P.H.U Amper Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U Amper Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w P.H.U Amper Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy w PHU Amper pracuje się na open space?

Tak Nowy wpis

Tak, pracuje się na open space

Elżbieta

Dzień dobry, widziałam informację, że przyjmują osoby bez doświadczenia ale, że jest to w zasadzie zależne od stanowiska. Mógłby ktoś w takim razie wymienić te, które byłyby dostępne?

Nowy wpis

@Elżbieta

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy nie posiadamy wolnych miejsc pracy dla osób bez doświadczenia. Oferta o którą Pani pyta dotyczyła pracowników biurowych i magazynu.

Daniel

Jestem zadowolonym pracownikiem firmy bo to dobry pracodawca pełen szacunku dla ludzi, polecam prace.

Jan
@Daniel

Nie zmyślaj

Rafał
@Jan

Dlaczego uważasz że Daniel zmyśla? Tak źle oceniasz firmę że nie wierzysz w pozytywne opinie? ;D

@Rafał

No jakoś przeczucie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.H.U Amper Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PHU Amper?

Witam, osoby bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie lecz zależy to od danego stanowiska.

Karol

Hurtownia działa w weekendy?

@Karol

Witam, firma pracuje od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne.

Sola

Witam. Problemem w tej firmie jest dojazd. Ludzie ubiegający się o pracę w hurtowni Amper, chcący złożyć swoje CV lub wezwani na rozmowę kwalifikacyjną nie mogą znaleźć żadnej tabliczki czy informacji o dojeździe z sąsiadującej ulicy. Z takim samym utrudnieniem zmagają się kierowcy/dostawcy asortymentu handlowego którzy bardzo często muszą zawracać na wąskiej ulicy chorzowskiej dużymi autami lub kilkadziesiąt metrów jechać na biegu wstecznym powodując przy tym ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Proszę Państwa, informuję iż firma Amper w Radomiu znajduje się tam gdzie stoją dwa lexusy.

Johnny Bravo
@Sola

Przecież ta ulica to zadupie i bez problemu ciągnikiem z naczepą można zawrócić. Są gorsze zadupia sam wiem bo śmigam patelnią

Dariusz

Zadowoleni ludzie i nie potrzebują młodych do pracy, to przecież konkurencja!!

Elwira

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szkoda, że przestaliście pisać

Damian W.

Sobiesam- Współczuje twojemu nowemu pracodawcy jeżeli masz takie podejście do pracy ja mam funkcje jaką mam i jestem z tego rozliczany.Pamiętaj wszystko rządzi się swoimi prawami,a jeżeli chodzi ci o chłopaków na magazynie to ci powiem krótko nie przyszedłem do firmy szukać przyjaciół.

Zenek M

Witam pracuję w tej firmie już kolejny rok. Trochę się uzbierało tego co bym chciał przekazać nowym poszukującym pracy. (usunięte przez administratora)zl do reki przez kilka lat. Zero możliwości awansu zawodowego lub spełnienia się. Atmosfera wygląda tragicznie. Wymagania pracodawcy względem pracownika przekracza wynagrodzenie jakie można tam uzyskać. Nie ma dostawy "tirów pralek" które trzeba rozładować ręcznie (usunięte przez administratora) Brak dodatków premii. Kiedyś dla magazynu były paczki dla dzieci socjal bony premie świąteczne itd. teraz nie ma nic. Młody człowiek przyjdzie tu i jedynie czego się dorobi to garba. Szacunek do pracownika?? Żaden. Dzisiaj pracujesz jutro już nie. To jest radom na Twoje miejsce już czeka 5. Ale tak było do czasu. Już dawno nie widziałem nikogo nowego z CV. Radom to małe miasto i wieści szybko się roznoszą. (usunięte przez administratora)Człowieku widziałeś kiedyś tu atmosferę w której chcę się pracować mimo małych zarobków??? Nawet święta Bożonarodzeniowe i Wielkanocne to przeszłość. Odpowiedz sobie co Ci dała ta firma oprócz (usunięte przez administratora)zl i zniszczonego zdrowia. Nie użalam się pisząc ten post. Chcę podkreślam CHCĘ uświadomić każdemu jak wygląda sprawa od środka. Pracuje tu jak wspomniałem kilka lat i gdybym tylko mógł zmienić tą pracę na inna to dawno już bym to zrobił. Ale to tylko Radom. Pozdrawiam wszystkich i serio teraz zastanówcie się nad tym zakładem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Amper Sp. z o.o. - Kowala

• Jak się pracuje w P.H.U Amper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Amper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U Amper Sp. z o.o.