Osadkowski S.A.

Bierutów

Opinie o Osadkowski S.A.

admin 2015-07-19 00:58:08
Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Osadkowski S.A..
Gregoryy 2015-09-15 00:10:31
Są lepsze firmy zaopatrujących rolnictwo. Blichtr, blask, ale to wszystko idzie z premii pracodawców. Odszedłem od nich do konkurencji i nie żałuje
Crash 2015-11-21 20:21:05
Gregory do jakiej firmy zwiałeś? Też rozważam zmianę z konkurencji. Czy mają umowy lojalnościowe? Jak są traktowane?
tak..tak 2016-02-26 06:42:10
Zabawna to będzie Twoja mina jak nie będziesz realizował poziomu sprzedaży.
Konkurencja jest duża.
grześ 2016-04-15 06:59:44
Dużo spacerów po polach. Bardzo wymagający klienci i bardzo duża odpowiedzialność w końcu doradzasz i sprzedajesz chemie. A rolnicy niedouczonego handlowca spuszczają w 15 minut i potem jesteś tylko dostarczycielem ofert.
Gregoryy 2016-07-14 23:53:07
Do Flory. Nie ma lojaki. Jest mi dużo lepiej i dużo łatwiej minsienpracuje
Klepania 2016-07-14 23:55:45
Od kiedy to Osadkowski buduje maszyny? Umarłem ze smiechu
syh 2016-07-15 11:19:27
pomijając temat budowania to na pewno je sprzedaje o czym dobitnie świadczy fakt iż firma poszukuje teraz pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy do sprzedaży maszyny rolniczych w Nysie, warunki są bardzo atrakcyjne bo dają prywatny pakiet medyczny
Zostaw swoją opinię o Osadkowski S.A. - Bierutów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadkowski S.A.