Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Do majki

Pytasz się kto nas zmusza? Ty na poważnie pytasz? Mnie nikt nie utrzymuje, ani nie pomaga finansowo, a za siedzenie w domu nikt mi nie zapłaci a żyć za coś trzeba.. Cały czas szukam czegoś nowego ale nie jest tak łatwo i szybko znaleźć nowa prace.. Gdybym mogła to uwierz że już dawno złożyła bym wypowiedzenie. Pierdolnieta!!!!!

@Do majki

w każdej pracy będziesz narzekać a za narzekanie nikt nie płaci.Nerwus z ciebie i jak widzę z kulturą jesteś na bakier więc nie mamy o czym rozmawiać.Powodzenia w narzekaniu.W wolnej chwili poczytaj ustawy hazardowe a najważniejsze szanuj klientów.PAMIĘTAJ DZIĘKI KLIENTOM MASZ TĄ PRACĘ.

Majkaaa

serio was ktoś zmusza do pracy w Fortunie????mąż bije czy o co chodzi????

aha

Uff a już myślałam, że jakieś pranie mózgu przeszły wszystkie panie, ale jeszcze są wyjątki zdrowego myślenia, wypłata na czas, prawie Pana Boga złapałyśmy za nogi :-)

małopolska

to na prawdę zależy od rejonu i punktu... No ja kłamać nie będę, bo dobrze zarabiam i cieszę się z tego. Ja nie mam problemu z menagerem i trenerką, nasza trenerka to złota kobieta. Zadzwonię pomoże nawet jak ma dzień wolny. Mogę tylko współczuć pracy w takim rejonie, ale na pewno nie napiszę, że to zła praca, a już trochę tutaj siedzę. Wypłata jest uzależniona od wielu czynników i rozumiem, że nie każdy punkt ma wysokie dochody.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

małopolska

ja się dobrze odnajduję w rzeczywistości, mnie poinformowano na rozmowie kwalifikacyjnej o zastępstwach i się zgodziłam :) ale za taki okres pracy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś wypisał delegację na zastępstwo w innym mieście. Więc skoro nikt jej nie wypisał, to czemu ma ktoś brać dietę???? Tak piszecie, domagacie się, to czemu żadna do kadr nie zadzwoni. Więcej niż pewne jest to, że na igrzyska też będą wydłużone godziny, więc siłą rzeczy będziemy chodzić na zastępstwa i zbijać kasę z diet :):):), które notabene nam się należeć nie będą, bo nie dostaniemy delegacji podbitej przez menagera, bo tylko taka się liczy

aha

Regulamin się nie zmienił, a aneks to nie jest zmiana, dobre, pracodawca ma takie prawo więc z niego korzysta, tylko żeby pomyśleli również o nas, jeżeli to siedzenie dłużej przynosi takie zyski (w co wątpię) to może oprócz wolnego dnia, za taki miesiąc premia motywacyjny dla każdego, tylko nie 50 brutto bo tyle to każdy oddałby za normalne godziny

Do małopolska

A co do tych osób co twierdzisz, że mają 100 razy gorzej od nas i się nie odzywają... Właśnie takich pracowników szuka fortuna, aby dawały się tak wykorzystywać, godzily się na to co jest, nie upomnialy o to co im się należy i siedziały cicho z podkulonym ogonem.. Wiesz co za taką marna pensje to nie będę siedzieć cicho. Pewnie zaraz powiesz, że od początku wiedziałam że wyplata to minimum ale nikt podczas przyjmowania do pracy czy nawet rozmowy kwalifikacyjnej nie wspomnial o jakichkolwiek wyjazdach na zastępstwa..

Do małopolska

Proponuję zajrzeć do encyklopedi co to jest delegacja. Jeśli dalej będziesz myśleć że wyjazd na zastepstwo do innego miasta nie jest delegacją to nie wiem jak Ty odnajdujesz się w rzeczywistości. Regulamin regulaminem ale pracodawcę jak i pracowników obejmuje kodeks pracy, serio ludzie zalamujecie mnie takimi brakami wiedzy.. Kodeks pracy jest ponad wszystkimi regulaminami fortuny więc skoro tam jest napisane o dietach które należą się pracownikom to mają zostać wypłacone. Oczywiście też muszą być spełnione pewne warunki aby je dostać. Mimo to nie raz wyjazd był o 4 rano, a powrót o 23. Na prawdę dziewczyny, możecie się postawić w słusznej sprawie.Czytajcie kodeks pracy, a wyjdzie Wam to na dobre i mam nadzieję że nie będziecie dawać się wykorzystywać, co w tej firmie jest normą.

aha

Nie wyjemy do księżyca, a regulaminem zmienianym za każdym razem pod potrzeby pracodawcy to wiesz co można wytrzeć

@aha

regulamin pracy nie zmienił się sam w sobie od ponad 5 lat, tyle pracuję i to wiem, jedyne co wysyłają aneksy, które wprowadzają zmiany typu np. wydłużenie godzin lub zmiana płacy co jest zgodne z prawem. Były mistrzostwa w piłce ręcznej, więc było wiadomo, że przyjdzie euro i godziny wydłużą. A myślicie, że igrzyska to co? Też wydłużą, bo są w 3 kwartale....także siłą rzeczy, ktoś wybierze urlop w wydłużone godziny bo jest to okres wakacyjny. Śmieszy mnie trochę, to co się dzieje na tym forum, bo niektóre wychodzą na głupie, chwaląc się nie znajomością swoich praw, inne narzekają, ale na takie sytuacje, że śmiech na sali a na prawdę są osoby, które pracują na innych punktach i mają 100 razy gorszą sytuację co Wy i nic się nie odzywają, bo wiedzą jaka jest sytuacja na rynku pracy

aha

Majkaaa, nie będę się rozpisywała o uczciwości firmy, bo faktycznie, uczciwi są we wszystkim co wymieniłaś, prowadzenie działalności bukmacherskiej do czegoś zobowiązuje :) ale jeżeli już jesteś tak blisko "centrali" to może wyjaśnisz pozostałym jaki jest system przyznawania premii motywacyjnej

Do majki

Tak uczciwa i porządna, w szczególności kiedy firma zapomniała sobie o wypłaceniu diet ;)

Majkaaa

Zachęcam do pracy w tej firmie!Firma daje umowy o pracę,terminowo wypłaca wynagrodzenia,jest premia motywacyjna,uznaniowa i za zastępstwo. Przestrzegane jest prawo płacy i pracy!Takich solidnych firm coraz mniej na rynku. Wszystko co trzeba robić w tej firmie to uczciwie pracować!Tak więc robić to co należy.Za darmo można dostać w łeb i to czasami nie za darmo!Także dziewczyny zabierać się do pracy i powodzenia.Wysokich utargów a tym samym wysokich premii motywacyjnych.

abc
@Majkaaa

premia za zastępstwo jest i owszem ale jaka to suma zapomniałaś napisać ( 30 zł z goryszem za 9,5 godz to jakieś 3,50 za godz) , uznaniowa raz - dwa razy w roku (100-200zł brutto) bo manager wiele nie ma do podziału na 60-80 osób wiec zbyt często jej nie dostaniesz .... pensja wypłacana co miesiąc to fakt - tylko szkoda , że najniższa krajowa ( 1310 zł ) czy to tak dużo na tak dużą firmę?

ww
@Majkaaa

A premia motywacyjna od utargu - mało , który punkkt się łapie u nas w rejonie mało kto ja ma a jak ktos się załapie to czesteo na 50 zł brutto :)

merry
@Majkaaa

hahaha ciekawe ktory menager to pisał, brawo :)

!!!!!!!

Ja myślę ze trzeba by oduczyć firmę głupkowatych pomysłów i wybrać się wszystkie z punktu na L4 ;-)

agawa

Jak menager ma usiąść na punkt gdzie coraz więcej mamy spoza firmy i nie wiedzieli by nawet co i do czego :) nasz były menager siadał jak nie miał chętnych ale napewno nie usiądzie bo nie pracował wcześniej na punkcie.

!!!!!

Jak jest dzień pracujący to tak ale w wolne dni to nie a że jakiś idi...ta wymyślił po 12 godz bez podwójnych dni to sami sobie robią źle. Odradzam pracę w tej firmie :-(

Jak jest dzień pracujący i manager wysyła na zastepstwo to trzeba jechać - tak było w moim przypadku.

Juz nie fortunka

MUSI to menager sam usiąść na punkcie i pracować jak nie znajdzie sobie zastepstwa na punkt.Nie dajcie sobie wmowic ze cos musicie,ja wiem wiem polecenia służbowe to wszystko da sie wyminac ;)

Juz nie fortunka

No wybacz kolezanko, ale ja bylam z tego punktu co wymienilas i tu absolutnie nie wchodziło w gre lenistwo, tylko madrosc i brak checi żeby sie dac wykorzystać.Zastepstwa? To dobra opcja dla tych co nie maja zycia poza praca,kto pojdzie na takie cos niedosc ze poldarmo to jeszcze dzien wolny wyznacza Ci manager.. Dziekuje postoje :)

Ziarno

Babelo a czemu nie?

Babello
@Ziarno

A to dlatego że ją sobie nie wyobrażam iść na zastępstwo na 12 godzin za taką samą kasę bez możliwości odbioru

babello

Ciekawa czy ktoś odważy się zdecydować na urlop w czerwcu hahaha.

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski