logo Real

Real

Białystok

Opinie o Real

pracownik na 3/4 etatu 2010-10-16 18:28:16
jak w każdym markecie tej firmy [usunięte przez moderatora] pozwalniali już wszystkich doświadczonych, zostały "niedobitki" które podpisały gorsze umowy na 3/4 etatu i niższe stawki. Kierownictwo również..., wszyscy fajni dla których chciało się tam przychodzić odeszli do innych firm. [usunięte przez moderatora] Najlepszy okres dla tego sklepu i pracy w nim był przez rok od otwarcia.
Była pracownica 2011-05-06 16:50:47
[usunięte przez moderatora] . Jak ktoś pójdzie na zwolnienie to po powrocie od razu dostanie wypowiedzenie. Nadgodzin robi się sporo, ale nie wolno tego nigdzie wpisywać. Obiecują, że kiedyś je oddadzą w postaci wolnych dni, ale to nigdy nie następuje, a przy wypowiedzeniu mówią, że żadnych nadgodzin nie było. Obiecują podwyżki, ale ich nie dają. Jak ktoś nie zgadza się zostać po godzinach to od razu zwalniają.
K 2011-09-26 23:10:56
dziewczyno, puknij się w czoło, o czym ty mówisz? praca ciężka - wiedziałaś na co się porywasz, wszyscy pilnują godzin i harmonogramu bo wiedzą czym grożą kombinacje, nikogo nigdy nie zwolniono ot tak bo był na zwolnieniu.

A może ciebie zwolniono, bo się obijałaś, stąd taka opinia??
mamaro 2016-04-21 22:56:22
@wer no sklep jest bardzo dobry, ceny mają niezłe w porównaniu do konkurencji. Wszystkie owoce i warzywa, tak samo jak i mięso i ryby są u nich w sklepie zawsze bardzo świeże. Podobają mi się też te promocje i pomysł z kartą klienta, gdzie są różne konkursy.
Zostaw swoją opinię o Real - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real