Faber Consulting

Toruń

Opinie o Faber Consulting

tamtam 2013-10-28 13:00
a jeżeli można zapytać - z jakiego tytułu ma Pan / Pani to roszczenie względem FC?
FC 2015-01-21 13:45
Szereg oszczerstw i pomówień. Może warto podpisać się pod zarzutami, które mają charakter prawny? Czytelnikom gwarantuję, że "anonimy" nie są prawdziwe: jeśli przez mobbing definiuje się reakcję na oglądanie przez stażystkę filmów na laptopie w godzinach stażu i zwolnienie jej ze stażu, a zarzuty rozchwiania emocjonalnego stawia osoba skłócona z całym zespołem, działająca na szkodę firmy, która rzeczywiście ma problemy ze zdrowiem psychicznym, to... To chyba nie są wiarygodne źródła opinii. Serwis wzywamy do usunięcia nieprawdziwych danych, naruszających nasze dobre imię. A wszystkich zainteresowanych RZETELNĄ PRACĄ, W POLSKIEJ FIRMIE DORADCZEJ, KTÓRA OD PONAD 15 LAT JEST NA RYNKU, a w tym czasie miała 2( !)- napiszę to DWIE sprawy z zakresu prawa pracy, z czego 1 przegrała ( to są fakty, a nie anonimowe brednie)- ZAPRASZAMY.
FC-Robcio 2015-03-25 21:41
Ciekawe jaki był finał tej sprawy, kiedy to...

Toruńska firma doradcza ma kłopoty z sądem i Urzędem Marszałkowskim. Urząd zerwał bowiem trzy umowy z firmą twierdząc, że ta wykorzystała pieniądze niezgodnie z umową. Sprawę toruńska prokuratura przekazała sądowi stawiając zarzuty trzem osobom związanym z firmą. - Zarzuty dotyczą oszustwa, poświadczania nieprawdy i pośrednio złamania praw autorskich - mówi Artur Krauze, rzecznik Prokuratury Okręgowej.

Chodzi o projekty szkoleniowe i wykorzystanie podręcznika, który miał być wcześniej opublikowany.
Zarzuty odpiera Faber Consulting przekonując, że Urząd Marszałkowski wypowiedział im walkę po tym, jak zaczęli głośno mówić o opóźnieniach w wypłacie unijnych pieniędzy. Faber Consulting przekonuje, że zarzuty urzędu są bezpodstawne. - Nie będziemy na razie komentować tej sprawy - mówi Robert Łapacz, prezes Faber Consulting. - Powiem tylko, że Urząd Marszałkowski wypowiedział nam umowy bezpodstawnie.

Firma ma też problemy z realizowaniem umów, gdyz Urząd Marszałkowski ociąga się z wypłatą dotacji unijnych.Prezes nie chaciał komentować sprawy zaległości wobec kontrahenta. Przekonuje jedynie, że dług ten jest niczym wobec zaległości urzędu wobec przedsiębiorców w całym Kujawsko-Pomorskiem.
OK 2016-08-15 21:05
Osobiście odradzam świadczenie usług dla tej firmy. Bajerują dostawców dużą skalą zamówień, przy tym akceptują nawet dość wysokie wyceny....ale nie ma róży bez kolców :) W umowie jest zwykle kilka punktów, przez które można stać się ich niewolnikami lub sponsorami. Także radzę zachować czujność :)
tomi 2016-08-15 21:59
teraz nie widizalem niczego, ale wiem ze wczensiej szukali wiec nie wykluczone ,ze oze niebawem tez beda szukac
Karol 2017-03-16 05:46
Pracodawca zakłamany i cwany. Przestrzegam.
szczery 2017-03-16 13:59
Zaraz Ci skasują ;) kontakt z gowork'iem dobry :))) a szukają ciągle nowych, choć w KRS wpisy o zaległościach do ZUS :)))))
kubańska_koszula_prezesa 2017-07-20 00:12
... jakbyście skasowali też ten post, to obiecuję go wklejać tutaj codziennie, aż nabierzecie wiarygodności :) skasowaliście ostatnio chyba z 5 postów z poważnymi informacjami nt. sytuacji firmy, tacy jesteście autentyczni? haha :)
Edyta 2017-08-01 11:30
@kubańska_koszula_prezesa, zachęcam do zapoznania się z regulaminem serwisu gowork (www.gowork.pl/regulamin), tam znajdują się informacje dotyczące dodawania i usuwania postów. Serwis gowork nie usuwa wyłącznie negatywnych komentarzy - ma takie prawo jedynie w wypadku gdy dodane treści naruszają wspomniany regulamin.
heheszki 2017-08-03 00:22
"Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." - tylko o to Państwu chodzi?

To informacje o tym, że jeden FC jest w upadłości, drugi z długami w ZUS, że firma nie płaci na czas - łamią regulamin? Nienawiść rasowa? Ordynarność? Wolne żarty!

Dlaczego Państwo usuwają też posty z pytaniami od młodych ludzi, którzy chcąc odpowiedzieć na rekrutację do tej firmy, sprawdzają dokumenty rejestrowe, artykuły prasowe i wiedzą że zdanie "RZETELNĄ PRACĄ, W POLSKIEJ FIRMIE DORADCZEJ, KTÓRA OD PONAD 15 LAT JEST NA RYNKU" zawiera poważne nieścisłości?

Może nawet proszę nie odpowiadać. Kwestia autentyczności i obiektywizmu "regulaminu" nasuwa się sama. Ludzie w Toruniu swoje zdanie i tak mają bez waszego serwisu.

Edyta 2017-08-16 11:50
Przytoczony ustęp @heheszki rzeczywiście pochodzi z regulaminu serwisu gowork i to nim administratorzy opierają się, gdy ktoś zgłasza prośbę o dokonanie weryfikacji komentarza. Tak jak już pisałam, nie ma miejsca usuwanie komentarzy, które ktoś wskaże.
Zostaw swoją opinię o Faber Consulting - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faber Consulting