Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

tadeo

Wy myślicie że im na ludziach zależy to się grubo mylicie moją żonę po prawie dziewięciu latach nienagannej pracy wystawili za drzwi z dnia na dzień jak niepotrzebny mebel. Nawet nie potrafili spojrzeć w oczy i podać przyczynę tylko załatwili to tak jak potrafią najlepiej. Jak przyjmują to szefowa umawia się na rozmowę kwalifikacyjną a zwalniając to wypowiedzenie wręcza pracownica po zakończeniu inwentury .Kasa się liczy kochani kasa a nie pracownicy dzięki którym biznes się kręci.

Tina

A co te wypowiedzi tak z forum znikły , komuś przeszkadzały?

Dolny Śląsk

Jak tam wypłaty poświąteczne?

mell

Jakbym ją słyszała--dobre !!!!

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Wioletta

Zapraszam p. KARINE za ladę , może w końcu będzie miała o czymś pojęcie

Stella
@Wioletta

Niech wszystkim da po 1. 500 to sama będzie stała, każdy poucieka ,rozpadną się dobre sklepy i fajne załogi.Na pewno nie działa na korzyść firmy ,może to wysłanniczka od konkurencji ?

Jaa

Ciekawe co by powiedział na to sanepid gdyby się dowiedział że w sklepie mięsnym nie ma zwrotów a przeceny są okrojone do minimum.

julita
@Jaa

zgadza się "teniemy ceny" ha ha jakiś żart albo "obniżka" - sklepowe leją ze śmiechu . Wiecie jak to się zakończy zamknięcie sklepu i po 2 dniach" wielkie otwarcie" a na końcu wywiesza plakat "ceny producenta" i tak do g.... da. To to sa dopiero jaja

JULA

Pani Karina lepiej niech pomyśli o porządnych plakatach do sklepów w Firmie Sobkowiak obecne plakaty nie są adekwatne do cen w naszych sklepach. Tniemy ceny to chyba jakiś żart po drastycznych podwyżkach.Żółte ceny promocyjne to tak jakby zakupy klient robił u Zyguły ,takie właśnie ceny żółte są u Zyguły. Od kiedy p Karina pracuje w Firmie nie otrzymujemy nawet małych cen. P Karina doprowadzi sklepy do bankructwa ponieważ obniżyła przeceny z 1 procent na 0,7 procent. Jak nie ma zwrotów na firmę oraz dodatkowych przecen to znaczy że mamy sprzedawać stary towar.Właśnie przez politykę p Kariny będzie uciekał klient.Ja pracuję w Firmie parę lat i chciałabym pracować długo ale jak p KARINA będzie zajmowała się głupotami a nie dobrem FIRMY to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Jak mają skrócic niedzielne? jak to miało by wygladac?

ja1

Niedziele skrócą o 30 minut! ty nie bądź głupia i nie myśl ze w niedziele sklepy będą zamknięte! Pani Karina po prostu jak nie skłamie to prawdy nie powie! Współczuje wszystkim pracy w tym zakłamanym zakładzie

PRACOWNIK

witam pani Karina wniosła do firmy bardzo złe nawyki z poprzedniej firmy. Zmniejszyła przeceny w sklepach MIĘSNYCH a wiemy że to nie sklep odzieżowy itp. to jest towar który trzeba szybko sprzedać. Najlepszy jest motyw że po świętach nie ma przecen a o zwrotach już nie wspomnę. widzimy jaką opinią cieszy się p Karina . dobrze by było a p Karina pamiętała że to nie ona zbudowała tę FIRMĘ a jak widać bez trudu burzy j a jak domek z kart. Mam cichą nadzieję że w końcu ktoś przejrzy na oczy w FIRMIE i zrozumie że z panią Kariną FIRMA nie będzie odnosiła większych sukcesów.To nasz ciężka praca w sklepach przynosi dochody FIRMIE a nie wymysły p KARINY .

Byla
@PRACOWNIK

Potwierdzam. Pani Karina chce zabłysnąć ale nie bardzo wie jak więc robi chociaż "cos". Teraz skróci niedziele żeby pokazać wam jaka jest dobra a o tych niedzielach to było już mówione przynajmniej rok temu. Ci u góry są tak zajęci wydawaniem pieniedzy(zarobionych przez nas) że nie widzą że pani dyrektor nic do tej firmy nie wniosła tylko zamieszanie. Życzę powodzenia w tej firmie i mocnych pleców pod każdym względem.

proszę o info

Dziewczyny jak wam się pracuje z Panią Kariną ?

wydra

Dziękujemy za choc mała szyneczke na Swieta.........

Króliczek

Dziewczyny czy np Poznań, Gorzów Bo nasza rejonowa powiedziała że tylko jej rejon ma zwroty czyli jawor, Złotoryja, Legnica, Wałbrzych itd. Prawda to? .

leaa
@Króliczek

Nie wiem jak jest powinny być zwroty bo zawsze były a kto zabronił?

Doda

Wymysł Kariny. ....

ONA

Dziewczyny czy Wy takze macie zakaz zwrotow miesa?skandal

laura

Weźcie się wszyscy za robotę bo święta idą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cieszcie się ze nie przyszła do nas od Zyguły Aga W.ta to dopiero porażka

Barbi
@ja

Pani Agnieszka masakra

terenia

Idą święta i każdy narzeka. A jakie macie wypłaty -ile znaczy dobrze bo ja nie wiem?

Wiesia
@terenia

Jak jest 2 z przodu tj dobrze,ale ost nie ma...

Laura

Idą swieta a wypłaty są coraz mniejsze , robią nas w balona to się w głowie nie mieści co się w tej firmie dzieję,poprostu mamy juź dosyc, bedą zamykać sklepy z braku pracowników bo nie odejdzie jedna, tylko cała załoga . Nie umieją uszanować doswiadczonych sprzedawczyń.

Róża

Dostałyscie wypłaty za marzec?kuzwa KPINY KPINY KPINY.Okrojone na maxa.Przed nami cały tydz,gdzie nie rusze palcem zeby cokolwiek polecic.Czy panstwo Sobkowiak nie ma serca/?niecale 1700 zl za ponad 200 godz przepracowanych.A Netta,Biedronki,Lidle pensje podnosza i pracownice nie maja odpow finanowe-i dostały talony na Wielkanocj.Co ja mam dzieciom powiedziec i co kupic na Swięta po opłaceniu rachunków?

dzidzia
@Róża

W netto czy lidlach nikt nie zarabia po 1700 chyba że kierownicy .Odpowiedzialności może nie mają ale jest coś u nich jak procent strat w miesiącu i jak przekroczą to nie mają premii , a przeważnie tak jest i dlatego mają gołe pensje i jak mają jeszcze umowy na cały etat. Wiem co mówię bo pracowałam dlatego nie mamy źle

Dolny Śląsk
@Róża

A zrobiłaś plan?

Lucyna
@dzidzia

Nieprawda bo podniesli im teraz pensje powyzej 1900 na rekę jezeli nie pojda na l4 lub nie wezma urlopu na rzadanie.A godziny pracy maja tylko takie jak przypadaja w danym mcu.Za mało pracownikow i za duza rotacja.Zaczeli pracownikow szanowac...

BYŁY PRACOWNIK
@dzidzia

TE DZIDZIA NIE WIESZ CO MÓWISZ,ZMIEŃ INFORMATORA,ZAROBKI SĄ BARDZO ZBLIŻONE DO 1700 pln,A JAKA SPOKOJNA GŁOWA. MASZ PRZESTARZAŁE INFORMACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Lucyna
@BYŁY PRACOWNIK

Ja mam informacje od 2 tyg a nie stare

kakadu
@BYŁY PRACOWNIK

Te lala 1 .700 to na święta chyba dostali bo mają na netto po 1.500 jak jeszcze mają umowę na cały etat !!!

Pożeraczka wszystkich papug
@kakadu

Lala moze jestem z wygladu a nie z pracowitości.Wypraszam sobie-papugo.Widac po piśmie,ze jestes jedną z gorzowianek.A w NEtto tyle naprawę zarabiaja plus premia extra na swieta.I nie mydl oczu innym

fiołek

Witam, ciekawe czy na święta coś nam dadzą .Ostatnio jakiś gest był z ich strony , pozdrowionka.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak