Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

asiuleq

witam Właśnie byłam na rozmowie w Gliwicach Pani mi wszystko tak ładnie przedstawiła niby ale mam pytanie kobiety jak jest z tymi zastępstwami ciagle macie ze macie wolne i dzwoni i musicie isc za kogoś? godziny sa rozne to po 10h to 12 to 9 czyli w tygodniu sie zbiera wiecej to co jak wybiore jako 1 dzien to kolezanka pracuje 6 dni bo mnie nie ma? a ja potem tez 6 jak ona wybiera sobie to bo nie kumam juz tego systemu jak to od środka wyglada

xyz

Najlepiej by było, gdyby ludzie z centrali, także ci najwyżej postawieni, co jakiś czas musieli osobiście usiąść na punkcie i obsługiwać klientów i mieli szansę sprawdzić, co z ich pięknych wizji daje się zastosować w praktyce. A najlepiej teraz w upały po 12 godzin i bez wody bo ich nie stać.

aha

To nie jest zakład produkcyjny, często przychodzi ktoś kto przeczyta ogłoszenie zamieszczone na szybie i to na tyle jeśli chodzi o rekrutację

aha

Rekrutacja szczególnie w czerwcu - powodzenia, chyba że też lubisz ściemniać

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
aha

Jest lipa, nikt nie będzie chwalił pracodawcy, że zapewnia minimum socjalne. Majkaaa przysnęła więc może ty wiesz jak wyliczyć próg po przekroczeniu którego naliczana jest premia

OLA

JEST LIPA PORAŻKA WIĘC ZWOLNIJCIE SIĘ!!!!NIKT NIKOGO TUTAJ NA SIŁĘ NIE TRZYMA!!! POWODZENIA W NOWEJ PRACY!!!AHOJ MARYNARZU PŁYŃ Z FALAMI...

Eks
@OLA

Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata, masakra. Wypłaty tyle co kot napłakał, wieczne latanie po zastęsptwach, co chwilę wydłużanie godzin i menager wiecznie szukający co jest źle na punkcie. A jak o mowiłyśmy co nam się nie podoba to kazali się cieszyć z tego że jest umowa o pracę i wypłata na czas. Zmieniłam pracę. Też mam umowę o pracę i wypłatę na czas. Nie mogłam uwierzyć w pierwsze wypłaty, za pracę po 8 godz dziennie, nie po 12, zamiast 1280 dostawałam 1750. Dziewczyny da się, poza fortuną istnieje inne życie, polecam mobilizację i życzę powodzenia B-)

Balbina

Firma wydłuża godziny i nie zapewnia nawet przerwy, która się należy! Co z tego, że od czasu do czasu między klientami jest spokój, przecież chodzi by zjeść coś ciepłego, wyjść po jakieś zakupy żeby mieć jedzenie na drugi dzień!!! Tu nie ma jedzenia ani nawet wody do picia i siedź tak w upale po 12 h Żenada!

Doti

Oczywiście że poprawi sytuację finansową pracowników na szczeblu dyrekcji.

aha

Może, bo za każdym razem przesyłają papier do podpisania, że się zgadzamy, wcześniej oczywiście rozmowy ze związkami, które w tej firmie są związkami dyrekcji, bo jeszcze nigdy nie stanęły po stronie pracowników. Jedyne wyjście nie podpisanie zmiany jakie firma chce narzucić i rozwiązać umowę

!!!!!!

Ludzie uciekajcie z tej firmy nic dobrego nie będzie na pewno , wykorzystują ludzi za najniższą wypłatę ! Nie maja na podwyżki a na sponsoring to niby z czego ? I jeszcze godziny we wrześniu :-) to chyba znaczy że teraz to byle pretekst będzie do wydłużenia godzin!!!

Aga

Podwyżkę? Od paru lat słyszę, ze firma nie przewiduje podwyżek.

Aga

Niestety niektorzy mają na utrzymaniu jeszcze chore dzieci i wychowują same. Nie da się w takim przypadku utrzymać z tego...

Aga

Zgadzam się z Violetta! Powinni i nas docenić! Jakieś wejściówki(karnety) by się przydały i paczki lub talony na święta lub wyprawki szkolne dla dzieci. Byłoby miło...

poliglota

Ten wpis to chyba dla żartu? Piszesz o tepakach a jaki poziom Ty reprezentujesz? Słownik ortograficzny się kłania !!!!

Mika
@poliglota

TABAKA PO ZAWODÓWCE DOSTAŁ PRACĘ PO ZNAJOMOŚCI!WIEDZA GO OMINĘŁA JAK WIDAĆ!TAKA OSOBA TO WSTYD DLA FIRMY!

xyz
@Mika

Dokładnie wstyd lepiej jakby się nie ujawnił ( nie odzywał ) obciach :) ale to tylko pokazuje że tu są ludzie z łapanki bo ciężko za te pieniądze znaleźć w tych czasach ludzi na poziomie ;)

Tabaka

Chyba same tempaki tu pisza kturym sie uczyc nie chcialo i wylewaja teraz swoja flustracje na firme. Wy chcecie za taka robote po 5 tys ? Trzeba bylo sie uczyc to by nie bylo teraz marudzenia. Tu macie chociaz umowe o prace i dobre wynagrodzenie i premie na czas, niekturzy nawet tego nie maja. Nazekacie na wydluzone godziny a wydluzyli tylko o 2h!!! to wam robi taka ruznice ? CO byscie zrobili niby przez te dwie godziny w domu? Przestancie wreszcie pluc jadem na firme ktura was karmi.

Yada
@Tabaka

Tabaka: Sądząc po pisowni sam/a wiesz co mówisz o niechęci do nauki, czyż nie? :-)

Doti

Nie wiem po co ludzie tak nazekaja na ta firme jak nie chcecie pracowac to idzcie pracowac gdzie indziej. Sa takie prace ze ludzie zarabiajom mniej wiec sie powinniscie cieszyc. Po co wam przerwy i tak w wiekszosci nic nie robimy tylko udajemy ze pracujemy. pozdrawiam

Balbina

O, fajnie. Taką robotę to trudno dziś znaleźć i jeszcze umowa o pracę.Zarobki w sumie tez nie najgorsze patrząc na dzisiejsze realia.

Balbina

Jak wygląda sprawa z przerwami podczas tych 12 godzinnych zmian ??

Jakie premie ? 30 zł za siedzenie w swoj dzien wolny za kolezanke na punkcie? Czy 50 zł brutto albo nic premii od utargu? A może uznaniowej od menagera raz na rok 100 zł brutto ? Te premie to jakieś żarty - motywujące są bardzo ...

Faktycznie jak ktoś ma emerytury 1500-2000 i dojdzie mu ten mary grosz to faktycznie jest zarobiony :)

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski