Opinie o Phenome Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phenome Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phenome Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phenome Sp. z o.o. w Toruń

tomek Nowy wpis

no ja też własnie jestem bardzo ciekawy, bo jako przedstawiciel to ma się na pewno spore dochowy na premiach i na prowizji głownie, ja słyszałem, ze tam jest chyba 10% albo i wiecej, wiec opłaca się sprzedawć drozsze rzeczy jak najbardziej i w to celują.

Marta Nowy wpis

Poszukują przedstawiciela w Sylveco. Ktoś wie jak się u nich pracuje ?

kuźmiuk Nowy wpis

jeśli jesteś studentem a nie studentką to Twoje szanse na zatrudnienie tutaj chyba dość mocno maleją, bo Phenome zajmuje się kosmetykami , a wiadomo , że tego typu praca jest z góry przypisana raczej kobietom. Chociaż patrząc na obecne dążenie do wszelkiego równouprawnienia to możesz sobie próbowac...

sss

W Biogenedzie żaden pracownik nigdy nie nie otrzymał 2 dni dla matki z dzieckiem - grozi to zwolnieniem tak jak każde zwolnienie- ludzie zarabiają po 1800-2500 brutto i to wszystko - po 2-3 latach są zwalniani lub sami odchodzą - totalne niewolnictwo. Gdzie można zgłosić że nie można dostać 2 dni dla matki z dzieckiem które są obowiązkowe w roku????

Czy po rozmowie w Phenome Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

anonim - 2013-09-20 14:33:19 Dziwne, jak w necie czytam artykuły o Phenome typu kominek.es/2013/03/a-phenome-znasz-jesli-nie-to-musisz-poznac/ to mają bardzo dobre opinie, kliencie zadowoleni, marka znana już, to chyba powinni dbac tez o pracowników, nie?Bo marka świetnie została stworzona przez (usunięte przez administratora) przez produkty poprzez cały koncept, ale niestety, prawie nikt już z dawnej ekipy Phenome nie pracuje. Pozostały oczywiście sklepy z częscią sprzedawców, niegdyś firmowe obecnie coś na zasadzie franczyzy, prowadzone przez kobietę, która prowadzi odsprzedaż tych produktów. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników.

info

To "Poczta Pantoflowa" Biogenedu.

info

anonim - 2013-09-18 13:06:39 To Phenome jest w stanie upadłosci? Są jakieś zwolnienia, zalegają z wypłatami? Jak obecnie wygląda sytuacja z robotą, jakieś przestoje?Phenome to tak naprawdę tylko kilka sklepów, obecnie chyba 3-4 w dużych centrach handlowych, Gdańsk, Warszawa, Poznań....... ?? i od niedawna drogerie Douglas ale nie wiem czy cała seria czy tylko wybrane produkty. Phenome to "Córka" a raczej Marka Biogenedu podobnie jak Dermedic, jakby nie było to w Biogenedzie jest wytwarzana. Czy jest w stanie upadłości to dobre pytanie i oficjalnie raczej nikt na nie nie odpowie, ale jeśli właściciel wstrzymał budżetowanie bo stwierdził, że mu się to nie opłaca i zmieniła się osoba zarządzająca (nowa właścicielka ??) to raczej jest powtórka z Kolastyny a co się działo z Kolastyną to można poszukać na Pulsie biznesu.

informatorka

dziennikarka - 2013-09-06 10:31:33 Dzień dobry Jestem dziennikarką Pulsu Biznesu i przygotowuję artykuł o Phenome. Szukam jej kontrahentów. Alina Treptow a.treptow@pb.pl Tel. 22 333 9934P. Alino nie wiem czy znajdzie pani kontrahentów, z tego co wiem to Phenome ma raczej wierzycieli niż kontrahentów podobnie zresztą jak Biogened.

pracnik

dziennikarka - 2013-09-06 10:31:33 Dzień dobry Jestem dziennikarką Pulsu Biznesu i przygotowuję artykuł o Phenome. Szukam jej kontrahentów. Alina Treptow a.treptow@pb.pl Tel. 22 333 9934Mamy nadzieję, że bardzie to bardziej obietywny i rzetelny `artykuł` niż ten który ukazał się o osobie, która teraz prowadzi dawne sklepy Phenome.

dziennikarka

Ktoś

Problem z Phenome chyba rozwiązał się sam, właściciel doszedł do wniosku, że już nie warto inwestować w tę markę i prawdopodobnie wstrzymał budżetowanie o czym boleśnie przekonała się (usunięte przez administratora), najpierw były obiecanki cacanki a potem jak zwykle :(. To już chyba koniec tej firmy.

grrr

A ja (usunięte przez administratora)podziwiam :) I życzę jej powodzenia, bo wiem ze łatwo się pracuje za plecami swoich szefów na których spada cały ciężar odpowiedzialności w razie niepowodzenia. Trudniej samemu stawić czoła i sprostać różnym przeciwnością - głównie natury ludzkiej niestety ... Wiem jedno, szkoda że nie ma więcej takich osób jak Pani (usunięte przez administratora)! Może w końcu byśmy mieli dobrą, znaczącą na rynku zagranicznym ekologiczną markę kosmetyków ! Sylveco, Ava to wciąż trochę za mało. Mam nadzieje że nadejdzie koniec pstrokacizny i wraz z kosmetykami zacznie zmieniać się ŚWIADOMOŚĆ KONSUMENTA !

mamut

A ja bardzo proszę, nie pastwcie się już na (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że Ona to czyta i że przemyśli, że do ludzi trzeba z sercem, życzliwością. Pozdrawiam wszystkich. Chemik-kosmetolog.

ktoś

Współczuć to trzeba wszystkim, którzy mieli nieprzyjemność i mają bądź będą mieli pracować z (usunięte przez administratora). Współczuć i zbierać na lekarza, aby mogli wyjść z traumy. Czegoś podobnego trudno doświadczyć. A pani (usunięte przez administratora) warto opłacić terapeutę, aby mogła nie drzeć (tak!) się na ludzi, nie histeryzować i mieć trochę dobrej energii, sympatii dla innych oraz dystansu do siebie. Świat byłby wtedy dużo lepszy. Marka mogła naprawdę sporo osiągnąć, wzięła dużo dobrego z innych, trochę wniosła nowego, ale trzeba umieć zarządzać, mieć inne podejście i być człowiekiem. Stara prosta prawda - wszystko do nas wraca. Trzeba ludzi za sobą pociągnąć, a nie odpychać, niszczyć i nie szanować. I odrobinę pokory do siebie nie zaszkodzi. Fakty są, jakie są.

Jaro

JUŻ DAWNO PRZEJRZAŁEM NA OCZY PANIE KOLEGO!

pesto

... i pensje o czasie :(

romeo

Atmosfera w pracy to rzecz kluczowa - warto, żeby pracodawcy pamiętali o tym, kto wypracowuje ich kapitał - godziwe zarobki, życzliwe podejście do człowieka, realny zakres obowiązków, dobra komunikacja.

melia

łatwo się krytykuje, wystawia negatywne opinie w necie zwłaszcza, gdzie można być anonimowym. Ja chociaż nie miałam okazji zetknąć się z marką Phenome i jej atmosferą w firmie to trzymam kciuki i życzę powodzenia. Cokolwiek by nie mówić, trudno jest rozpocząć taki projekt i wszystko wręcz idealnie organizować i wszystkich zadowalać. Ja osobiście podziwiam i jestem pod wrażeniem. Ładny design kosmetyków, sklepów, fajny pomysł i idea. A żeby nie było pomówień, że wypowiadam się a nic nie wiem, to dodam, że miałam okazję współpracować z ludźmi z Phenome i nie taki diabeł straszny jak go malują. Zapewne prawda leży po środku i tak należy do tego podejść. Pozdrowienia dla zadowolonych i niezadowolonych :-). Więcej dystansu i optymizmu na co dzień życzę :-)

ex-biurowa

\"Nie wolno tam pracować, bo kończy się to kompletnym wypaleniem. No klasyczny mobbing - tylko szefowie nie wiedza, co to jest, bo nie znają żadnych reguł ani standardów. Produkty niezłe, ale bez przesady (kontekst wartość a cena i konkurencja). Dno! Wszystkie złe cechy małej, kiepskiej firemki z polskimi menedżerami, co nie wiedzą, czym jest zarządzanie i nie szanują ludzi. DNO!!! \" Byłam, pracowałam i potwierdzam - żałuję, że nie posądziłam o mobbing, ale nawet na to już mi siły nie starczyło... A szkoda, bo miałabym całe biuro za sobą, które się \"też już zmęczyło\" i na raz odeszło, jak celebrytce mózg się zlasował i przegięła kilka razy za dużo. Wszyscy odeszli, jeden za drugim - takie to cu (usunięte przez administratora) e kierownictwo wzajemnej adoracji jest

;-)

P. - 2012-05-08 12:18:35 Wiecie, to jest ciekawe - marki Miraculum i Kolastyna stają pomału na nogi - jak feniks z popiołów. Więc może w tym szaleństwie jest metoda :) To co dobre się obroni. Trzeba z życzliwością i miłością do ludzi. P.ZMIENIŁ SIĘ W TYCH FIRMACH WŁAŚCICIEL, wszedł porządek, rozsądek, umiejętność zarządzania. To i powoli efekty widać. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Phenome Sp. z o.o. - Toruń

Phenome Sp. z o.o.