salon House

Lublin

Opinie o salon House

anonim 2009-05-05 21:52:25
Nie wiem jak dla was ale dla mnie totalna pomyłka....Ogólnie praca w takim sklepie super, ludzie w ekipie też, tylko kierowniczka no sorry chyba z marsa spadła. Wcale sie nie liczy z ludzmi traktuje jak swoich służących i wykorzystuje na każdym kroku. Straszy czym popadnie a najczęściej dyscyplinarką nie wiem w jakim celu. Ale marka fajna i fajne ciuchy polecam kupno a prace może w innym Salonie
Czarnulka-Kama 2012-10-29 11:16:20
Odradzam House\\\'a w Olimpie, dziwne prawa tam panują... Teraz juz wiem dlaczego nie ma stałego personelu...Pracuje się tam po kilka dni lub max kilka tygodni ( większość sama odchodzi)... Zarozumiałe gówniary(niewszystkie),pracujące moze miesiąc dla których praca w Housie jest zapewne pierwszą praca w ich życiu, spiete i traktujące ją niczym pracę na stołku kierowniczymw banku poprawiają Cię na każdym kroku, mimo że masz większe doświadczenie i ta praca nie jest dla Ciebie żadną nowościa. Bo przecież nie ma żadnej trudności ani żadnej filozofii w poprawianiu wieszaków czy składaniu ciuchów w kostkę ;]
sony 2016-04-21 22:43:21
@Czarnulka-Kama czy ty nie jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie. Może dziewczyny się poprostu tak starają żeby było jak najlepiej. Wiesz jak to jest z ekspozycją. Wszystko musi być tak jak na projekcie który przyszedł z centrali. A może powinnyście porozmawiać
Zostaw swoją opinię o salon House - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie salon House