Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Pracownica

Ta firma ma nas głeboko w .... Jak tak mozna wogole...my tez mamy rodziny a wy swoje utrzymujecie dzieki nam a zal wydac na plyn antybakteryjny. Do brania kasy to chetni a o dbaniu o pracownikow juz kazdy zapomnial

Leon

Słuchajcie dziewczyny, ciężki okres teraz dla nas. Proszę, zjednoczmy się zadając dla nas płynów dezynf, masek, rękawiczek lateksowych.Ruch i ciężka pracę mamy większą niż na jakiekolwiek święta, a narażamy zdrowie i życie. Jeżeli nie dostaniemy odp wypłat za tak ciężka pracę to rzućmy fartuchy. To już nie jest walka o 100 zł premii ale o nasze życie. P/S Czy ktoś tera z "góry" nas odwiedza i kontroluje? Każdy się boi

Bella

Chcemy dostać środki antybakteryjne na sklepy, Chcemy rekawiczki lateksowe, Chcemy pracować po prostu po ludzku, To nie są żarty...

Wera

Szefostwo, proszę nas zaopatrzyć w maseczki i płyny odkazujce. Nie wystarczy instrukcja mycia rąk. My się naprawdę boimy

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Megi

Wszystko mi sie podoba w sklepie w Chojnowie,przemiła obsługa,pracowita,towar świeży,smaczny ale jak patrze na te dziewczyny jak ciężko pracują i nie są zabezpieczone choćby pleksa przed klientami ktorzy moga nosić w sobie koronowirusa to bardzo im współczuję bo klientów w tym sklepie zawsze pełno!!!!!. Szanowny Panie Sobkowiak błagam Pana o zamontowanie ochronnej pleksy dla tych naprawde pracowitych dziewczyn!???? zasługują

Pracownica

Środków antywirus brak zobaczymy kto będzie sprzedawał towar jak personel sklepu się rozchoruje dopiero się wszystko zaczyna niestety same sobie musimy zorganizować środki antywirus Powodzenia

Sprzedawca

Gdzie są środki antybakteryjne na sklepach, chyba najbardziej narażone jesteśmy?

Pola
@Sprzedawca

Góra cieszy się teraz z większych obrotów a nie myśli o naszym bezpieczeństwie.

Rozczarowana

Wypłaty coraz niższe. Dramat . Wogole nie idzie odczuć podwyżki najniższej krajowej .....

NN
@Rozczarowana

Wypłaty masakra czym większy obrót tym mniejsze wypłaty!!!!

Tynk

Czym karmione sa swinki tyle sie teraz mowi o glifosacie w produktach karmach bo co ze wyroby ok jak swinki zjadaja glifosat a pozniej w produktach

WC
@Tynk

Hahaha padliną co teraz będziecie brać hahah polecam a jak tam mała stęskniłem się za lodziarnią :) w późno była lecz masarnia wymagała i baj baj ???

Edek

Mobing, i jeszcze raz mobing. Nie polecam tej filmy, pracownicy są dyskryminowani jak się nie jest przydupasem kierownika. Pracuje się od pn do soboty przez cały rok, jak chce się wykorzystać zaległy urlop to jest zawsze problem. Po godzinach pracy trzeba chodzić na jakieś śmieszne inwentury które wielka kierowniczka sobie wymyśla, oczywiście charytatywnie bo za to nie płacą. Na jednym sklepie dostają więcej na drugim mniej chociaż pracują tyle samo godzin. Dużo by jeszcze pisać. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)!!!

Czy w Wigilie i Sylestra sklepy są czynne

@Ania

Tak są czynne

Lubuskie

Czy dostaliście już PIT-y z firmy?

Ktoś
@Lubuskie

Tak firma solidna już 2 tygodnie temu otrzymaliśmy pit za 2019

Zainteresowana

Witam szukam wypowiedzi na temat waszych kierowców/dostawców jak to wygląda z nimi ?

M A
@Zainteresowana

Niektórzy spoko ale za niektórych trzeba się wziąć bo za pozno przyjeżdżają z towarem. Od czego to zależy że jeden potrafi przyjechać na czas a drudzy z opóźnieniem ???

Kos

Jakie zarobki ? Bo zastanawiam się nad zmianą pracy ?

Jack

A co powiecie o byłej pracownicy(usunięte przez administratora)z Rogoźna?

Jack

A co Ty mi grozisz? Zapytałem o opinie?

Ciekawa

Czyzby nowa Pani regionalna byla potrzebna na kujawsko- pomorskie skoro ogloszenie dali...

@Ciekawa

A można wiedzieć kto jest tam obecnie regionalną

mariola

W sobotę 11. 01. kupiłam starą kiełbase u Sobkowiaka w ROGOŹNIE WLKP. (usunięte przez administratora) Dziekuje za takie zakupy. Towar trafił do sanadepidu.

mariola
@mariola

a od kiedy to cenzurze podlega wspis ze kiełbasa była obślizgła i nie dotrawała to rana? Zenujące , prawda w oczy kole ?!

Zielonogórzanka

Uwaga dziewczyny na nową rejonową z zielonej góry, kobieta tragedia, w pewnej firmie karierę przez łóżko zrobiła..

Yyy
@Zielonogórzanka

Kolejny pupilek i(usunięte przez administratora) p.Karinki..jeśli ktoś jej zagraża pozbywa się ich i wstawia pionki ..żeby kłamali jak karze..Kiedy szefostwo przyjrzy się pracy p.dyr.. (usunięte przez administratora)

znajomy
@Zielonogórzanka

Ale zazdrośnica. Ty ani przez łóżko ani przez rozum nie zrobisz kariery. No chyba że w PGR ale tych już nie ma.

Jola

A jak ma na imie?

Kolezanka

Firma chciała zatrudnić, zatrudnił mnie na kilka dni przedświątecznych i odmówili z powodu braku miejsc, więc po co zatrudniani? Dla taniej siły roboczej przed świętami? Żenada przez duże Ż.

Ola
@Kolezanka

Kolezanko może się nie sprawdziłaś?

@Ola

Yhym. I przypadkowo nie pokazywali mi umowy, tylko pokazali w ostatni dzień, kiedy już mnie zwolnili, a na umowie widniała konkretna data zakończenia umowy

Hania
@Kolezanka

Mnie też chcieli zatrudnić, czekałam za umową ponad tydzień, jak w końcu dodzwoniłam się do firmy to się okazało, że ta Pani z którą byłam na rozmowie o pracę już nie pracuje i już nikogo nie potrzebują. Zmarnowalam swój czas...

@Hania

Ja usłyszałam to samo. Ze nie ma dla mnie miejsca. Chodziło zapewne tylko o okres przedświąteczny.

Nie ważne.
@Ola

Może ja też się nie sprawdziłam? Tak traktujecie pracowników? Wstydu nie macie, zatrudniając na okres przed świąteczny, i jeszcze informując o nie przedłużeniu umowy w ostatni dzień umowy!! I informowanie przez osoby trzecie w SMS!

Nie wazne
@Ola

Każdej tak piszecie, 'może się nie sprawdzilas'.. Oszukujecie ludzi.. Ktoś musi się wami zająć.. Niby przyjeżdża Pan Michal kontroluje, a tak naprawdę nie wiecie co się dzieje w waszej firmie..

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Agnieszka

Rozmowa odbywa się w sklepie w którym ma Pani pracować. Nie z dyrekcją tylko rejonową danego sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak