Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

maryla Nowy wpis

Now idzę, włąsnie, ze maja sporo ciekawych ofert pracy, czekałam już wczesniej jak cos dodadza nowego i bedzie można składaćswoje aplikacje. Aplikowałam sama na fakturzystę, mam nadzieje ze sie odezwą bo mam doswiadczenie

ExKiero Nowy wpis

Stanowczo odradzam

ten ktoś Nowy wpis

Podobno trzeba robić wynik, estymować na daną stawkę i ew. prosić o umowę o pracę.

do telemarta Nowy wpis

nie ma szans.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
telemarta

telemarketing to drugie imię moje a w związku z tym że jestem wolna bo się nie dogadałam finansowo z poprzednim pracodawcą to rozważam zatrudnienie się w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. to samo pytanie co poprzednik, czy jest szansa u nich na umowę o pracę na nieokreslony czas żeby otrzymać?

mijak

no dobra ale czy z tej składki emerytalnej to jakoś się da uzyskać potem emeryture? no wlasnie... tego nie wiadomo co z tym wszystkim się dalej stanie i czy ktokolwiek uzyska jakiekolwiek na emeryture. Mam ostatnio za bardzo ustabilizowane życie, żeby pracować na umowe zlecenie, ale cóż czasem jak przypili to trzeba si na takie coś sie zgłosic.

anonimek

wypłaty zawsze są do 10, jeszcze nie zdarzyło się żeby wypłaty były później, (usunięte przez administratora)

tez tam pracuje

Pierwsza wyplate mialam 3 dni przed terminem teraz czekam na druga i cel wyrobilam premia wiec będzie nie kumam tylko czemu mówicie ze cel macie a premii nie widac

Najbardziej żenujące miejsce pracy do jakiego można się przyjąć.już lepiej iść na kasę do hipermarketu...chore cele,brak bazy kontaktów,obcinanie godzin,nerwowa atmosfera..pracowałem tam 4 miesiące,ani razu nie zobaczyłem premii mimo że cel.zero szacunku dla pracowników,umowy o dzieło to żenada,w zimie zimno jak w psiarni,nawet toalety zapuszczone gorzej niż na dworcu...a pani dyrektor chodzi zadowolona o kręci tylkiem...nie polecam nikomu...

Nova

Pracuje 3 miesiąc i od początku wyrabiam cel na aktywacji, podwyżka po 2 miesiacach, liderzy i manager wymagający, jak jest sie dobrym sprzedawca da sie dogadać za wszystkim, elastyczne godziny pracy - uzgadniane z liderem, rodzinna atmosfera w grupie i całym SQN. Jak za siedzenie i picie kawy fajna kasa, tylko trzeba wiedzieć po co sie tam idzie - nastawienie na sprzedaż. Jest kilka parametrów wliczanych do prowizji, są realne do spelnienia. Jak widać jedni nadają sie do tej pracy, inni wolą "sprzedawać pomidory" ;) Pozdrawiam

stary
@Nova

Jak ci nie wstyd tak ludzi oszukiwać? To skąd taka ogromna rotacja nawet wśród liderów? W tej firmie jesteś cyfrą i kosztem a nie człowiekiem. (usunięte przez administratora)

M-A

umowa o dzieł (usunięte przez administratora) na miesiac, ale premi nie dadza jak sie nie wyrobi celu sprzedazowego(usunięte przez administratora) wiec gdzie sprawiedliwosc jak sie wyrobi cel sprzedazowy a nie bedzie sie mial akcesoriów sprzedanych ,, i mozna wtedy pomazyc po premi. a tak ogolnie to nie ma powodow do narzekan bo zagodzinowke wypłacaja

marta

dla osób nie studiujących jaka umowa jest, dzieło?

niedowiary

Nowiusienka grupa na WLR wyrobila zarabisty cel, kierownicy darli sie przez 2 dni jaka maja swietna grupe-chyba nie bylo osoby,ktora nie slyszalaby jak sa dumni ze swoich ludzi,tlok taki, ze brak stolkow...to dziwne biorac pod uwage trolling niektorych tutaj. Co do stawek, warunkow etc. ... hmm wiem, mam porownanie do innych cc- tutaj nie jest zle! Mamy podstawe, a do tego jak jestes wygadany i podchodzisz powaznie do tego co robisz to cel masz. Kilkoro znajomych na innych projektach pracuje dorywczo-bo maja inna prace i w pierwszym miesiacu nie mieli zadnych problemow z celem. (usunięte przez administratora)Tylko,ze dla doswiadczonych 12 zł do 15 zl. To jest zle? Rachunek jest prosty, ile czasu poswiecasz na ta prace, ile inwestujesz w nabycie nowych umijetnosci tyle masz z nawiazka spowrotem. Tak samo jak w innej robocie.Nic samo nie przychodzi. CC to marketing, tyle ze w innej formie. Trzeba miec w sobie zylke do tego zawodu, a przynajmniej szacunek. Kazdy lubi co innego, jak komus sie podoba skakac i podrygiwac za free przed klientem lazac od bloku do bloku z nadzieja "ze moze" ktos sie da wyrwac i bedzie wyplata-to spoko. Jeden lubi cukierki inny lizaki. Problem z baza? No, zdarzyc sie moze...ale przynajmniej baze macie, macie pewnego klienta i pracuje dla duzej firmy, a nie wyhaczacie staruszka na jakas scieme. Konkursy z nagrodami etc.tez sa. Co do tych jak ktos pisze "nieosiagalnych" wynikow... przeciez kazdy widzi jaka realizacje maja najlepsi konsultanci - mozna sie zapytac jak zaklinaja rzeczywistosc,ze sie im udaje- skoro jest to niby takie nieosiagalne. Haterzy sa wszedzie, ale po co ludzi straszycie. Madrale sie znalazly, ktos kto realizuje wyniki nie narzeka-a tu w wiekoszsci pisza osoby "przepracowalem tam miesiac, ale wiem, ze wynik jest nie do osiagniecia" no tylko pogratuulowac prorokowi.

lysy

Na początek masz 8,5 brutto czyli do ręki dostajesz jakieś 7zl z groszami. tak więc tutaj stawkę z podstawy można sobie obliczyć a co do prowizji to raczej można zapomnieć choć to jeszcze zależy od projektu....jeśli masz iść na WLR, biznes lub aktywacje to pożegnaj się z prowizją, fajną prowizje można dostać na przedłużeniu abo. tel i internetu, ale to udaje się jednej albo dwóm osobom w miesiącu więc jeśli chcesz ją dostać to przygotuj się na pracowanie po 10 godzin dziennie i ciągle dzwonienie do klientów bez wychodzenia na przerwy a później może twój lider to doceni i do Ci złotówkę z podstawy więcej. wspomnę tu jeszcze że załączniki prowizyjne tak często się zmieniają że jednego nie zdążysz przeczytać a dostaniesz już drugi do podpisania a one są tak robione żeby żaden konsultant nie wyrobił celu.Co do bazy kontaktów do klientów to jest to prawda że są przedzwonione po 20 razy i jak dzwonisz na jeden kontakt 3 razy żeby dodzwonić się do tego klienta bo chcesz być dobrym pracownikiem to przygotuj się na to że jak odbierze to będzie straszyć Cię policją albo zwyzywa. Osobiście nie polecam pracować w S.Q.N. Sosnowiec.

niedowiary
@lysy

Taaa, "ciagle wynik, wynik, wynik" dziwne nie ? Dziwne, ze w sprzedazy jest cisnienie na wynik :D.

vianne

cóż, ciężko się nie zgodzić. Pracowałem tam krótko, za ten prawie miesiąc nie otrzymałem nawet dostępu do bazy danych (magiczna karta sim). Dzwoniłem z kartek wydrukowanych, gdzie nie było podstawowych danych, które pomagały w rozmowie z klientem. Dodatkowo na kartkach lądowały nr w których klient albo nie odbierał, albo odmówił 20 razy :) Ciągle wyniki, wyniki, wyniki, jak tu realizować cel, jak za cały dzień odbierze Ci tel 2 osoby. Na szczęście szybko znalazłem normalne zajęcie :)

dsa

czesc nie polecam tej pracy, dlugo tam pracuje nigdy nie bylo dobrze, ale teraz? telefonow nie ma baza albo obdzwoniona albo jej nie ma. cele trzeba robic przy chorych parametrach. czyli kasy z prowizji nie dostanie. za to jest podstawa(usunięte przez administratora)brutto. o wyzszej stawce zapomnijcie nawet ludzie co kilka lat tam pracuja nie zarabiaja wiecej. mimo rozwieszonych kiedys jakis plakatow informujacych ile to mozna zarobic. ciagle krzyki o wynik grozeniem o zwolnieniu itd. troche (usunięte przez administratora) na przerwe w scisle okreslonych godzinach mozna isc albo maks. 3 osoby w tym samym czasie.

?
@dsa

Co do stawki to się nie do końca zgodzę, na b2b bz masz na start 9,5, więc nie pisz bzdur jak nie wiesz. Osoby, które dłużej pracują to przecież też mają więcej, więc nie wiem skąd masz takie informacje. No chyba, że ktoś nie robi wyników, no to wtedy rozumiem. Ogólnie Sqn ma swoje wady i zalety, taka prawda, zresztą jak każda firma.

?

"Gola"kaska w zaleznosci od projektu. Ale nie jest zle, dla kogos kto kuma o co chodzi calkiem niezle. Czy sie da dogadac ze zmianami? Nie ma wiekszych problemow,trzeba tylko wczesniej cos o tym powiedziec,zeby kierownik byl zorientowany. Wedlug mnie jest spoko. Jesli wiesz po co tam idziesz-pracowac czyli robic wynik(bo sqn to nie piekarnia)to dostajesz to co ci sie nalezy z nawiazka. Ale nie oszukujmy sie,jak ktos nie kuma o co biega w cc to nie ma sie co wypowiadac. Dziwi mnie, ze niektorzy tak pluja na cc. Ludzie,ja wole siedziec w cieple przy swoim biurku niz zapier... na magazynie, albo kwiczec z ulotkami za duzo mniejsza kase. Tu wiem,ze dostane kaske na reke i to co sam sobie zarobie. Proste.

SSSSS

mozna wiedzieć jakie są aktualne zarobki na ręke bez prowizji tylko podstawa? i czy sa dwie zmiany np tydzien na rano tydzień na popołudnie czy nie ma to żadnego ładu?

niki

godziny pracy są różne, można się dogadać. W sobotę ogólnie firma jest otwarta i pracująca, ale też nie w każdą sobotę trzeba przychodzić.

niki

wypłaty są na czas, co do umów to zlecenie dostają osoby, które się uczą, a dzieło osoby powyżej 26 lat lub które już skończyły naukę.

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042