WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.

Opinie o WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.

admin 2015-07-19 04:03:41
Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?
szkoda życia 2015-08-15 00:41:30
ciekawe wyzwanie...praca generalnie super, ale dla pracoholików, którym nie przeszkadza złe traktowanie, słaba atmosfera pracy i brak dobrych przykładów z góry...delikatnie mówiąc ;)
sama prawda 2015-10-23 20:52:25
Potwierdzam, obecne warunki i traktowanie pracowników to jakiś dramat. Wymagania kosmiczne,a wypłata marna :/
Sad true 2015-11-06 20:28:42
Kochana jaki rozwój? Też tam kilka lat pracowałam i to był raczej regres niż progres :/
Maaam 2016-04-19 21:23:41
W Gorbud jest świetna Atmosfera, jedna z lepszych w branży swoją drogą, nie ma chyba nic równie wyjątkowego jeśli , ja tam polecam, chociaż nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach, ale to więcej niż nic, więc generalnie jest nawet nawet super
Zostaw swoją opinię o WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.