Zarmen

Żmigród

Opinie o Zarmen

swój 2010-08-28 20:57:37
To co ostatnio dzieje się w zarmenie potwierdza tylko wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum.Firma działająca na zastraszaniu pracowników i stopniowym systematycznym obdzieraniu wypłat w imię kryzysu i jak się nie podoba to [usunięte przez modaratora] za bramę.Wina leży w doborze kadry majstrów i kierowników,są to w większości głąby bez szkoły i przygotowania zawodowego ale za to rodzina koledzy bądź sąsiedzi kogoś wyżej od nich.Jedynym zajęciem którym robią to jest jak nic nie robić i komuś coś [usunięte przez moderatora] Siedzą i myślą jak tu utrudnić pracownikowi wykonywanie swojej pracy, a może ma przychodzić pół godz. wcześniej i wychodzić pół godz./ później -to go powinno trochę wkurw. potem mu [usunięte przez moderatora]. kasę za nie planowe przyjście do pracy a na koniec jeszcze mu obetnę wypłatę i powiem że prezes kazał.Następnym ruchem będzie drut kolczasty i psy bez kagańca,ja naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze istnieje nasza firma bo realnie patrząc przy tylu głąbach i złodziejach graniczy to z cudem.Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą mimo wiecznych kopniaków ze strony majstrów i kierowników a dla tych w białych kaskach - nie wszystkich oczywiście ;ci co pracują wiedzą którzy-kop w jaja z całej siły
wazelina 2011-01-23 21:26:21
Czytając opinie muszę stwierdzić że wiekszość uwag krytycznych pod adresem firmy jest prawdziwa.Napewno część pracowników produkcyjnych nie nadaje sie do pracy.Lecz jest tez duża grupa pracowników co chce i umie pracować a mimo tego są traktowani poniżej wszelkich norm.Mam na mysli nie tylko płace ale tez traktowanie ludzi przez mistrzów (i nie tylko).Firma zasłaniając sie"kryzysem" mocno obniżyła zarobki. A jednoczesnie robi absurdalne inwestycje.Ludzie pracujac w takim samym tempie co kilkanaście miesiecy temu otrzymują bardzo ograniczone wynagrodzenia.Dlatego nie ma co się dziwić że ludzie wypisują takie uwagi pod adresem firmy.Jak szefował Dyr.[usunięte przez modaratora] to miał ludzkie podejście do każdego,ale teraz to jest istna wiocha,co by nie powiedzieć nowemu szefowi/p.złoto/zawsze racja musi być po jego stronie,nie umie słuchać ludzi i przyjmować krytyki.Niestety,nigdy się to nie zmieni za Jego kadencji,bo jest bufonem.A na swojego zastępce/kierownika/wybrał wazeliniarza z krainy "kartofla"który nie zna specyfiki wykonania,i robi z siebie idiotę,myśląc że ma rację,a jego fachowość jest równa zeru.Wstyd pracować w takiej firmie,a pracuje się dlatego,że jest kryzys z pracą,nie ma konkurencji na lokalnym rynku.Prawda jest też i taka,że nie ma zgrania załogi,niektórzy boją się własnego cienia/[usunięte przez modaratora] i kilku innych/i tak raczej pozostanie,aż przyjdą barany i,,,,,,,,,,,,
nikodem 2016-04-22 20:44:15
nie masz racji @nieko praca na produkcji łatwa nie jest i jest to jasne jak słońce
Zostaw swoją opinię o Zarmen - Żmigród
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarmen