Zajazd Regionalny Chata na Groniu

Bystra k/ Bielska Białej

Opinie o Zajazd Regionalny Chata na Groniu

niezadowolony 2016-10-03 12:27:49
Po odwiedzinach w dniu 02.10.2016 Chaty, stwierdziłem że podzielę się opinią o tym miejscu.
Żenująca obsługa nie umiejąca ogarnąć wydawanych zamówień, chodząc od stolika do stolika z pytaniami czy to aby nie Państwa zamówienie. Czas oczekiwania na posiłek - zupa 30 min, drugie danie ok 50 min. po interwencji, ale tego za mało z 5 zamówionych dań otrzymaliśmy 4, a na to ostatnie kazano nam czekać bliżej nie określony czas. Wiec zrezygnowaliśmy z 5 dania. Domówiliśmy 2 piwa ale nie mogąc się ich również doczekać poprosiliśmy rachunek. Zamówionych piw na stole nie było, ale na rachunku już tak. Wprawdzie zwrócono nam tę kwotę ale niesmak pozostał. NIE POLECAM NIKOMU TEGO MIEJSCA
Jedzenie słabe , obsługa bardzo słaba, ale za to ceny wysokie. Jedyny plus to widoki.
Zostaw swoją opinię o Zajazd Regionalny Chata na Groniu - Bystra k/ Bielska Białej
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd Regionalny Chata na Groniu