Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

gramer Nowy wpis

Witam jak zarobki bez nadgodzin jest u was w firmie?

grammer upada

zaczyna sie robić zabawnie, nowa pani prezes ucina weekendy, wprowadza dziwne nakazy i zakazy, ukraincy panoszą się jakby to oni byli u siebie a kadra kierownicza przymyka na to oko, kasa jest słaba, coraz więcej osób ucieka, bo kto będzie zapieprzał za cale 2300 na rękę, bez żadnych dodatków? śmiech na sali, o ile na początku praca była naprawdę w porządku tak teraz nic tylko uciekać jak najszybciej :) ale kto by się tam przejął przecież można przyjąć jeszcze 10 ukraincow, którzy poza papierosami i brakami nie potrafią robić nic innego

Ukrainiec
@grammer upada

Piszesz że praca była w porządku bo każdy robił co chciał kobita przyszła i zaczęła normalnie na świecie wymagać czyli rzetelnie pracować od kazdego !!! teraz ci co nie są nauczenia pracy tylko siedzenia na telefonie na fajce ogólnie grania w ch... uciekną i będą pluc jadem jak tu teraz jest źle. wrócą jeszcze normalne czasy kiedy zatęsknicie za pracą w grammerze a nie staniem w kolejce po zasiłek, czasy pracownika się kończą pozdro dla normalnych

Anabell
@Ukrainiec

Święte słowa,uciekną Ci,co nigdy nie czuli smaku dyscypliny ???? nastąpi teraz selekcja naturalna

grammer upada
@Ukrainiec

serio? czasy dyscypliny? czyli zabranie weekendów, nadgodzin 100% jest taka super? siedzcie sobie za 2 tysiące i chwalcie panią prezes dalej. właśnie na takich pracownikach będzie opierał się zakład + oczywiście Ukraińcy, którzy za wiele sie nie napracują bo od tego mają was, żebyście za nich robili.

Grammer
@grammer upada

Do tej sytuacji doprowadziliśmy sami-były weekendy-brakowało chętnych-sorry bądźmy szczerzy bo tak było.Zatrudnili wiec Ukraińców,owszem-krzywdzący ruch.Brak dbałości o mienie firmy-bez podawania przykładów bo każdy dział ma swoje za uszami-to równia pochyla.Jezeli każdy z piszących tu wykonuje swoją prace chociaz na 85 procent to zwracam honor,śmiem jednak twierdzić ze tacy pracownicy nie zaglądają na takie fora..

volksdeutsch
@Grammer

Ale tam u was w polskim oddziale kibel, tu w rajchu 12 euro/h i mało polaczkowa więc przyjazna atmosfera i tak można robić , wszędzie dobrze gdzie was nie ma, a gorzej od was to (usunięte przez administratora) Ukraińców

Miszcz
@grammer upada

Nikt Ci nie każe pracować. Droga wolna. Jeśli Ci tak źle to po co się męczysz za dwa tysie.

Ja Nowy wpis
@Grammer

Zaglądają i śmieją się z waszych bredni, które wypisujecie.

Marek Nowy wpis
@Grammer

Weekend jest od odpoczynku, przyzwyczailiście właścicieli zakładu, że nie macie życia prywatnego i zapierdzielacie za psie pieniądze w weekend to macie za swoje! Liderzy i dyrektor drą z Was łachą, bo za premię co dostaną, to kupią sobie nowe fury, a Wy dalej nic tylko wyzysk!

COVID-19 Nowy wpis

Nadciągam...

Puknołem Anke w damskiej toalecie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak długo trwa proces awansu w Geiger Technik Polska Sp. z o.o?

@Mnietek

Możesz awansować już pierwszego dnia pracy! Dostaniesz awans z jednego stanowiska na inne... brak kadr wymusza szybkie awanse. Jak umiesz nosić zeszyt i nie umiesz obsługiwać komputera to awans masz jak 1+1x1=2.

Resmack

Wszystko zalezy w jaki stopniu zaczniesz sprzedawac kolegow

Przemo

Jeśli się pracuje w dobrej firmie, dbającej o pracowników ,a taka jest Geiger Technik ,to tylko można polecać pracę innym.

Olaf

Trwa rekrutacja na kierownika działu interior faworyt jeden a wiadomo kto jest od wszystkiego to jest do niczego

falO
@Olaf

Na brygadzistę czy na majstra?

A czy orientuje się ktoś czy przyjmują na magazyn bo podobno ludzie się zwalniają?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Geiger Technik Polska Sp. z o.o?

Odpowiedź

Nie ma już Geiger ani Reum, teraz jest Grammer. Wynagrodzenie jest dzielone - na konto trafia wynagrodzenie za 1/4 etatu a reszta pod stołem w kopercie. Nie ma płatnych urlopów, na okres urlopu pracownik jest zwalniany a po urlopie przyjmowany do pracy ponownie. Za chęć pracy w nadgodzinach przewidziane są kary cielesne. Poza tym, za prywatny telefon na produkcji jest kara pieniężna w wysokości 1 tysiąca złotych i nagana. Nie jest kolorowo!

G_Upada

Nic nie upada, to tylko nowa miotła i nowe porządki. Początek w Logistyce, teraz jeszcze tylko menago jakości i naditeligent menago produkcji. Kolejny krok powinien objąć mistrzowskie objawienie ostatniej pięciolatki z lakierni i pewne rzeczy będą w normie. Pracy dookoła G jest sporo i to może być rozwiązanie.

Kierowca

Czy to prawda że kierownik wtrysku pan T.M już nie pracuje?

R.

Weterus

Prawda.

jyr
@Kierowca

Prawda. Nowy kierownik wprowadza własne zasady, karze wybrane jednostki, zastrasza zabraniem premii czy ucięciem podstawy(!). Za "karę" wysyła na inne działy albo każe odpracować w postaci niepłatnych nadgodzin. Dużo osób już się zwolniło za jego kadencji i sytuacja w żadnym stopniu się nie poprawia. A osoby zza granicy są głaskani po głowie, kiedy Polak jest karany za wszystko i pracuje za dziesięciu.

kinia

A co do magazynierow.ostatnio zaliczyłam małą wpadkę z zaksiegowaniem.grzecznie poprosiłam czy mógł by mi sprawdzić nr.wbk to fochem mi takim strzelił ze podziekowalam.wszyscy tacy są ???bo aż strach coś zamowic

Lol
@kinia

Zadzwoń do Marcina.on jest chyba u scotiego na zmianie.nigdy z nim problemu nie mam.zawsze pomoże i chyba najbardziej normalny z magazynierow

Ojciec Dyrektor
@Lol

Marcin, przestań sobie pochwały pisać ????????????

Werka99

I doczekaliśmy się Ukraińców w naszym zakładzie....16 zł na rękę 3500 miesięcznie na rękę a ty człowieku masz 2400brruto i zapierdzielasz w pocie a Pan stoi przy jednej maszynie i niepanimaju...DRAMAT!!!!!!

Ukrainiec
@Werka99

Zapierdzielasz ale chyba na palarnie i w pocie palisz kolejna faje .... taki tu masz (usunięte przez administratora)

@Ukrainiec

A na ilu maszinu robiłeś -nieroby

@Werka99

Ja z firmy sprzątające obserwuje-Tyracie jak wolny -Na papierosa nie można wyjść. Nawet taki zawszony Ukrainiec tak uważa.

Nnnn

16 zł???

Wt
@Werka99

Nie narzekaj tylko się zwolnij tak jak ja to zrobiłam. Mam obecnie super pracę i tamten (usunięte przez administratora) to przeszłość. Pozdrowienia dla dwóch (usunięte przez administratora)moich ulubionych kierowników nie pozdrawiam kierownika wtrysku facet kompletnie nie na swoim miejscu. Tylko ci zostali co się przed nim plaszczyli i pewnie do dzisiaj się plaszcza.

Weronika

@Werka99 czy te różnice w zarobkach dotyczą pracy na takich samych stanowiskach w Geiger Technik Polska? Z czego według Ciebie wynika taka rozbieżność? Czy próbowałaś ubiegać się o podwyżkę, tak aby wyrównać wynagrodzenia?

@Weronika

Zapomnij

Psuj

Violka Rządzi

am

Wiolka P. jak tam rolki?

Weronika

@Xyza, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Geiger Technik Polska. Możesz w kilku słowach przybliżyć kwestię premii o której napisałeś w swoim poście? Jakie dokładnie warunki należy spełnić, aby taką premię otrzymać? Od czego jest ona uzależniona? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Mac

Po komentarzach ludzi tutaj piszących można od razu dostrzec, że to zakład pracy - ale chyba chronionej (z przewagą dla umysłowych inaczej). Nikt normalny w 2018 roku za tak absurdalnie niskie pieniądze nie chce pracować. Dlatego to w sumie tłumaczy, dlaczego w tym zakładzie pracownicy produkcyjni oraz nie tylko to zbieranina bardzo specyficznego elementu społecznego (ponadto ostatnio ruch tu jak w Rzymie - co chwila ktoś nowy). Na start dają tutaj jałmużnę - bo wypłata bez weekendów nie przekraczająca 2 tysięcy złotych w trójzmianowym systemie pracy to jakiś ŻART. Idąc drogą wyżej - kontrolerzy jakości, ustawiacze maszyn, pracownicy laboratorium czy nawet utrzymanie ruchu kokosów tutaj nie zarabiają. Atmosfera w pracy - dla człowieka zdrowo myślącego jest jakimś nieporozumieniem - w koło wiecznie narzekające osoby, dużo Sebixów, Karyn i przegrywów życiowych, co drugi to jakiś kapuś (bo 200 złotych premii piechotą nie chodzi). Nawet instrukcje pracy czy opisy stanowiska pracy wiszące przy maszynach mają tak rażące błędy merytoryczne - po prostu nie do wiary. Uważam, że na około jest mnóstwo lepszych, dobrze płatnych i bardziej rozwojowych zakładów pracy, które mogą zagwarantować Wam lepsze zatrudnienie. Osobiście odradzam całkowicie ten zakład pracy, a niektórym ludziom tutaj pracującym życzę przede wszystkim edukacji oraz kultury osobistej.

Jaaa

A kto teraz? :))))

Xyza
@Mac

Dobrze mówisz, ale ja ostatnio tyle zarabiam w systemie 4bryg w Sango a pracuje tam od 5 lat...obecnie szukam innej pracy , ale to co chciałam napisać to że 2tys za pracę na 3zm to nie tak źle jak praca w 4bryg za 2tys :/ ale to fakt praca w zakładach produkcyjnych schodzi na psy w zarobki szkoda gadać.. chyba że lubisz siedzieć u kierownika pod biurkiem i masz premię co miesiąc..

Weronika

@Ulka2, napisałaś, że pracujesz obecnie w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o, czy mogłabyś napisać coś więcej o warunkach pracy u tego pracodawcy? Jak ocenisz atmosferę w pracy oraz wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę? Czy ta praca jest rozwojowa i godna polecenia dla osób, które dopiero mają zamiar aplikować i starać się o pracę w tej firmie?

Ulka

Jeśli już decydujecie się pisać na forum to piszcie o pracy w firmie a nie jak w maglu plotki!!!

Ulka2
@Ulka

Co ty dziewczyno piszesz pracuje tam dwa lata i wiem jak jest A Ty się dopiero przyjelas i się cieszysz że na 3 zmiany takie ochlapy zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o