Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Pracownicy

Kogo??? Nic tu niema

Ha

Też nic tu nie znalazłam napisz kto.... Danych nie możesz to chociaż kim jest? z jakiego sklepu? Z jakiej miejscowości

Pracownicy

Ten wpis chyba dla jaj jest powtarza się co chwilę

Witam.Swieta,Swieta i po swietach.Co z mieskiem pieczeniowym,ktore tak Panstwo Sobkowiak obdarzylo nas w te Sweta???Nawet przec ena dodatkowa to porazka,aby martwic sie o cos czego sie nie zamawialo.Dyrekcja na kontrole jezdzi,foty robi zmrazarek masakra!.osobiscie do pracownikow,beda wrzutki trzeba robic zwroty.Tym bardziej,ze podpisywalismy-Odpowiedzialnasc Materialna.

Alexia
@pracownik

Racja. I niech to będzie problem pani K. co z tym zrobić a nie nas. My takich ilości nie zamawiałysmy. A więc dziewczyny robimy zwroty.

Miśka
@pracownik

Moje drogie koleżanki przy podpisywaniu umowy o pracę z FH Sobkowiak macie napisane że jesteście odpowiedzialne materialnie za towar który zamawiacie same ,a nie za wrzuty A więc każdą wrzutę możecie oddać i tym się bronić . Pozdrawiam

Klient

Z zapytaniem do Państwa Sobkowiak co znowu się dzieje w Szamotułach? Ostatni weekend kolejka a pełnej obsługi brak Klienci odchodzą tak jak pracownice które są traktowane jak zło konieczne Za chwilę będzie to co kiedyś że nie będzie miał kto pracować Jestem stałym klientem i obserwuję co się dzieją A już nie wspomnę o jakości towaru , ceny jak z kosmosu Pani kierownik sklepu to wielka porażka , pozostawia wiele do życzenia Proszę o zainteresowanie tym sklepem bo schodzi na psy

Klient
@Klient

Tez zauważyłem, że dzieje się źle ale jak widziałem te "paniusie" z firmy, które przyjeżdżają i co chwile w ladzie wymyślają co innego płacąc im pewnie najnizsza to co się dziwić. Jedna osoba całego sklepu nie utrzyma w rydzach a mądrować się każdy potrafi. Troche pokory kierowniczki z firmy z aut służbowych.

Klientka
@Klient

To samo się dzieje we Wronkach, stoisz i czekasz aż łaskawie cię ktoś obsłuży. Ostatnio kupiłam serdelki extra a w tej cenie dostałam parówkową. (usunięte przez administratora) ludzi albo ekspedientki nie znają asortymentu.

Antosia
@Klientka

Nie tylko w sklepach w tych miejscowościach jest problem z personelem. Ludzi na styk to jak ma się to kręcić. Niestety to nie daje dobrego obrazu na całość i przyszłość.

Nati
@Klientka

Ewidentne oszukiwanie klientów A co się dziwić jak odpowiedzialność materialna Dlatego też stary towar sprzedają Firma tylko dokładać potrafi

@Nati

Dziewczyny ratują się jak mogą.

@Klient

To nie tylko w Szamotułach tak jest...Wspólczuje dziewczynom w obsłudze w okresie przedświątecznym...Potem się dziwią ze ludzie x kolejki odchodzą jak jest 1 albo 2 panie a klient życzy sobie rozbic wołowinę,kotlety i zmielić mięso w konkretnej ilości... Karina chyba wyobrazni nie ma.Niech popracuje choc sama 1 dzien gdzie towaru w latach będzie full do wyłożenia i 2 tyle do wciągnięcia do chlodnii.A gdzie obsługa????hallo hallo ktoś tam myśli czy przeciągi są w tych blond włosach

@Ewa

Raczej to ostatnie czyli wiatr we włosach.

A jeszcze plany do wyrobienia jak z kosmosu, w czasie pandemii- tu to się nie ma dopiero wyobraźni!!!

@Ania

Wyobraźni, szacunku dla pracownika i uczciwości pod tym adresem nie znajdziemy niestety.

Pracownica
@Klient

Zgadzam się, jakby to coś miało zmienić czy szynka leży z prawej bądź z lewej strony lady. Jakby to miało wpływ czy wątrobianka jest koło słoikowej czy może koło szynki pieczonej. Wiadomo estetyka musi być, ale tak naprawdę jak ktoś chce kupić to kupi kto nie to nie kupi i wszystko w temacie. Liczy się jakość, cena i miła obsługa wtedy towar sam się obroni bez względu na to z której strony został umieszczony w ladzie.

Artur
@Klient

Nie tylko na tym sklepie i w tym mieście tak jest w innym miescie też tak się dzieje, że pracownice uciekają tylko kierowniczki samozwańcze się trzymają ciekawe dlaczego

@Artur

Kasa. Mają trochę więcej od reszty i dlatego się trzymają.

Były
@Artur

Wszędzie tak jest...... Gorzów się kłania

@Były

Poznań również się kłania

Taka wielka firma a nie ma utylizacji. Tylko fałszywe papierki którymi możecie sobie podetrzeć cztery litery. Dorzucają towar za który my później musimy płacić. Wypłata to najniższa krajowa , myślę że Panie z pasmanterii lepiej zarabiają. Wstyd żeby tak dobrze dysponująca firma zamiast należytej wypłaty dawała ochlapy. Ja zaczynam się bardzo interesować co się dzieje w tej firmie. Robię zdjęcia które jeszcze trochę pójdą do gazety i wszyscy klienci będą w szoku jak ta firma (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Iza

Dawno tutaj nie zaglądałam i widzę,że nic się nie zmieniło...chyba na gorsze Jak ja się cieszę, że od roku w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje.Tak się bałam odejść a teraz mam pracę w handlu ale w porządnej firmie gdzie człowieka szanują a i zarobki większe. Nigdy więcej pracy w "firmie" Sobkowiak

@Iza

Ja też odeszłam z tej firmy i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nie bójcie się zmian.

Zofia

Ja pracuję prawie rok czasu i nic się nie zmienia A co raz gorzej się pracuje. Przecen nie ma, bo jest jakaś śmieszna kwota na miesiąc, towar dowalany codziennie,czarne wołowiny też codziennie .Hit grillowe, ceny jakz kosmosu.Nie wspomnę o wypłatach-takie same co miesiąc a życie co raz droższe, u nich też drożeje ciagle wszystko.

była

wie ktoś co sìę stało z kolejnym sklepem sobkowiaka w Myśliborzu? pewnie jak zawsze kierowniczka nie miala ludzi do pracy. Jakby inaczej traktowała ludzi to ludzi by miała. jedno co umie to zamykać sklepy. Skoro jest taka dobra rejonową niech ratuje sklepy w potrzebie.

Pracownik sklepu
@była

Z tego co słyszałam to nasza rejonowa też zamknęła kilka sklepów. Chyba zamykają te co przynoszą straty. W Wągrowcu zamknęli na rynku.

@była

Popieram

kinga

pani Gosiu co się dzieje za zamyka pani firmie sklepy skoro pani taka super. Strzlecę zamknięte słaba z pani rejonowa

Wielkopolska
@kinga

Zadzwoń i się zapytaj a nie piszesz na forum. Widocznie ktoś taką decyzję podjął. W mojej miejscowości też się sklep zamknął (zostawili tylko ten co nie przynosi strat) i z tego co wiem to decyzja szefostwa a nie regionalnej . Pani K. P. Mówiła są Za duże straty i zamykają. Zresztą nie tylko Sobkowiak zamyka, konkurencja także.

Popieram

kinga

co się dzieje ze sklepami dlaczego p. Gosia zamyka? nie umie prowadzić? pewnie najlepiej zamknąć i mieć problem z głowy.

Pracownik sklepu
@kinga

Zapytaj się a nie piszesz na forum. Albo zadzwoń do szefa i będziesz miała odpowiedź.

ktoś
@kinga

to jest decyzja firmy a nie Pani Gosi :)

@kinga

A które sklepy się zamykają?

@kinga

Masz prawo pytać gdzie chcesz.... Nikt obrotów nie potrafił podnieść uuj

Justyna

A ja dostałem dzisiaj wołowinkę, której nie zamawiałam. I już znowu się zaczyna...

Justa

Dobry pomysł, ale taką czarną to wypada?

Aga
@Justa

Wypada. Przecież ma świadomość że takie ilości jakie pcha po chwili robią się czarne.

Wielkopolska
@Aga

A może Pani Karinie potrzebne nogi wp na galaretę, albo zupkę ugotuje na kościach bo tyle dokłada, że brak slow. A wołowinę oczywiście tą czarną powinno się jej odesłać. Przecen coraz mniej, zwrotów nie ma a odpowiedzialność mamy My pracownicy a nie ona. A może stanie z nami na sklepie i pokaże jak się sprzedaje, bo jeździć i gadać to potrafi. A tak na tydzień do pracy za ladę, codziennie dokładać towar to może by się czegoś nauczyła?

Zgodna
@Wielkopolska

Gadac potrafi ale tylko same kłamstwa! Jezdzi tylko na te sklepy gdzie nikt jej nie będzie truc a tam gdzie nakłamała to się nie pojawią. Ona jest taka malo rzeczową, nie mówiąc już o braku kompetencji. Tylko kłamie i kłamie a na tym daleko i długo nie zajedzie... Koleżanki nie wierzcie jej kompletnie w nic bo co się odezwie to kłamie.

@Zgodna

Brawo dla odważnej osoby. Oj prawda prawda.

Byly pracownik

Pracowalam w firmie sobkowiak przez rok staralam sie przychodzilam do pracy na 5rano a oni przyjeli nowa a ja poszlam na bruk świnie

Pati
@Byly pracownik

Standard

Modi

A jak by tak zbiiorowy pozew

Sit

Lulu

Żenada gdzie pip

Czyje?napisz choc inicjaly

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Wykorzystują ludzi, nie płacą za nadgodziny. Wypłaty ciągle takie same nie ma szans na podwyżki. Odpowiedzialność materialana brak zwrotów wiecznie dorzucany towar którego się nie zamawia. Wydaje mi się że to jest niezgodne z prawem. W tej firmie prawo bytu mają tylko cicho siedzący pracownicy lub (usunięte przez administratora) których nie brakuje i szło by pokazać każdego i wymienić z imienia i nazwiska. Generalnie praca za marne grosze ciężka i nie doceniana. Lepiej omijać szerokim łukiem.

@Xxx

Zgadzam się, to czysta prawda. Jeśli trafi się opcja zmiany pracy to uciekajcie.

@Xxx

I tu troszkę się nie zgodzę z wypowiedzią koleżanki za lady???? nie jest aż tak tragicznie jak ona pisze Nie jest tak???? jeżeli są nadgodziny to firma zapłaci ale jeżeli narobisz sobie sama ????nadgodzin za nic nie robienie a tylko przebywanie to nie dziw się tępa Dzido jedną z drugą że nic nie dostaniecie takich nierobów to firma nie toleruje i pani k. Też tak więc weźcie się do roboty. ???????????? W konkurencji też nie jest lepiej też trzeba pracować.

@Kasia

Ciekawi mnie tylko ktora Pani rejoniwa to pisała?! Juz mniejsza o to czy rejonowa czy pracownica...Uważam że Twój szczyt inteligencji wobec drugiej osoby to przesada,. Nazywanie kogoś " Tępa dzidą" świadczy tak naprawdę o Tobie jak traktujesz drugiego człowieka ale pamiętaj kij ma dwa konce a obraca się z podwójną siłą.. Uważam że każda z nas się tutaj narypie jak głupia i właśnie gdzie jest docenienie że strony firmy??? Żeby nie dołożyć do wyplat chociaż że 100 zl mówię o okresie świątecznym. A może akurat w tym czasie leżałyśmy za ladami i pachniałyśmy ?? No tak te wszystkie kilogramy , sterty pojemników i obsługa klientów aaa tak zapomniałam to kur...wa króliczki zrobiły....Następnym razem zastanów się co piszesz droga Pani...!!!!

Gdyby nie ciężka sytuacja materialna i czasy nie siedzialabym tu. Ale nie potrzebuję płacić ze swojej kieszeni towar który dorzucacie do dostawy. Zamawiamy towar KTÓRY JEST NAM POTRZEBNY I SCHODZI. Jakbyśmy chciały z koleżankami wołowinę czy inne produkty to byśmy sobie zamowily a Państwo Sobkowiak z Panią Karinka mają to w dupie czy to zejdzie czy nie bo przecież my kobiety obciążone odpowiedzialnością materialną musimy za to później płacić. Musimy głowic się co z tym zrobić. Czasami jest tak że musimy same to kupować. Każda po kolei. Gdyby ktos szukał pracy to odradzam. Wypłata stoi w miejscu mimo że najniższa poszła w górę . Rozpisują tak na świnkach że myślimy że wszystko jest ok. Ja nawet kilka razy miałam wpisane nocki.

Zuza

Ja też odradzam-to (usunięte przez administratora)

Poznań

My bez przerwy przeceniamy kiełbaski wołowe , lub paroweczki z indyka ,ciekawe kto dorzuci do przecen?

Kolezanka
@Poznań

Poproscie ta ktora dorzuca ;) karinka niech daje przeceny jak robi wiecznie wrzutki...

Gosia

Może trzeba zacząć robić zwroty ?

@Gosia

Róbcie zwroty. Dziś nie jest łatwo drogi towar sprzedać. Łatwo wrzucić gorzej wypchnąć go ze sklepu.

@Kolezanka

Walczcie o dodatkowe przeceny. Jak ktoś w tej firmie siedzi cicho to nic nie dostaje tylko ma pompowane jeszcze więcej wrzutek a wypłaty te same. O wszystko trzeba zawalczyć.

Ewelina
@Kasia

Daj spokój Katarzynie ona tylko tam pracuje

@Ewelina

Każdy pracuje każdy zarabia. A jak rejonowa niw potrafi zawalczyć o pracowników to się nie nadaje na rejonowa bo zero wsparcia w niej

Xxx
@Kasia

Najlepsza jest utylizacja, której tak naprawdę nie ma...

Pracownica
@Xxx

Utylizacja jest tylko dla tych, które się odzywają a tak naprawdę należy się nam wszystkim tylko wiecie kto to blokuje ...

@Pracownica

Wiemy wiemy ale też wiemy, że wszystko do czasu.

Ktoś 11

Jak nie ma utylizacji?

Kujawianka
@Ktoś 11

Lepiej, ponoć nie ma zwrotów czy to prawda?

Proponuję napisać zbiorowe pismo o zniesienie z Nas części odpowiedzialności materialnej. Firma nie wywiązuje się z umowy jeżeli chodzi o kodeks pracy. Brak przerwy dla pracownika to naruszenie KP. Tłumaczenie że to handel i się nie da innaczej, albo że między klientami można zjeść jest nie odpowiedzialne.

No nie mogę co może jeszcze catering firma powinna ci zamówić na przerwę w pracy, weź się lepiej do pracy i nie rozśmieszaj całej reszty i ekspedientek i klientów.

@Kasia

@Kasia a czy ty uważasz że brak 15 minutowej przerwy w pracy jest ok? Nie znasz mnie, nie wiesz jak pracuje więc ty się nie ośmieszaj.

Ola

@Zuza a dlaczego odradzasz?

Cenowki... Ja muszę firmę tydzień prosić o plakat żeby wypisac promocjie... A zamówienie powinnam składać na video rozmowie kleczac że łzami w oczach błagać o nie dokładanie towaru.

Jakaś masakra

Witam, mam pytanko: jak wygląda sprawa podatku pracownika do 26 roku życia? Słyszałam że różnie z tym bywa a chciałam złożyć papiery do tej firmy.

NN

Tylko nie ta firma

Nowa

Tylko nie tam

@NN

Dziękuję za odpowiedź. A już bym złożyłam. Zagłębiłam się w komentarze. To ja może podziękuję.

Iwona
@Monika

W sprawie podatku to trzeba by było zadzwonić do kadr lub do p. K. aby fachowo wytłumaczyły gdzie pieniążki trafiają.

@Iwona

Powinno być ok 400 zł więcej do wypłaty dodawane, albo( jak nie masz przy wypłacie),to powinnaś mieć w rozliczeniu podatkowym i uzyskać zwrot.

@Anna

Dokładnie tak. Trzeba walczyć o swoje. To daje państwo pracownikom do 26 roku życia.

Oczywiście to są pieniążki pracownika a nie pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak