Opinie o Zarmen w Żmigród

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zarmen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zarmen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarmen w Żmigród

Wojtek Nowy wpis

Cześć, wymaga ukończonych kursów żeby się do niej dostać ?

nikodem Nowy wpis

nie masz racji @nieko praca na produkcji łatwa nie jest i jest to jasne jak słońce

wazelina Nowy wpis

Czytając opinie muszę stwierdzić że wiekszość uwag krytycznych pod adresem firmy jest prawdziwa.Napewno część pracowników produkcyjnych nie nadaje sie do pracy.Lecz jest tez duża grupa pracowników co chce i umie pracować a mimo tego są traktowani poniżej wszelkich norm.Mam na mysli nie tylko płace ale tez traktowanie ludzi przez mistrzów (i nie tylko).Firma zasłaniając sie"kryzysem" mocno obniżyła zarobki. A jednoczesnie robi absurdalne inwestycje.Ludzie pracujac w takim samym tempie co kilkanaście miesiecy temu otrzymują bardzo ograniczone wynagrodzenia.Dlatego nie ma co się dziwić że ludzie wypisują takie uwagi pod adresem firmy.Jak szefował Dyr.[usunięte przez modaratora] to miał ludzkie podejście do każdego,ale teraz to jest istna wiocha,co by nie powiedzieć nowemu szefowi/p.złoto/zawsze racja musi być po jego stronie,nie umie słuchać ludzi i przyjmować krytyki.Niestety,nigdy się to nie zmieni za Jego kadencji,bo jest bufonem.A na swojego zastępce/kierownika/wybrał wazeliniarza z krainy "kartofla"który nie zna specyfiki wykonania,i robi z siebie idiotę,myśląc że ma rację,a jego fachowość jest równa zeru.Wstyd pracować w takiej firmie,a pracuje się dlatego,że jest kryzys z pracą,nie ma konkurencji na lokalnym rynku.Prawda jest też i taka,że nie ma zgrania załogi,niektórzy boją się własnego cienia/[usunięte przez modaratora] i kilku innych/i tak raczej pozostanie,aż przyjdą barany i,,,,,,,,,,,,

swój

To co ostatnio dzieje się w zarmenie potwierdza tylko wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum.Firma działająca na zastraszaniu pracowników i stopniowym systematycznym obdzieraniu wypłat w imię kryzysu i jak się nie podoba to [usunięte przez modaratora] za bramę.Wina leży w doborze kadry majstrów i kierowników,są to w większości głąby bez szkoły i przygotowania zawodowego ale za to rodzina koledzy bądź sąsiedzi kogoś wyżej od nich.Jedynym zajęciem którym robią to jest jak nic nie robić i komuś coś [usunięte przez moderatora] Siedzą i myślą jak tu utrudnić pracownikowi wykonywanie swojej pracy, a może ma przychodzić pół godz. wcześniej i wychodzić pół godz./ później -to go powinno trochę wkurw. potem mu [usunięte przez moderatora]. kasę za nie planowe przyjście do pracy a na koniec jeszcze mu obetnę wypłatę i powiem że prezes kazał.Następnym ruchem będzie drut kolczasty i psy bez kagańca,ja naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze istnieje nasza firma bo realnie patrząc przy tylu głąbach i złodziejach graniczy to z cudem.Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą mimo wiecznych kopniaków ze strony majstrów i kierowników a dla tych w białych kaskach - nie wszystkich oczywiście ;ci co pracują wiedzą którzy-kop w jaja z całej siły

logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca