Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Liu

no pewnie, że zaoszczędzi...masowo będą zamykać punkty, które nie przynoszą zysku. A wprowadzenie planu myślicie, że po co. Mało kto ten plan przekracza. Ktoś kto to oblicza bardzo zawyżył te plany. Za 100 % powinny być płatne, a nie że ktoś ledwo co minie i dostaje ochłapy. Jak tak dalej pójdzie pracownicy, żeby go nie minąć- gdy zauważą, że na pewno tego nie zrobią, będą olewać klientów, albo wymyślać przeróżne awarie.

mnb
@Liu

juz zamykaja punkty i zwalniaja pracownikow,jeszcze troche to bedzie tyle punktow ile palcow u jednej reki,,,nie ma komu tam dobrze zarzadzac ta firma,najpierw by sie wzieli za nie kupowanie sobie drogich aut i olbrzymich odpraw dla dyrektorow i wtedy kasa by sie znalazla i na remonty punktow i na podwyzki dla ludzi

jessi

John co bierzesz? ;)

Zzz

Managerów ie przejdą na działalność. Będzie dla nich niekorzystnie ale firma zaoszczędzi

mnb
@Zzz

zzz a skad masz niby takie informacje,siedzisz gdzies na gorze i wszystko wiesz?

zniechęcony
@Zzz

Podobno od nowego roku czyli od stycznia 2017 będziemy pracować po 12 h

aha
@zniechęcony

Nie ma szans, chyba, że będą trzy osobowe punkty, nie chce mi się wierzyć, żeby chcieli płacić za nadgodziny

Zzz

Dziwne. Napisałam dwie opinie i żadnej nie wypuścili na forum. O co chodzi.? O prawdę? W firmie będą duże zmiany na gorsze po nowym roku.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol

micky

Legia to dno wstyd i jeszcze raz wstyd a firma tyle milionów im płaci :/

www

...

www

Kicha masz rację ze tu kicha :)

Gosia

Zaczynają zwalniać . Podobno słabe zyski i managerów będą na działalności. Klapa.

Związki zawodowe stanowią Twoją reprezentację w kontaktach z pracodawcą i dają Ci głos w sprawach związanych z Twoim miejscem pracy. Działając sam, masz niewielką siłę przebicia i niewielkie możliwości decydowania. Jeśli upomnisz się o podwyżkę, lub będziesz chciał coś udoskonalić, a Twój pracodawca powie „nie!" – co możesz zrobić? Działając w związku zawodowym, poprzez zbiorowe działanie i mówienie jednym, wspólnym głosem, możecie zdziałać bardzo dużo. Działanie w związku zawodowym oznacza, że w dyskusjach na temat Waszego zakładu pracy zawsze jest ktoś po Twojej stronie, kto podziela Twoje racje. W swoim działaniu, związki zawodowe dążą do: poprawy warunków pracy,bezpieczeństwa i stabilizacji pracy (Twój pracodawca nie będzie mógł Cię niesprawiedliwie zwolnić),rozwiązywania problemów w sposób jawny i niekonfliktowy,ochrony przed dyskryminacją i nękaniem w pracy,pomocy prawnej i materialnej swoim członkom,poprawy wysokości płacy oraz dodatków do wynagrodzenia.

bambuko
@pracownik

Związki dostają w łapę od pracodawcy i podpisują wszystko jak leci - ludzie nie bądźcie ślepi !!!

Gosia
@pracownik

Bzdury

fortunka

Związki zawodowe w tej firmie działają tylko i wyłącznie na korzyść pracodawcy :/ zero jakiegokolwiek przekazu. Jak nie zadzwonisz to nic się nie dowiesz . SZTAMĘ TRZYMAJĄ Z PRACODAWCA NIE Z NAMI :/ NA WSZYSTKO SIĘ ZGADZAJĄ :/ WIEC JAKI JEST SENS ICH ISTNIENIA ? U KOLEŻANKI W FIRMIE CHOCIAŻ PODWYZKI ICH ZWIĄZKI WYWALCZYŁY A U NAS CO NIC :/

13 lat pracy w firmie Fortuna : Kiedyś ( kilka lat wstecz) i dziś (obecnie) : -dawniej : praca w tygodniu po 8,5 godz soboty i niedziele 7 i 5,5 godz godziny nie były wydłużane atrakcyjne nagrody dla klientów okres letni praca po 6 dni pod rzad max - poniedziałki punkty zamknięte płaca za zastępstwa własny punkt 50 zł brutto obcy 70 zł brutto zarobki - najniższa krajowa premie od utargów w granicach nawet do 300- 400 zl brutto -obecnie : praca w tygodniu po 9,5 i 10,5 godz sob i niedziele 9,5 i 9 godziny sa wydłużane juz z byle okazji ( wydarzen sportowych) pracujemy po 12 godz brak nagród dla klientów - jedynie kilent otrzymuje darmowe zakłady okres letni praca po 11-12 dni pod rząd bez przerwy płaca za zastępstwa własny punkt 50 zł brutto obcy 70 zł brutto - satwka nie zmienna poczatku istnienia firmy zarobki - najniższa krajowa (po tylu latach) premie - w granicach 5 - 30 zł brutto nowe obowiazki , dłuższe godz itd a płace stoją w miejscu :/ Tak na przestrzeni lat zmieniła się nasza firma :(

figo fago

Hej ludziska z o? b ?o? z u pracy slyszeliscie ze chodzą pogloski aby menagerowie zakladali wlasna działalność gospodarcza i nas zatrudniali? Nowe szefostwo tak zarządziło. Ciekawe co z tego wyjdzie. Pewnie jak wszystko w tej firmie czyli wieeeelkie G!!!!!

unknows

Dziękuję wspaniała firmo za premię od utragu w wysokosci 8 zł brutto. Taka kwota az zacheca mnie (usunięte przez administratora) na PPZ. I szczerze mówiąc mam wszystko w ( . ) !!!!! Wasze utargi, sprzatanie i klientów. Oglaszam strajk włoski. Bede tak wolno zrobić kupony że moze odechce się im przychodzić.

agawa

I w upały nawet wody żałują :(

Bunia

Firma dba o to żebyśmy się nie nudzily, wydłużając godziny otwarcia - siedzimy po 12 godziny, oraz zmuszając nas do pracy w święta i nie płacąc za to. Raz na średnio trzy miesiące możesz liczyć na premie w oszałamiające kwocie 8 zł brutto. Mam nadzieje ze " zachęciłam" do wysłania cv:p

Olka

A to prawda ze nie mozna mieć laptopów i zwalniaja za to??

Olka

A to prawda ze nie mozna mieć laptopów i zwalniaja za to??

Była fortunka
@Olka

A widziałeś/eś kasjerkę w banku, markecie czy farmaceutkę z laptopem w pracy?

Justyna

Czyli z tego 1500 zł brutto i premii zawsze wychodzi 1350 zł na rękę czy jak punkt ma jakieś ekstra premie za zrealizowany plan sprzedaży?

Justyna

aaaaaa
@Justyna

1350 zł wychodzi z ( płacy zasadniczej - 1650 + premia regulaminowa = 1850 zł ) - godzin w miesiącu od ( 160 - 175 ) zależy od miesiąca. Premie kiedyś byly od 50 brutto do około 200 zł brutto ale teraz takie mamy p lany że chyba nikt sie nie załapie nawet na złamany grosz. Przez pierwsze 6 miesiecy dostaje sie mniej niz 1350 na reke - 1200 z gorszem

Agnieszka
@Justyna

Realizacja planu w 100% jest równa premii 0 zł.

tomek

Ludzie nie wierzcie w te bajki ci menagerowie opowiadają na rozmowach kwalifikacyjnych . Mi menagerka obiecywala podstawę 1350 i przeróżne premie mialo byc tAK dobrze. Popracowalem kilka miesięcy i ani razu żadnej premi nie dostałem do tego pierwsze miesiące pracowałem za mniejszą kasę niż minimum. Całe szczęście ze w porę się zwolnilem nie dajcie się robić w konia.

@tomek

Ale faktycznie dostawales te 1350 zł?

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski