Opinie o Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak w Koszalin

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wykorzystuje ludzi do granic możliwości tragedia nie polecam uważajcie na słodkie gadanie to ściema

Anonim. Nowy wpis

Póki.co jest om. Wypłata na czas. Zgodnie z ustaleniami. Miła atmoafera

Kandydat Nowy wpis

Odbyłem ciekawą rozmowę na stanowisko KAM. Warunki świetne. produkt ciekawy. Nie zakwalifikowałem się dalej, ale chciałbym pochwalić profesjonalny feedback po rozmowie. Usłyszałem dlaczego nie, jakie mają wymagania, jakie oczekiwania i dlaczego ywbrany został inny kandydat. Jestem bez pracy od stycznia, obecnie po kilkunastu rozmowach i naprawdę tutaj pełen profesjonalizm i kulturalne podejście zasługujące na komentarz. Polecam się na przyszłośc.

nick Nowy wpis

dodaj treść twojego wpisu

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
michal.serwis

Praca może i na wariackich papierach, momentami bywało ciężko (mało snu) ,ale za to konkretne i uczciwe pieniądze . Szef docenia gdy ktoś się stara , nie ma żadnego oszukaństwa , o co poprosiłem to dostawałem. Kiedyś wrócę ,jeżeli zechcą...:)))

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak - Koszalin

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak?

Firma Handlowo-Usługowa M-Tech Koszalin Marcin Mruszczak
  • Tadeusza Kościuszki 18 lok. 3