Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

xyz

Kokosy to zarabia góra wystarczy spojrzeć ile w ciągu roku doprowadziło sie kasy do banku. Firmę stać na to aby płacić więcej. A jaka by praca tu nie była czy leżąca czy sidzaca to pracodawca powinien płacić za czas , kiedy jesteś do jego dyspozycji tyle żeby można było normalnie funkcjonować a nie po dwóch tyg po wypłacie ludzie nie mają za co żyć. I nie pisz głupot ze praca jest adekwatna do płacy - sznuj się ! Koleżanka na recepcji zarabia 2500 do ręki i według twojego toku myślenia powinna mieć 1350? Bo co ? Bo siedzi? Bzdura!!!!

@xyz

Właśnie tym na górze wydaje się, że majątek nam płacą, tylko nie zauważają ( niestety niektóre z nas też), że pracujemy w soboty, niedziele i święta, jak mamy pecha to pracujemy we wszystkie święta, bo koleżanka na chorobowym, urlopie, albo już zrezygnowała. Minimalna płaca jest uzasadniona jeżeli firma ma złe wyniki finansowe,ale to chyba nie branża bukmacherska, szczególnie taka która ma ponad 500 punktów w Polsce

Agnieszka

Jaka praca taka płaca. ... rozumiem, że dla Ciebie nasza praca jest mało odpowiedzialna. To,że masz do czynienia z pieniędzmi i to czasem są wysokie kwoty to tez takie nic ?! W sumie siedzisz, pieniążki przyjmujesz , wypłacasz, odprowadzasz do banku i niejednokrotnie do niego biegniesz aby przynieść dotacje to przecież takie nic. To że jesteś narażona na włamania i napady to tez nic. A zauważ, że nie ma żadnego ochroniarza ( tylko nie myśl że klient Ci pomoże ) . Niektóre punkty mają SOLID i w razie alarmu dzwonią czy wszystko w porządku. Rzeczywiście w razie napadu , na pewno odbiorę i powiem że jakiś przystojniak z rajtkami na gębie coś mamrocze i ja go nie rozumiem. Nie wspomnę już o tym,że nowe punkty nie mają szyby , że klienci potrafią być aroganccy i awanturujacy się a Ty jako profesjonalistka ( bo rozumiem ze jesteś profesjonalnym kasjerem) rozwiązujesz problemy ze spokojem i opanowaniem . Nie mów mi więc , że nasza płaca jest adekwatna do wykonywanych obowiązków i odpowiedzialności z nią związanych.

Była fortunka
@Agnieszka

Brawo!!! Jeszcze podaj szczegóły w jakie dni chodzisz do banku, kiedy najmniejszy ruch, kiedy największą kasę masz na punkcie. Bo przecież to forum to grupa zamknięta i widoczna tylko dla pracowników.

aha

Tu nie chodzi o znalezienie nowej pracy, bo za minimalną to nie jest trudne, chodzi o szanowanie pracownika przez tego konkretnie pracodawcę, praca bez premii ( bo 200 zł tzw. premii to składowa minimalnej płacy) z wydłużonym bez sensu godzinami i z kłamstwami przekazywanymi podczas rekrutacji przez managera. Jedyna prawdą jest to, że pracuje się tu na umowę i płaca do 10-go.

Violetta

masz pomysł jak polepszyć pracę,jak usprawnić grafiki?co byś zrobiła ,żeby ludziom się lepiej pracowało?wiadomo płace a może ułożysz grafik na taki żeby wszystkim pasowało?może masz pomysł jak zwiększyć obroty?pisz swoje propozycje śmiało!zgłaszaj jest przecież stronka do zgłaszania pomysłów.

aaaa
@Violetta

Chyba kadry sa od grafików my i tak jesteśmy po części księgowym, informatyka mi, sprzataczkami no i kasjerami. Może mamy wszystkich we wszystkim wręczać? Co do plac to firma zwiększa obroty ale niestety pensji nie ...

MAJKA
@aaaa

TAK WIĘC ZATRUDNIĆ INFORMATYKA NA PUNKCIE,KSIĘGOWĄ,SPRZĄTACZKĘ?a więc około 500 księgowych,500 informatyków,500 sprzątaczek.Kasjerów nie trzeba już są!!!!SUPER POMYSŁ HAHAHA

Bunia
@MAJKA

A ty Majka to potrafisz czytać ze zrozumieniem? Coś mi się wydaje ze kiepsko z tym u Ciebie. Każda osoba na punkcie ma do ogarnięcia mnóstwo rzeczy. Drukarka się zepsuje to my musimy ją naprawić, przyjdzie rozwrzeszczany klient to my musimy go uspokoić, komputer zacznie swirowac to my musimy wiedzieć co się dzieje i naprawić to, sa jakieś awarie na punkcie to my musimy ratować sytuacje, bo serwis przyjedzie najwcześniej za miesiąc. I za co to robimy? Za całą najniższą krajowa... Dzieci nie znają matek (np Euro), święta musimy spędzać z obcymi ludźmi i wysłuchiwać co mu ma kuponów weszło a co nie.

MAJKA
@Bunia

WYSTARCZY SIĘ ZWOLNIĆ I POSZUKAĆ LŻEJSZEJ PRACY

@Bunia

Widzisz Bunia, Majka przeczytała ze zrozumieniem, narzekasz zwolnij się, zapomniała dodać, że nic nie robimy, a wypłata na czas :-) to taki stały argument maglowany przez trenerki (umowa o pracę i wypłata na czas, nigdzie indziej tego nie ma :-) nie ryzykuj)

@aha

Z takim rozumowaniem to wszyscy wykonujący podobne prace np. Pani kasjerka w skarbowym , czy pani na recepcji w hotelu czy w przychodni dentystycznej itd powinne zarabiać 1350 bo nie oszukujmy się nie napracują się :) koleżanka pracuje w prywatnej przychodni 3 dni w tyg po 10 godz i ma 2500 do ręki a nie powinna tyle mieć bo przecież się nie napracuje, co niektóre dziewczyny mają dziwny tok rozumowania :/

Bunia
@aha

Może powinnismy zgłosić firmę na Pracodawcę Roku?:p A tak na poważnie cytując klasyka "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ale wiadomo niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc niech nie podejmują dyskusji:p

Majka

jesteś wolnym człowiekiem zwolnij się!nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma! Uważam,że są ludzie którzy ciągle narzekają!ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA NAWET RĄBEK U SPÓDNICY!Pracuję w Fortunie ponad 15 lat jestem po studniach które w dzisiejszych czasach nikomu są nie potrzebne-tak wyszło. nie narzekam chociaż wiadomo jak jest z płacami-porażka!Zasada nr.1 jeżeli nie pasuje cokolwiek zwalniam się szukam innej pracy ale czy lepszej????nie koniecznie ewentualnie szukać bogatego faceta!!!!

@Majka

Takim sposobem nigdy nie będzie lepiej- chcesz pracować kolejne 15 za najniższą krajowa i zgadzać się na wszystko? 30 lat pracy będziesz miała i minimum ? A pozniej emerytury 400 zl.To nie tak powinno wyglądać. Nie można pozwalać na taki wyzysk.

@anka

I właśnie tego niektóre nie pojmują,że zasługujemy na coś więcej niż minimalna w którą wliczona jest jeszcze premia, jeżeli "nasza" firma ogłasza się (szukając pracowników) że jest prężnie rozwijającą się firmą, to kiedy my to odczujemy? Bo na razie to inni są sponsorowani, a my za... do 20.30, jak się komuś na górze w główce poprzewraca. Majka pracując 15 lat uważasz, że firma coraz bardziej docenia ciebie? Dla mnie jest coraz gorzej.

Majka
@aha

Moje duże dzieci mówią,mama daj spokój nie angażuj się,zwolnij Fortuna nawet ci nekrologu nie da do gazety.Ani razu od początku roku nie miałam nawet 1 zł premii,zero więc nie warto dawać nic od siebie.Szkoda naszego wolnego czasu.Jedno życie więc już się nie wychylam,nie wnikam nie pomagam.Robię swoje i spadam.

taka sobie ja
@Majka

Mało gdzie można znaleźć przyzwoita firmę, w której docenia pracownika. Ja mając wyższe wykształcenie w życiu bym tu nie pracowała ale widocznie mało ambitna jesteś i godzisz sie na pracę za najniższą krajową i to od 15 lat. Narzekają Ci pracownicy którzy się cenią tyle w temacie.

