Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Frazuz

Firma godna polecenia pod względem wysokości zarobków adekwatnych do posiadanego doświadczenia, atmosfery i możliwości rozwoju. Daje się tu szansę ludziom dopiero co wkraczającym na rynek pracy, o co często trudno w innym miejscach. Firma podejmuje wiele inicjatyw integracyjnych - wycieczki, wspólne imprezy, celebrowanie urodzin i innych ważnych wydarzeń z życia pracowników i spółki. Niedawno wprowadzono Kafeterię MyBenefit i kartę Multisport.

Świetna firma z profesjonalnym podejściem do klienta. Bogate, wieloletnie doświadczenie w maszynach dla spożywki. Projekty, warsztat, elektryka, automatyka, wszystko jest. Najlepsi dostawcy podzespołów. Prawie 100 pracowników, firma ciągle się rozwija, świetna atmosfera, itd. Są oczywiście jakieś zgrzyty, ale w jakiej firmie ich nie ma?

alojz

Jak się chce to się da zarobić :) nie ma nic za darmo firma ok dobrze sie pracuje atmosfera super !

Aktualność
Dopiero w ubiegłym tygodniu udało nam się podsumować naszą firmową zabawę w typowanie wyników meczy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Po raz pierwszy w rywalizacji wzięli udział zarówno nasi pracownicy, jak i koledzy z Neustadt. W Top 20, premiowanej nagrodami finansowymi, znalazło się aż 8 przedstawicieli Ruland Tychy, przy czym zaznaczyć należy, że do nas również należało II i III miejsce na podium. Najważniejsze, mimo wszystko, że każdy z uczestników gry  dobrze się bawił i miał wielką frajdę z typowania, tym bardziej, że nagrody rzeczowe dostali wszyscy, bez względu na miejsce w rankingu, jakie ostateczne zajęli.
Zainteresowany Nowy wpis

Mam nadzieję, że wszyscy pokazani na zdjęciach pracownicy firmy Ruland podpisali zgody RODO na wykorzystanie wizerunku. :)

nium Nowy wpis

Jaki w Rulandzie jest system pracy? Zmiany, nocki?

Anna Nowy wpis
@nium

Możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 06:00-09:00 oraz pracy Home Office po 3-miesięcznym okresie próbnym - 2 dni w tygodniu​, Na warsztacie mechanicznym oraz elektrycznym praca od godz. 6:00. System jedno zmianowy.

Czy często Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Inżynier Produkcji? Ile osób tam pracuje?

Nowy wpis

Wszystkie aktualnie prowadzone rekrutacje są dostępne w zakładce "oferty pracy". Nie prowadziliśmy rekrutacji inżyniera produkcji, ze względu na brak takiego stanowiska w naszej firmie. Typowo na produkcji zatrudniamy spawaczy, monterów i ślusarzy, również brygadzistów. Stanowiska inżynierskie dotyczą pracowników biurowych. Obecnie zatrudniamy 113 osób. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również na nasze social media.

Zastanawiające jak wszystkie niepochlebne opinie o Ruland zniknęły z tego serwisu. I zastanawiające jak wpisy samochwalące się namnożyły. Czy GoWork dalej jest obiektywne??

@Anonim

Jest nam niezmiernie miło, że ktoś tak wnikliwie śledzi i analizuje nasz profil. Trudno jest nam jednak zgodzić się ze zdaniem o "namnażaniu samozachwalających opinii", jako, że ostatnie, dwie pozytywne zostały dodane przez użytkowników portalu w 2021 i następnie w 2023 roku. Każdy, kto korzysta z serwisu GoWork ma możliwość podzielenia się swoimi odczuciami względem danego pracodawcy. Optymalnie jakby opinie te wynikały z osobistych doświadczeń. Jesteśmy obecni w serwisie, ponieważ chcemy znać zdanie byłych i obecnych pracowników na temat pracy w naszej firmie, aby móc wyciągać wnioski i stawać się jeszcze lepszym pracodawcą.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier montażu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Aktualność
Jeszcze w grudniu ubiegłego roku naszą halę opuścił pasteryzator dedykowany do produkcji wód smakowych do 10 °Bx. W skład układu wchodził zbiornik mieszalny o pojemności 5 000l, wymiennik płytowy o powierzchni wymiany 215m2 oraz zbiornik buforowy 30 000l. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest możliwość jego pracy dla trzech różnych wydajności: 22 m3/h, 44 m3/h i 54m3/h. Prawidłowy przebieg procesu pasteryzacji dla poszczególnych zdolności produkcyjnych jest gwarantowany przez zastosowanie wysokiej jakości pomp, zaworów i filtrów. Podkreślić również należy, że już na tym etapie, zaproponowaliśmy Klientowi możliwość rozbudowy instalacji w przyszłości o układ odgazowujący. W tym celu wykorzystano odpowiedni podział sekcji regeneracji w zastosowanym wymienniku ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient, przy stosunkowo niedużych nakładach finansowych, będzie w stanie zmodernizować system i rozpocząć produkcję napoju o zupełnie innym profilu, powiększając tym samym swoje portfolio produktów.
Frazuz

PS

Witam, od niedawna na jadalni pojawia się kosz z jabłkami dla pracowników. Któryś miesiąc już stoi również automat z przekąskami (kanapki, batony, napoje) który skutecznie ratuje jeśli zapomni się śniadanie. Kawa jest naprawdę smaczna. W ciągu ubiegłego roku w firmie były zorganizowane 2 integracje co jest niezłym wynikiem patrząc pandemiczną rzeczywistość. W biurze panuje życzliwa atmosfera, przerwy śniadaniowa i obiadowa spędza się na stołówce na wspólnych rozmowach i grze w piłkarzyki. Aktualnie zbliża się termin wyprawy w góry w niewielkim gronie. Polecam śledzić ich stronę na fejsie, w temacie atmosfery i zaangażowania jest tam dużo więcej informacji.

A jak często w firmie macie nowe projekty ?

@Paweł

Częstotliwość rozpoczynania nowych projektów jest uzależniona od ich wielkości oraz możliwości przerobowych w firmie. Nowych projektów jest dużo a wiele z nich to nowe wyzwanie dla całej załogi.

Cezary

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Cezary

Firma prowadzi aktualnie proces rekrutacyjny. Wszystkie informacje dostępne na oficjalnej stronie: (usunięte przez administratora) Jako były pracownik polecam Ruland E&C Tychy, praca w tym miejscu daje duże pole do rozwoju zawodowego.

pasta

o jakich zgrzytach przyjacielu piszesz konkretnie? chętnie się dowiem. ciekawi mnie także czy jako osoba dopiero po studiach mam szansę dostać już u was jakąś pracę

alojz

Ruland Tychy

Firma z polotem i tzw. jajem dobrze zarządzana, z bardzo fachowym i kompetentnym szefostwem,.....atmosfera wsrod pracownikow wiecej niz swietna ! :)) generalnie polecam :))

Pracuje tu w Rulandzie juz ponad pół roku, firma w sumie spoko, szefostwo bardzo kompetentne i pomocne. Ludzie i atmosfera cudowna, zarobki moze nie z najwyzszej półki ale calkiem znosne. Generalnie polecam...... :))

Zostaw merytoryczną opinię o Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.