN Uwaga. Tytuł: "Onkolodzy na wczasach".

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vipharm S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Wiecie może, czy w Vipharm S.A. szukają chętnych na staż?

NN

nie szukają, raczej nie organizują staży.

PN

Działem Sprzedaży zarządzają 2 Panie, które nigdy nie pracowały w terenie. Nie słuchają ludzi z sprzedaży. Nie mają zielonego pojęcia o pracy PN. Czepiają się najlepszych o pierdoły zwłaszcza w ONKO.

Zależy na jakie stanowisko

Sprzedaż - kierownik regionalny / dyrektor sprzedaży

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek . Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Oczywiście pewne decyzje są ekonomicznie wytłumaczalne, jednak oszczędzanie na dziale sprzedaży może w przyszłości przynieść przykry efekt "JOJO". Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Były pracownik.

Czyli w firmie Vipharm nic się nie zmienilo . Patrząc po komentarzach ludzie z biura dalej oderwani od żeczywistosci. Do biurowych - zrozumcie i pokłonie się nad sobą to już nie jest wasz rynek pracy , to jest rynek pracownika jak nie poprawicie warunków i podejścia do ludzi , planów , budżetów i atmosfery to życzę powodzenia.

@
@Były pracownik.

I to ciężkie zaskoczenie, że ludzie odchodzą na potęgę ???? a Ci, którzy są wysyłają cv do konkurencji i wcale się z tym nie kryją, łącznie z regionalnymi ???? nikt ich już nie traktuje poważnie

@@

Możesz wytłumaczyć jaki jest według Ciebie powód odejścia z pracy? Chodzi o atmosferę w firmie, czy wysokość wynagrodzenia. Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

Pracuś

W moim przypadku był 3 m-ce okres próbny, 1,5 roku określony i teraz mam już nieokreślony. Także jak najbardziej. I cały czas umowa o pracę, nie żadne zlecenia.

@

Tak, jeżeli wytrzymasz coś takiego na stałe...

Ktoś cos
@Pracuś

Dasz jakiś kontakt do siebie? Czeka mnie 2 etap.

Ktoś cos
@@

Tzn co takiego?

@Ktoś cos

Jesteś już po drugim etapie procesu kwalifikacyjnego do pracy w firmie Vipharm? Od Twojego wpisu minęło ponad dwa tygodnie, dlatego chciałbym wiedzieć, czy udało Ci się przejść pozytywnie kolejny etap.

Mikolaj

wpadlem tu bo pojawilo sie ogloszenie po konetarzach wnioskuje firma krzak dziekuje za uwage, a dla gory mówie to pochyla w dol:)

Natalia

Rzadko korzystacie z tego forum, dlaczego? Interesuje mnie praca dlatego szukam informacji a te od pracowników są aktualne.

Tola

Przeczytałam wszystkie opinie tutaj wypisane i powiem szczerze wszyscy narzekający to osoby z działu sprzedaży. Nie wiem jak się pracuje w tym dziale, ale jeśli chodzi o pracowników biurowych to jest super. Sama tu pracuję i nie mogę narzekać. Za to mam styczność codziennie z przedstawicielami i to jest dramat. Do pracy nie jeżdżą, wszystko załatwiają na telefon, duża część o 14:00 już jest w domu ale oczywiście narzekać to pierwsi.

@Tola

Dlaczego przedstawiciele handlowi kończą pracę o godzinie 14.00? Może większa część z nich ma już zrealizowane wszystkie zadania przewidzenia na konkretny dzień. Czasami z zewnątrz dana sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

@Tola

Jestem przedstawicielem w innej firmie i powiem Ci Tolu, gdyby faktycznie nie jeździli i siedzieli by na tyłku i telefonach to Ty moja droga nie miałabyś roboty...

Kamila

@Ja, może chciałbyś rozwinąć swoje pytanie i je uzupełnić? Jakie kwestie pracy w firmie Vipharm Ciebie interesują? Czy chciałbyś zapytać o wynagrodzenie, a może o warunki pracy lub możliwości rozwoju? Warto doprecyzować swoją wypowiedź, ponieważ zagląda tu wiele osób, niektóry z nich mogą mieć interesujące wieści.

@Kamila

Jaka atmosfera? Jakie zarobki na stanowisku specjalisty? Jest możliwość rozwoju?

Praca w Ożarowie Mazowieckim. Można prosić o opinię?

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje?

pawełek

@PAblo chyba Cię ponosi, skoro czepiasz się o takie błędy. Widocznie ktoś coś źle zapisał, jesteśmy ludźmi i my, kandydaci i pracownicy/właściciele firmy. Trochę luzu by się przydało chyba widzę tu na forum

Pablo

Powiem wam wszyscy którzy macie chęć zatrudnić się w tej firmie ......jaka to firma świadczy o tym ostatnie ogłoszenie na znanym portalu o pracy .... Szukają przedstawiciela na podkarpackie z preferowanym zamieszkaniem w Szczecinie .... hahahah brawo dla osoby rekrutującej pewnie ma wyższe wykształcenie a jest niezłym tłukiem. Potwierdzają się poprzednie wpisy omijajcie ludziska tą firmę.

pracuś

Ciekawe czy w dalszym ciągu za Panią Dyrektor trzeba sobie samemu w terenie leki zamawiać do hurtowni aby mogły wpłynąć do apteki co jest niezbędne do realizacji kosmicznych planów przy braku budżetu na promowanie. Ba na końcu całą śmietankę zbierają same nieroby odpowiedzialne za rzeczy których nie realizują. PS. jak przyszły auta do firmy to wzięła sobie skodę Laurin&Clement grunt to się pokazać. Omijajcie tę firmę z daleka.

alfredo

FIRMA PORAŻKA nie znam gorzej zarządzanej firmy farmaceutycznej którą potrafią psuć kierownicy i właściciele . W tej firmie liczy się tylko kasa dla nich i nic poza tym . Ludzi traktuje się przedmiotowo, straszy planami naprawczymi dokłada się pracy którą trzeba robić w domu i nie wypłaca się za to nadgodzin. Jak nie dostosujesz sie do pracy w domu za friko i nie dasz się wykorzystać to żegnaj ( wylatujesz bez sentymentu ) i następny frajer czy frajerka na twoje miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Vipharm S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Vipharm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipharm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipharm S.A.?

Vipharm S.A.