ghtdj

No wiesz pytam o stanowisko dyrektora bo na tym stanowisku można najlepiej zarobić , ciekawe jaka jest u nich podstawa i ile placa za diety myślę że warto zostać dyrektorem w tej firmie bo mają dobry system premiowania :)

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
sbk

Jeszcze jedno, mój znajomy też pracuje w zagranicznej firmie (trochę inna branże), gdzie byli wykorzystywani podobnie jak my do momentu gdzie wszyscy mieli już dość. Wystosowali pismo do dyrekcji, gdzie przedstawili swoje postulaty i zagrozili strajkiem włoskim. Po tygodniu przyjechał do nich sam dyrektor personalny z centrali i podjął rozmowy z pracownikami. Oczywiście niedostali wszystkiego ze swoich żądań, ale zaczęło coś się dziać. Po miesiącu każdy pracownik dostał 300 zł brutto podwyżki, dodatek 50% za pracę w niedzielę, dodatek 200% za prace w święta (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok), dodatek 100% za pracę w pozostałe święta (Boże Ciało, 1,3 maja, 11 listopada, etc.) i ruszyła szeroka rekrutacja na nowych pracowników. Teraz nie protestują i chętnie pracują, nawet w święta (ludzie sami się zgłaszają w dni świąteczne do pracy). Mówił, gdyby nic z tym nie robili to do dziś pracowaliby na starych zasadach! To samo u nas, jak się nikt nie upomni, to nikt nam nic nie da.

@sbk

U nas ciężko wystosowac takie pismo bo jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce i firmie dzięki temu łatwiej o taki wyzysk :(

@sbk

Nie nie myślałam o p.manager, bo one tyle samo mogą co my, to nie one wpadają na pomysł siedzenia do 20.30, jak mecz Polaków rozpoczyna się o 18, to raczej osoby z biura, które nawet nie zaglądną w ofertę, żeby zobaczyć czy ma to jakiś sens. To raczej wynika z tego, ze im więcej takich uwag od nas tym bardziej komuś na górze zależy, żeby pokazać nam kto tu rządzi, szkoda, że bez rozumu

sbk

DO WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW!!!!!!!! Niech nikt nie zgadza się na przyjście do pracy ze swojego dnia wolnego!!!!! Nie mogą nas zmusić tego dnia do pracy!!!! Może w ten sposób ktoś się tam przebudzi, że to już NIE ŻARTY i nie jesteśmy SZARYMI MYSZKAMI!!!!! Błagam, nie zgadzajcie się na pracę w dniu wolnym!!!!! Jeśli ktoś przychodzi, to znaczy że mu te warunki pracy odpowiadają!!!!!! Musimy dać do zrozumienia pracodawcy, że to już koniec wyzysku, inaczej będą cisnąć ile się da!!! Sami na pewno nie wyjdą z inicjatywą!!!!

@sbk

Tu nie chodzi o nie zgadzanie się, bo komu ja zrobię na złość, swojej koleżance, bo chce dzień urlopu. Tu chodzi o płace jakie nam proponują, wyskakują z wydłużonym dniem i oddają ci pół podwojnego dnia, bez jakiejkolwiek zapłaty za wykorzystywanie nas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszym punkcie takich klientów nie ma, wręcz przeciwnie powinnam nagrać co mówią o tym, że siedzimy dłużej, może takiej pani rozum wrócił by na miejsce

SBK
@aha

Tak, masz rację. Z tym, że musimy w jakiś sposób zasygnalizować pracodawcy że nie ma zgody na taką pracę. Jeśli ktoś ma inne pomysły to piszcie. Nagranie rozmowy klientów, to "słaby" argument. I jeszcze jedno, pisząc o powrocie rozumu pani (rozumiem, że masz na myśli swojego menedżera), to nie jej ma wracać rozum tylko całemu zarządowi w centrali. Menedżerka, to dla nich pionek wynajęty do trzymania porządku. Oni naocznie muszą zobaczyć masy zamkniętych punktów z braku pracowników! Powtarzam jeszcze raz, ORGANIZUJMY SIĘ!!!

prac

Jak ma być dobrze jak nawt nie potrafią odpowiedniej wywieszki napisac dla klientów odnośnie tej niedzieli. To że do 20.30 ok ale ze od 9 co jest ważne to już nie no ale cóż ....a poza tym mecz Polaków o 18-tej. Ciekawe co będzie 11listopada bo święto jest ....i mecz reprezentacji.

wawa

Po części wina leży tu po stronie pracodawcy ale nie ukrywajmy tez ze menagerka z rejonu Warszawy nienogarnia tematu. Menagerem powinna być osoba która conajmiej kilka lat pracuje w firmie i najlepiej aby była to osoba z danego rejonu.

kbs

Nie !!! Mam dość, miało być dwa dni wolne, już nie mam. Nie da się tu normalnie pracować i żyć! Zwalniam się! Nic nie dociera do naszych pracodawców, a my dalej nic poważnego nie robimy! Praca w Warszawie jest, tylko trzeba dobrze się rozejrzeć. Dla tych co zostają, mam dojście do dziennikarza, który "fikcyjnie" może się u nas zatrudnić i potem zrobić z tego świetny reportaż o warunkach pracy w naszej "kochanej firmie". Na pewno będzie "bardzo pochlebny". No cóż, za tyle lat wyzysku, należy im się!

asas
@kbs

No właśnie w tej firmie tak jest dziś myślisz ze jutro masz wolne a zaraz się okazuje ze nie masz wolnego. Ty dla dyspozycji firmy musisz być 24h , a od firmy masz podziękowania - 1350 zł i dziwnie skonstruowana umowa ( cześc to wynagrodzenie stałe + premia regulaminowa i z tego wychodzi najniższa krajowa) . Wracasz z urlopu wypoczęty i co z tego jak zaraz musisz siedzieć za zmiennika bez przerwy po 15-16 dni w tym tylko jeden wolny. Swieta tez pracujemy bo przecież my nie mamy rodzin . Ehhh.... dużo by tu pisać. ..

fa

Firma powinna zacząć doceniać strych pracowników, których jest coraz mniej bo się zwalniają. A na ich miejsce przychodzą młodzi , którzy chodzą jak chca i co i raz siedzą na L4 .

agawa
@fa

Tu czy tyrasz czy se leżysz to minimum się należy ludzie którzy pracują od lat nie są doceniani i zarabiają tyle co nowi , chodzący w koło na L4 .

aaaaaa

Dziewczyny zobaczcie jaka nasza firma biedna dane z ich strony: "Całkowita kwota wpłaconych zakładów wzrosła w pierwszym kwartale 2016 o 26,3% do 251,7 mln EUR " .

@aaaaaa

"w zeszłym roku przychody FORTUNY wyniosły 102,8 mln euro, co oznaczało wzrost o 6%, czysty zysk grupy zwiększył się o ponad 22 % do 19,5 mln euro" ciekawe w którym kraju zaoszczędzili najwięcej ?

xyz

Weź nie pisz takich głupot !!!

@xyz

Niech pisze, może kogoś przekona do podjęcia pracy, przecież o takie stabilne warunki zatrudnienia ciężko ( co rok podwyżka :)), a jeszcze niech zacytuje nasze koleżanki, którym los sprzyjał, a może i sprzyja przez cały rok i mają duże utargi ( miesięcznik INFORTUNA) i w czerwcu siedziały po 12 godz. nie za darmo, bo dostały premie za czerwiec, później premia za lipiec + wygrany konkurs ( czyli podwójne premiowane tych samych punktów) i pewnie sierpień też na plusie zaliczą. Bardzo sprawiedliwy konkurs, oby więcej takich.

@aha

Żeby nie wprowadzać błąd "świeżakow" trzeba dodać że co rok podwyżki ale od rządu ;) pracuje ponad 10 lat i moja płaca wzrosła przez te 10 lat o 300 zl . Czy to nie chore?

@anka

Nie sprawdzałam, ale stawka godz. to raczej spadła, bo nie pracowaliśmy po 9,5godz. i płaca nie była minimalna tylko zawsze około 100 ponad

@aha

No faktycznie masz rację kiedyś były niedogodziny i wtedy mógł człowiek pracować za takie pieniadze a teraz wychodzi mniej za godz bo w grafikach wyluskane praktycznie co do godziny.

@anka

Chore nie..., to jest ARYCHORE!!! RÓBMY COŚ !!!

xyz

Masz do wyboru pelno punktów w całej Polsce można wybierać i przebierać . Wolisz góry a może morze? A może centrala Polska ? Wszędzie szukają - powodzenia

aaaass

Premie w tej firmie to 50 zł brutto około 30 zł do ręki za swoj wolny dzień na swoim punkcie około 3 zł za godz. Natomiast premia na obcym punkcie to około 50 zł - 5zl za godz . Premie niezmienne od około 15 lat. Premie od utargu ostatnimi czasy to kwoty od 10 do 100 zl brutto. W czasie urlopu zmiennika trzeba zapierniczac po 10-11 dni z rzędu po 10 godz za marne 1350 zł.

kbs

Zacznijmy traktować ich strajkiem włoskim. Każdy niech wbija jeden kupon ok. 5-ciu minut. Zobaczycie jaki powstanie raban! Nikt ci nie zabroni sprawdzać poprawność wbitego kuponu kilka razy, przeciesz dbamy o "dobro firmy i klienta". Na początku bedzie raban wśród klientów, ale nie ma kogo żałować, bo większość to motłoch i idioci, do tego jeszcze cuchnący. No i motłoch powoli bedzie szukać wsparcia u konkurencji, a to już raban dla naszego PRACODAWCY. Dla tych głodowych pensji i praktycznie nieosiągalnych premii ( cele przecież mamy wyśrubowane) lepiej bedzie przynajmniej posiedzieć w mniejszym ruchu.

aha

Tak wiemy i pewnie przyda im się ktoś z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, ale ty chyba już grzejesz tam miejsce

Tak, w Warszawie przy Łazienkowskiej 3

eney

Firma niech się określi albo zabiera klientów do internetu i siedzimy w normalnych godzinach bez wydluzonych godzin albo niech niech zlikwiduje net bo jedno z drugim się wyklucza . Zabierają dobrych klientów do netu a nam każe siedzieć w gluszy i ciszy bo godz wydluzają.

@eney

Ta firma liczy tylko na zyski nie dając nic od siebie. Nie dba o pracowników ale i nie dba o punkty na których pracujemy. Punkty są zaniedbane od 10-15 lat nie były odnawianie . Na punktach panuje syf i dziadostwo. Wygląd punktów PRL , okropne żółte kolory , wszystko stare . Ta firma jest wybitnie skąpa - liczą na duże zyski po najniższej linii oporu." Postawa godna polecenia " hehe - ciekawe jak daleko można zajść z takim podejściem ? Mam nadzieje ze niedaleko;)

kbs

Bardzo proszę ludzi z naszego HR, aby opuściły to forum i nie pisało głupich postów z zapytaniem o pracę w IT. Jeśli ktoś szuka tego typu pracy, to wie gdzie uderzyć, a nie szuka informacji na forum wsród szeregowych pracowników!!! Panie z kadr (HR) - wiemy, że musicie wybielać naszego pracodawcę! Dlatego te głupie, pochlebne posty na naszym forum. Dajcie sobie z tym spokój!!!

kbs

Okręg warszawski już pada! Niema komu pracować. Właśnie jak przedmówcy pisali, że jak się komuś nie podoba nikt go nie trzyma, to w Warszawie zaczyna to się dziać !!! Już są dni, że bywają zamknięte punkty z powodu braku obsady. Brak jakiegokolwiek odzewu na ofert pracy. Ludzie nie chcą brać dodatkowych dni za inne punkty. To jest moment, aby nasi pracodawcy zrozumieli, że tu nie pracują idioci, widzą na co idą pieniądze (wielkie medialne kampanie reklamowe, sponsoring znanych klubów, np. Legia, etc.). Ludzie to jest moment, aby się jednoczyć i walczyć o swoje !!! Nikt nikomu nic nie da jak się nie upomnisz !!! Albo zbankrutują, albo muszą "pęknąć", bo nikt niebawem tu nie będzie pracował. Nadchodzi czas PRACOWNIKA, a kończy pracodawcy. Niestety pracodawcy nie mają już wyjścia, tylko nieliczni jeszcze "doją" ciche myszki !!! JEDNOCZMY SIĘ !!!

@kbs

i dobrze przejrzą na oczy, ciekawe czy dyrekcja siedziała by o 10 godz za 1300 zł?niech pomysla troche...

aaa

Wystarczy ze przejrzysz opinie i zobaczysz gdzie ile łapek w górze pod tymi chwalebnymi nie ma albo jak juz jedna lub góra dwie to chociaż w jakimś stopniu o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski