Opinie o Wioletta Tomal New Generation Gsm w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wioletta Tomal New Generation Gsm. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wioletta Tomal New Generation Gsm o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wioletta Tomal New Generation Gsm w Kraków

Michał Nowy wpis

Czy komis nie szuka pracowników aktualnie ?

Aggg Nowy wpis

Oddałam telefon do serwisu w punkcie na Starowiślnej i wszystko było okej, dziwię się skąd takie oceny. Kontaktowano się ze mną w sprawie telefonu jeszcze tego samego dnia, w którym go oddałam, a następnego go odebrałam. Naprawa kosztowała 100 zł, podczas gdy w serwisie autoryzowanym, do którego najpierw wysłałam telefon, chcieli za nią o tysiąc (!) zł więcej. Telefon działa świetnie, obsługa w serwisie miła. Pozdrawiam i polecam.

ten co ten Nowy wpis

Podajcie mi dokladny adres tego komisu bo na internecie sa 2 jaki jest adres ten w krakowie??

Kris55 Nowy wpis

Kupiłem IPhone w tym serwisie. Wszystko było okej, po 4 mies. niestety zepsuł przycisk blokady, oraz włącznik / wyłącznik trybu cichego. Korzystając z Gwarancji oddałem telefon do serwisu. Zapewniali naprawę do tygodnia , skończyło sie na ponad 3 tygodniach. Za każdym telefonem z mojej strony liczne : zwodzenie klienta. Odradzam jaki kol wiek serwis w tym miejscu. A rozmawiając przez telefon z właścicielem; zachowywał sie arogancko i chamsko. Kiedy płaciłem za telefon: Pan właściciel był zadowolony, jednak kiedy miałem pytania co do serwisowania mojego telefonu: jego zachowanie było nie właściwe. Nie polecam, szkoda tracić nerwy i najważniejsze " czas " . Ocena jest adekwatna co do samej naprawy jak i podejścia do klienta. Zdecydowanie odradzam jaki kol wiek serwis w tym miejscu.

Czy po rozmowie w Wioletta Tomal New Generation Gsm rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Rafix

Nie polecam, oddałem do serwisu telefon z wyzerowanym numerem imei. Zapewnili że zrobią to i odezwą się. Po 2 tygodniach próbowałem się dodzwonić i dowiedzieć co jest grane, po 1 telefonie kolejnych nie odbierano. Zerowy kontakt. Dopiero łaskawie w kolejnym tygodniu powiedziano mi że "nic nie da się zrobić", wszystko było by ok jak by dali mi znać po tygodniu a nie zwodzili prawie 3, co do samego sklepu nie mam zdania, serwis odradzam chyba że macie cierpliwość.

mortimer

Sprzedawałem tam wiele telefonów, zawsze dają dobrą cenę. Gdy kupuję często rabatu. CO do samego serwisu nie mam opinii. Oddawałem telefon tylko na wggranie polskiego jezya i trwało to 2 dni. Nie wiem skąd takie opinie. Polecam

volter

potwierdzam opinię o tym serwisie, omijajcie ich z daleka!!

dzynek

banda złodziei dalem telefon do serwisu czekam juz na niego prawie trzy miesiace.zwodza ludzi i oszukuja nie odzwaniaja.walki jakies robia.nie polecam tam zakupow

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy New Generation GSM s.c.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Wioletta Tomal New Generation Gsm - Kraków

Wioletta Tomal New Generation Gsm
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Starowiślna 66
    31-035 Kraków