Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Hela

Wypłaty nie złe ,trochę większą premię za zrobioną normę by dali to człowiek by się bardzie zmobilizowal.

Kurka
@Hela

Nie złe?to chyba zart.Najnizsza krajowa.Pomimo staran.Widocznie nie mamy szczescia bo mieszkamy w zapyziałej biednej miejscowosci.Same najtansze rzeczy schodza a i tak kreca nosem ze drogo

OLA

WYPŁATY ZENADA,BUUUUU

becia

A jak po wypłatach bo u nas obiecane było ale nie dały tyle ile obiecały premi!!!!!!!!!

mirella

Były już różne konkursy i jeden wygrałysmy i nikt nas nie wyrolowal ,myślę, że będzie dobrze.

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Wioletta

Pewnie zależy jaki sklep i jakie są obroty niektóre nawet po kilkadziesiąt sztuk

julia

jak sądzicie dostaniemy nagrodę ta co nam obiecali? czy znowu wyślą Piosikowa która będzie próbować wmówic i wcisnąć w reke 20% nagrody. Już oni wybrną z tej nagrody - sami zobaczycie

jola
@julia

po ile średnio codziennie sprzedajecie ?

lilla

Więcej takich konkursów to nas mobilizuje do zdrowej rywalizacji! !!

Ikodyl

Jak tam sprzedaż słoików :-D

Kaśka
@Ikodyl

U nas słoiki idą dobrze.Fajnie ,że rozdzielili według utargow przynajmniej sprawiedliwie.

ktosikowa

No i dobrze ze pada...najwyższa pora!!!!!!

???

??? Zobaczymy następny miesiac

***

Teraz obcięli nadgodziny.. więc wypłaty żałosne..

***

Praca w tej firmie to są żarty.. Tyrasz ile wlezie a wypłaty śmieszne.. mało tego są robione przekręty przez które wychodzą kolosalne manka.. nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba, że chcecie się pozbyć wypłaty i być ciągnięte do odpowiedzialności za coś czego nie zrobiłyście.. kierowca, rejonowa, dyrektorka - nikt nie ma odpowiedzialności na żadnym sklepie a mają dostęp do wszystkiego.. kiedyś ktoś życzliwy dobierze im się do tyłka.. bo ta firma to jedno wielkie oszustwo na to wychodzi.. skarbówka, inspekcja pracy i gdzie jeszcze się da..

Ciekawska
@***

A jak wypłaty? Zadowolone?

@***

Może trzeba coś wkoncu zrobić wspólnymi siłami bo firma na pisma nasze nie odpisuje

julia

dajce wypowiedzenia i pamiętajcie ze na sobkowiaku swiat się nie kończy!!!

lilla
@julia

Nie przesadzajcie, praca jak każda , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Uciekajcie z tej firmy

Moje drogie, firma pada. Kto mam możliwość niech zmienia pracę bo nie długo obudzicie się z niczym.

kaś
@Uciekajcie z tej firmy

a skąd masz takie info ze firma pada ?

tragedia

Ktoska

Dno dno dno nie polecam nikomu!!!!!!!!

wolsztyny

i co Karinka za lada się pojawiłaś :-)

pani z walbrzycha

Dziekuje nie jestem zainteresowana praca u was za 1750 zl

nar

Nie polecam

Piszcie o kwotach bo dna niektórych osób słowo ,,grosze'' jest zastanawiające, napiszcie konkretnie jaki oferowany jest rodzaj umowy i stawki podawane netto. Firma niedawno poszukiwała pracowników więc, takie informacje są bardzo ważne dla nowych kandydatów.

natalia
@Marta

tak tak poszukiwała i poszukuje bo ma nóż na gardle!!!! teraz wielkie pieniądze dajecie ( przez 1 miesiąc jak to zawsze u was bywa ) a później przelewacie na konta tak jak wam się podoba. Ludzie przyjdziecie pracować np. za 2500zł a na konto wpłynie 1700zł bo będzie tłumaczenie ze nie było obrotu.

llllllllllllllll

Nie szanują ludzi i grosze płacą to niedługo sami będą robić bo wszyscy uciekną. Za te pieniądze to się wszędzie znajdzie pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak