Albert Polska

Dobczyce

Opinie o Albert Polska

anonim 2011-04-17 01:19
- niech Was wszystko co mozliwe broni przed pracą w tej firmie \\\"krzak\\\" - śmieszny i zawzięty \\\"pan prezes\\\" bo jaki z niego \\\"pan\\\" i jaki \\\" prezes\\\" skoro jest tylko członkiem ;) i pani kierownik , niby prawa ręka \\\" pana prezesa\\\" [usunięte przez moderatora] była kosmetyczka, która podłością i donoszeniem na kolegów wskoczyła na miejsce kierownika gdy już nikt nie chciał pracowac w tej frmie. Firma kilka razy już przegrała sprawy w Sądzie z pracownikami, znana z nie wypłacania premii [usunięte przez moderatora] Życzę sukcesów, ale nie licznie na nie w Albercie ABC
tralala 2015-05-19 01:35
to rzeczywiscie prawda
pracowalam kilka lat temu ale premii tez nie otrzymalam
zero mozliwosci rozwoju
a PREZES czyli ktos kto tak sie kaze nazywac bo jest "czlonkiem " Zarzadu na wyjazdach integracyjnych zachowuje sie jakby "zerwal sie z lancucha" i pije do up;adlego.
Nie polecam tej firemki !
kamyk 2016-04-26 14:37
diament bo to jest firma wywodząca się z Niemiec, a oddziały widze na mawet w stanach zjednoczonych.. dla mnnie taki prestiż pracodawcy jest bardzo istotny
Zostaw swoją opinię o Albert Polska - Dobczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albert Polska