Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Szenia

Hej, pracuję tutaj już nieco ponad rok (14 miesięcy zaraz będzie) i jak do tej pory nie mam wielu negatywnych spostrzeżeń. Zawsze pracowałam w handlu, więc przejście tutaj nie było dla mnie szokująca zmianą. Trafiłam na miłe koleżanki i szybko się tutaj zadomowiłam. Oceniam wszystko na plus i mam nadzieję jeszcze tutaj trochę popracować :)

max
@Gruszka

a długo pracujesz? sorki za takie dość prywatne pytanie, ale ciekawi mnie o jakim czasie mówisz

Zzz

Spoko firma, nie ma presji narzuconej z góry, raczej tak na spokojnie się pracuje.

Delta

To ile jest tych stanowisk? Ja myślałam, że te forum dotyczy pytań co do doradcy klienta.

Zielu

Czy da się pogodzić pracę ze studiami? Jeśli tak, to czy grafik jest ustalany co tydzień czy co miesiąc?

ciri
@Zielu

ja miałam ustalany co miesiąc, nie wiem czy jest mozliwosc co tydzien

@Zielu

Co miesiąc to taka norma, ale nie wiem jak to ustalają jak jest student, bo wy często nie pracujecie na pełen etat tylko z doskoku, więc może to jest do ustalenia

fanta
@Szenia

na jaka umowe wtedy mozna liczyc, na zlecenie czy o prace, co chetniej daja?

Papka
@fanta

a ktoś wie czy w każdy weekend się pracuje?

Monsun
@fanta

Z tego co widziałam w ofertach do innych miejscowości to oferowali umowę o pracę, ale nie wiem jak to jest ogólnie :D

milk

od czego zalezy czy sie pracuje w niedziele? miedzy soba sie dogadujecie w punkcie kto przychodzi?

milk

na zlecenie tez jest szansa dla studentow?

V
@milk

pewnie, studenci to nie lada gratka dla pracodawcy

V
@fanta

mimo wszystko przeważnie pracuje się po prostu na uopie

Fame
@V

mozna u was zakłady na fame mma obstawiać?

Mucha
@milk

Jest z góry ustalany grafik, czasem są możliwe zmiany ale nie ma możliwości żeby mieć wszystkie niedziele wolne

Australia

Ogólnie rzecz biorąc jak się tutaj pracuje to trudno się tego wszystkiego nauczyć?

Nala

Samozaangażowanie i pewność siebie to klucz do większości rzeczy

lopez Nowy wpis
@Nala

Piszesz o tym książki? Brzmisz przekonująco...

głowamała Nowy wpis

wy ludzie to już chyba naprawde nie macie czego robić z czasem wolnym... XD

manam Nowy wpis
@Nala

nie no ja sie zgadzam, trzeba mieć w życiu jakieś swoje cele i wartości

Szałwia Nowy wpis
@manam

I regularnie ogłaszać je widzom na goworku, plan idealny

@Zzz

jedyne co to kasa by mogłabyć lepsza ale też nie narzekam jakoś zbytnio

Tina
@Zzz

mówisz o pracy doradcy klienta tak?

Tina

jakie umowy dają?

stokrotka
@Tina

z ogłoszeń o pracę wynika że uopa dają

@stokrotka

a jest najpierw okres próbny wtedy? bo nie doczytałam tego nigdzie

Alex
@polka

a są jakieś ogłoszenia o pracę? na ich stronie nie widzę teraz żadnych ofert, ktoś coś???

puls
@Zzz

dlugo czeka sie na odzew? bo nie wiem czy mam tyle czasu hehe a bardzo mi zalezy zeby znalezc prace jak najszybciej

Helikan
@puls

różnie bywa u nas szukali to w dwa tygodnie prace miałem kolega zas prawie miecha czekal pewnie zalezy jaka sytuacja ci sie trafi

waera
@Helikan

a ja np dlugo nie czekalam tez bo z 2 tygodnie jakos. to wlasnie pokazuje ze to raczej zalezy od punktu. trzeba sie zawsze dopytac za jaki czas mozna sie spodziewac odpowiedzi i tyle

@waera

jak wygląda wdrożenie. na punktach?

w0da
@Helikan

można jakoś wcześniej się dowiedzieć ile to trwa? jakiś kontakt gdzieś mają podany do siebie?

Klarka

Z tego co widziałam to na tej stronie do aplikowania masz podany kontakt przez linkedina :)

help

bądźmy szczerzy nie spodziewałem się że teraz trzeba mieć profile na tym portalu żeby móc się z kimkolwiek skontaktować a to nie pierwsze miejsce gdzie takie coś widze...

ulele

do punktu jeszcze personalnie podbij to mopże się udać coś ogarnąc

@Klarka

Przecież wstawiają też ogłoszenia na pracuj to nie musisz mieć wtedy konta na Linkedinie.

letar

Tym bardziej że zajmuje to chwile i jakieś skomplikowane nie jest, byle nie ściemniać

Discord
@GLEE

Ale linkedin serio jest spoko dużo ofert się tam pojawia, sam niedawno założyłem i powiem szczerze ze niepotrzebnie się wzbraniałem tyle czas

Discord
@he

Podbijam pytanie, przyznam że średnio się w tej branży orientuje ale chciałbym się nauczyć

laik

ile trwa okres takiego przyuczenia sie?

primer

W jakim sensie? Znaczy że to ogólnie jest dość lekka i przyjemna praca?

modkin
@primer

tak wlasciwie to jakie tu sa obowiazki na co dzien?

Delta

pietruszka

hej jak tam wygląda praca na stanowisku kasjerskim? są jakieś prowizje od wyników? albo jakieś premie? jak duże trzeba mieć doświadczenie?

pietruszka
@pietruszka

a no i jak wyglada atmosfera między pracownikami? jest przestrzeń na integrację? można poznać fajnych ludzi?

orzechowa

właśnie ja również się zastanawiam jak tutaj sie ma doświadczenie do pozytywnej decyzji czy można np tutaj spróbować aplikować na pierwszą pracę czy lepiej byłoby już znać branżę?

Cash
@pietruszka

atmosfera ok, nikt raczej pod górke nie robi, moim zdaniem w porządku ludzie

Nala
@Cash

Długo się czeka na odpowiedź w sprawie pracy?

dax
@Nala

masz na mysli ile sie czeka po rozmowie, czy po wyslaniu cv?

Moto
@Cash

To w punkcie nie stoi tylko jedna osoba zazwyczaj?

Der
@Moto

Podbijam pytanie czy na zmianie jest się samemu? albo chociaż na początku z kimś?

@pietruszka

To znaczy ze sa tu jakies inne stanowiska? Jakie i gdzie moge o tym poczytac tak wgl?

@Lofi

A dobra moze tu chodzi tez o jakies dzialy typu marketing zarzadzanie, jakos tak.

Domysł
@Lofi

Na stronie nie ma takich informacji? albo nie publikują ogłoszeń o takie stanowiska?

Łemek
@Domysł

Może nie ma po prostu chwilowo zapotrzebowania na takie specjalizacje?

Czy w FORTUNA zakład bukmacherski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Isiara

O jakie problemy Ci chodzi? Ja ogólnie nie spotkałam się z brakiem reakcji na jakieś moje słowa więc myślę, że wszystko tutaj jest okej ;)

blingg
@Isiara

W pracy też sie na co dzien dogadujecie?

blingg
@blingg

Bo duzo osob w jednym punkcie raczej nie pracuje nie?

Bang
@blingg

podbijam, w ile osób pracuje się na miejscu?

@blingg

Mysle ze na jednej zmianie wystarczy jedna osoba, przeciez te punkty raczej tez zbyt duze nie sa.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

@Szenia

Możesz powiedzieć jak wygląda taka praca na codzień? Jak dużo osób obsługujesz? Czy wszystko jest okej?

@Szenia

i też się zastanawiam czy aplikować więc ogólnie jakbyś powiediała coś o warunkach pracy to byłabym wdzięczna

@polka

Praca nic szalonego, codziennie w miarę to samo, no specyfika niby nieco inna ale to handel jak handel tak naprawdę. CIężko powiedzieć, ja akurat nie mam u siebie jakichś tłumów, chociaż no na tyle, żeby czas się nie dłużył. No raczej wszystko jest okej.

@polka

Tak jak w ofercie pracy masz, no mówię, szału nie ma, jest po prostu w porządku jeśli chodzi o warunki. Mi tyle odpowiada, nie wiem czy masz jakieś konkretne pytania?

Alex
@Szenia

ale gdzie jest ta oferta pracy? bo ja nie widzę jej kompletnie, a nikt nie napisał konkretnie gdzie ją znaleźć. i ja mam pytanie czy często zdarzają się trudni klienci? dziękuję za odpowiedź z góry!!!

Dorada
@Alex

Hej, na ich stronie masz aktualne oferty pracy - wystarczy wpisać Fortuna praca i znajdziesz :))

Dana
@Dorada

a jak wygląda sam proces rekrutacji?

Lisia
@Dana

Z tego co pamiętam to sama rekrutacja była dla mnie przyjemna, ale to było hoho, już jakiś czas temu :D nie ma co się stresować

Lil T
@Dorada

hej, a jestes w stanie mi powiedzieć jak np. z ubezpieczeniem? jest normalnie do uopa dawane?

Lil T
@Lisia

a ile było etapów? długo to trwa czy jakos sprawnie mozna prace dostać?

@Lil T

ubezpieczenie zdrowotne normalnie jest przynajmniej na umowie o prace, nie wiem jak to wyglada jesli ktos ma zlecenie

@Lil T

etapow nie ma duzo, tak naprawde po prsotu do mnie zadzwonili sie umowic na rozmowe rekrutacyjna i przebiegla ona raczej tak jak sie mozesz spodziewac. no ale nie musisz sie stresowac, oni szukaja pracownika a ty pracy wiec jestescie tam w tym samym celu :)

@Lil T

wiec raczej wszystko idzie srpawnie, bo troche odbieglam od tematu. ja nie czekalam dlugo na pozytywny odzew

Ufo
@bańka

a powiesz jaka była atmosfera na tym spotkaniu? długo czekalaś na telefon od nich?

Ufo
@bańka

i wiesz może czy teraz kogoś szukają czy mogę im wysłać jakoś luźno cv?

Fart
@Ufo

atmosfera bardzo na luzie, w moim przypadku zadzwonili trzy dni po rozmowie że sie dostałam, sprawnie wszystko poszlo

Fart
@Ufo

nie wiem czy szukaja na stronie sprawdz w moim punkcie jest ful na pewno luzno zawsze tez mozna wyslac moze sie uda :)

Danka
@Ufo

widze ze duzo osob wydaje sie bardzo zainteresowanych praca tutaj, jakie warunki daja, że tak chetnie ludzie tu ciagną?

he

nie no zartuje ja tez własnie sie zastan awiam ale z tego co widzialem w ogloszeniach to warunki bardzo spoko a praca niewyamagajaa wiec pewnie temu

aj karamba
@Ufo

w moim przypadku było dosyć standardowo a nawet powiedziałbym że sympatycznie nikt nie zdawał jakiś pytań na które nie dałoby się odpowiedzieć i dużo uśmiechu było

aj karamba
@Ufo

i nie czekałem długo w sumie jakby się tak zastanowić to z 2 tygodnie? ale to pewnie też zalezy ile maja zgłoszen itd

paryż
@aj karamba

te rozmowy odbywaja sie za kazdym razem stacjonarnie?

sadzonka
@Szenia

potwierdzam, sama pracuje już jakiś czas i rzeczywiście czas się absolutnie nie dłuży a i czasem idzie się całkiem pośmiać :D

sadzonka
@polka

w moim przypadku wszystko jest jak najbardziej w porządku wcześniej też właśnie pracowałam w handlu więc przechodziło mi się całkiem gładko

lustrzanka
@Alex

najlepiej jak sobie wpiszesz nazwe firmy i poszukasz aktualnych ogłoszeń...na większości jest lokalizacja więc powinnaś bez problemu znaleźć co cię interesuje

pomidorowa z makaronem
@Alex

zazwyczaj jak się pracuje w handlu to nie ma się do czynienia z samymi milusińskimi, tak już jest jak się pracuje z ludźmi a ludzie są naprawdę bardzo różni, ale ja np nigdy nie miałam zbyt wielu niemiłych klientów i ogólnie praca jest raczej sympatyczna. Jeśli chodzi o ogłoszenia to wpisz sobie po prostu nazwę firmy i dopisz praca - powinny ci się na różnych portalach aktualne oferty

frotka
@pomidorowa z makaronem

oprócz tego że raczej sympatyczna, dla ciebie jest ogólnie taka spokojna? nie mówię, że nie chcę mi się pracować, ale preferuję właśnie taką spokojną pracę

frotka
@frotka

tym bardziej że celuję w pełen etat, więc wypadałoby być zadowolonym z miejsca pracy i tego jak to na co dzień wygląda

Ukontentowana
@sadzonka

właśnie mnie też dużo ułatwiło to, że już wcześniej pracowałam i miałam jakieś tam doświadczenie za sobą, aczkolwiek wydaje mi się, że na pierwszą pracę miejsce tutaj jak najbardziej się nadaje

Kocia mama
@Ukontentowana

czyli myślisz, że nawet bez jakiegoś zawrotnego doświadczenia można tutaj złożyć cv?

Kocia mama
@Ukontentowana

ogólnie myślisz, że można się tutaj zatrzymać na dłużej? szukam czegoś stałego i na dłużej aktualnie

Soda
@Kocia mama

zależy czego szukasz ale ja np. jestem zadowolony z tej pracy - wypłaty na czas, nikogo nie zwalniają bez przyczyny, więc jest spokojnie

Soda
@Kocia mama

a no i ludzie w porządku są - bez tego to by ciężko było

@Kocia mama

Byłoby najlepiej jakieś doświadczenie mieć w obsłudze klienta, ale nie zawsze jest to wymagane. Patrz sobie co dokładnie pisze w ofercie.

@Kocia mama

Ogłoszenia masz najczęściej na pracuj ale gdzie indziej też możesz sobie poszukać, te wymagania są tam na pewno zawarte.

Wars i Sawa
@Kocia mama

dokładnie tak jak ktoś napisał, znam ludzi którzy nie mieli dużego doświadczenia, ale lubili taką pracę i ja dostali, trzeba zerknąć na oferty :)

Wars i Sawa
@Kocia mama

pracuję już jakiś czas i jestem zadowolona, nie ma jakichś randomowych zwolnień jeśli o to ci chodzi więc wydaje mi się, że jak najbardziej można na dłużej

bibok

Jak tam w ogóle w nowym roku? Jakieś ciekawe zmiany?

laik
@Wars i Sawa

widzisz jeszcze jakies inne plusy tej firmy?

modkin
@Wars i Sawa

wyplaty rowniez sa wyplacane w terminie?

Gruszka
@modkin

od siebie powiem że tak od kiedy tutaj pracuję nie mialam żadnych opóźnień z wypłatą

max
@Gruszka

Kola

macie jakiś uniform pracowniczy, czy można w swoich ciuchach pracować?

Fala

Do fortuny szukają głównie do punktów pracowników czy na inne stanowiska też?

Streety
@Fala

A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?

Gloko
@Streety

a na call center też się dowiem tutaj inofrmacji?

Knorek
@Streety

Powiesz coś może odnośnie tego ogłoszenia na Specjalistę ds Afiliacji? Nie wymagają doświadczenia?

cuks
@Knorek

ja widzialam tylko specjaliste ds obsugi klienta, a ty gdzie to ogloszenie znalazles?

cuks
@cuks

w tym ogloszeniu co znalazlam jedynie mile widziane jest doswiadczenie, wiec tu akurat nie wymagaja

@cuks

za co dokładnie odpowiada to stanowisko? to jakieś nowe w firmie?

@cuks

Bo nigdy się nie spotkałem z taką ofertą a skoro nie wymagają doświadczenia to może spróbuję

nuy

z tego co jest napisane to obsuga poczty e-mail, czatu online i infolinii telefonicznej

Momo
@nuy

to doradca nie jest w punkcie tylko gdzieś indziej?

Momo
@nuy

to na co się mam zgłosić jak chce pracować w punkcie?

kata
@Momo

to specjalisci ds obslugi klienta czyli ci od czatu itd

Cloud
@kata

czyli ci od czatu nie są na miejscu w punkcie?

@kata

a specjaliści ds obsługi klienta to nie jest po prostu ładna nazwa dla sprzedawców w punkatch???

flist

Znalazłam jakiś czas temu ofertę na asystentkę biura - czy konieczne jest posiadanie tego prawa jazdy? Wszystkie inne warunki spełniam natomiast nie mam właśnie jedyne tego... jeszcze dopytam - jak tutaj jest z tymi zajęciami z języka angielskiego?

tea
@flist

wydaje mi się, że lepiej będzie dopytać u nich, ale jak nawet nie spełniasz jednego warunku to zawsze warto próbować, przynajmniej ja tak myślę :) a może akurat się uda

ken
@flist

jesli tego wymagaja to watpie ze bez prawa jazdy bedzie okej.. to nie jest cos co mozesz sie ''douczyc'' :D ale zawsze mozesz sie dopytac nic nie stracisz przy okazji

Damiano

Hej, potrzebuje fachowej porady, na którą promocje najlepiej się skusić?

Nickaragua

Czy jeśli kompletnie się nie znam na zakładach to rozumiem że jest przeszkolenie o co w ogóle w tym chodzi czy jak to wygląda. Żeby nie było, że ktoś przychodzi a ja wielkie oczy

peter
@Nickaragua

sądze że tak. są szkolenia wstępne na pewno, plus potem jeszcze jakieś inne, zresztą piszą o tym nawet w ogłoszeniach, to myśle że na spokojnie

werso
@peter

ktoś wie ile trwają te szkolenia? czy to bardziej w praktyce wychodzi?

Minionek
@Nickaragua

Ja już znam sie na temacie szybciej mnie przyjmą niż jakiegoś laika?

Hermiona

dobre miejsce pracy żeby sobie dorobić. raczej nie zostanę tu na stałe ale tymczasowo jest w porządku

nickuuś
@Hermiona

nie wiesz czy na wakacje można by się tu załapać do pracy?

xon
@nickuuś

nie wiem, u mnie akurat nie było takiej sytuacji, że ktoś wyłącznie na okres wakacyjny się zatrudniał

anger

Znowu nic nie wygrałem wy to macie jakieś ustawione czy co?

franki

dużą trzeba mieć wiedzę w temacie na start na pracownika obsługi czy nic nie oczekują?

mądry
@franki

jaką wiedzę masz na myśli??

mądry
@franki

a co do oczekiwań to masz opisane w ogłoszeniu

batman
@mądry

nie wiem do końca o co pytasz, ale z takich konkretów to po prostu obsługa kompa i kasy fiskalnej chyba najważniejsze

batman
@mądry

podobno sporo można się dowiedzieć na tych szkoleniach wstępnych, ktoś wie ile trwają i w jakiej formie są?

@batman

Aha czyli ogólnie doświadczenia nie oczekują ani znajomości branży?

@batman

też tak słyszałem, że te wstępne są bardzo przydatne

@remis

w tym ogłoszeniu to jedynie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, ale to dość ogólnie sformułowane jest, więc w jakiejkolwiek branży już powinno się liczyć :)

czark
@loc

dokładnie, te wymagania nie są z kosmosu więc nie ma się co spinać

Lepa

Nie znam sie na tym więc potrzebuje porady. Bo chce obstawić coś ale nie wiem kompletnie o co chodzi i co mam po koleii robić na stronie. Czy da sie to jakos ogarnąć?

emka
@Lepa

na goworku to raczej trudno będzie to wytłumaczyć..

Lilka

Ile osób mniej więcej pracuje w jednym punkcie? 1-2-3?

Dodo
@Lilka

są mniejsze i większe punkty więc ciężko stwierdzić jaka jest średnia.

Lilka

a lokalnie?

@Lilka

lokalnie to najlepiej udać się do punktu, który cię interesuje i sprawdzić ile osób tam pracuje lub zapytać bezpośrednio :)

influ

Moje pytanie, gdzie uzyskam jakieś opinie o pracy jako specjalista ds. mediów społecznościowych?? Praca jest w Warszawie, ale takiego profilu nie widzę..

@influ

A jeśli chodzi o prowadzone wcześniej profile, to mają być one z podobnej branży czy to nie ma znaczenia??

Luli
@influ

Zapytaj może na cieszyńskim, on dotyczy centrali, więc może tam większe szanse, że ktoś z Wawy tam też wejdzie i odpowie

@Luli

dzięki za radę :)

Luli
@influ

Spoko, mam nadzieję, że się uda uzyskać odpowiedź. A jak nie, to myślę, że nie zaszkodzi sie skontaktować z rekrutacja

I dowiedziałeś się coś?

@influ

Ja nie wiem właśnie czy ktoś w ogóle tu wchodzi bo też mam pytanie ale widzę że mało pracowników tu się wypowiada.

remis

Mało pracowników tu w ogóle chyba zagląda z tej firmy co? Jakby ktoś jednak wszedł to moglibyście się podzielić jakąś obiektywną opinią nt. pracy, kierownictwa, zarobków?

Kogut

Jest tutaj ukadany jakis grafik czy z gory wszystko ulozone jakby?

@Kogut

właśnie i jakby co to jest to dość elastyczne, można dyspozycje składać u kogoś?

arch
@Kogut

jeśli to dla was jakaś ważna informacja to podpytajcie w dziale rekrutacyjnym, bo widać nikt tu nie odpowiada

@arch

Może od danego punktu zależy, czy coś

Zolo

I od tego ile pracowników robi na danym punkcie itd.

ek4
@Zolo

to na pewno, tyle że na forum chyba ciężko będzie dostać jednoznaczną odpowiedź, tak sądzę

@ek4

Dlatego to są kwestie, które najlepiej poruszać na rekrutacji

Alicja.

WITAM ...czy osoby STARSZE mają szanse na zatrudnienie sie tutaj?

tak
@Alicja.

jeśli spełniają wymagania na daną ofertę pracy, to jak najbardziej

Bibi
@Alicja.

myślę, że tak, to nie jest jakaś super wymagająca praca

Wanda
@Bibi

cześć, powiedzcie mi w takim razie, które stanowiska będą tu najlepsze dla osoby starszej i dlaczego. warunki będą przyzwoite i wynagrodzenie adekwatne co do nakładu pracy?

arch
@Wanda

zależy jakie osoba ma kwalifikacje i możliwości.

eri
@Wanda

No standardowo doradca klienta/sprzedawca (jak zwał tak zwał)

eri
@Wanda

W sensie jak to dlaczego? Bo to normalna firma, dlatego

alfo

Dobra firma moim zdaniem, dla osób które lubią pracę z klientem i są dość odporne na stres. Ogólnie mi się podoba, ale jak ktoś nie lubi takich rzeczy to może nie być zadowolony z pracy.

@alfo

czyli wnioskuje że tych sytuacji stresowych jest trochę? czy po prostu trzeba być uodpornionym i mieć takie podejście że nie przejmować się nadmiernie wszystkim, tylko tak z dystansem czy coś?

@alfo

bo to no praca z klientem bywa wymagająca, więc chyba nie da się całkiem uniknąć stresu?

Krzem
@alfo

Stres? Nie powiedzialbym ze to jest w jakis sposob stresujace, przynajmniej dla mnie

@Krzem

no to już myślę, że zależy od osoby, ale chyba w kazdych uslugach zdarzają się też nieprzyjemni kliencie itd. dla mnie to bywa jednak stresujące

@Krzem

ale chyba grunt, żeby umieć to opanować

@faro

po czasie sie uodpornisz na takie sytuacje, nie martw sie

@123

no też tak myślę, wiadomo, że na początku ten stres zawsze jest większy ale z czasem to wszystko staje się chlebem powszednim i nie robi już wrażenia

@123

chociaż pewnie są i tacy, którym to od razu łatwo przychodzi, tak jak osobie wyżej, z tego co pisze

dobry doradca
@123

dokładnie, ja mam podejście takie, że praca to praca, różni ludzie przychodzą, więc no trzeba być na to odpornym, ja tam się jakoś nie stresuje specjalnie

Rafał
@dobry doradca

Wystarczy mieć pewnie zdolności interpersonalne i gadane. Firma daje jakieś benefity żeby się odstresować? Np. robią imprezy firmowe albo integracje?

nick
@Rafał

ciężko zrobić firmową integrację, kiedy punkty rozsiane są po całej Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski