logo Unifet

Unifet

Gliwice

Opinie o Unifet

2009-10-01 20:39
średnio płacą, ale na czas, szybka praca ale pewna
K 2013-02-05 20:26
Praca jest super.Polecam-magaz.
a 2013-02-21 12:55
a jak dlugo tam pracujesz ? moze jakies szczegóły na temat pracy , pracownikow
rob 2013-09-28 10:17
tak jak wszędzie,
2013-10-22 13:50
Oczywiscie ze wszystkie witaminki sa dodawane:) praca na luzie bez gonitwy ekipa zajefajna polecam ta prace pozdr
mikołaj 2014-05-14 18:23
Jak tam ze szkoleniami w Unifet, bo mnie również interesuje to stanowisko, ale wiedza z dziedziny produkcji piekarniczej i ciastkarskiej u mnie jest na niskim poziomie.
mikołaj 2014-05-31 02:10
mój kolega w ogóle myslał o pracy na magazynie w Unifet, a akurat szukają, może ktoś wie, czy warunki sa akceptowalne, bo obiecalem, ze tu zapytam w jego imieniu.
go 2014-06-18 19:27
Ogłoszenie pracy na stanowisku specjalista ds jakości widze na stronie Unifrtu już od jakiś 3 lat. Faktycznie kogoś szukają? czy to taka ciągła rekrutacja?
driver 2014-09-26 11:51
Na magazynie jest jeden gość taki w okularach
Kiedyś był tam kierowniczka em
Ale go z degradowali
Jest tak przybity ze szkoda gadać
co się tu przyjedzie to ino słyszę od niego słowa czeba
czekać a i tak guwno robią
Idzie mi ten gość na jaja
anek 2014-11-28 19:15
Jak lepiej jest przekazac swoje dokumenty aplikacyjne? Droga elektroniczna czy osobiscie? Wykonywalem juz podobna prace wiec chetnie podejme zatrudnienie w tej dziedzinie, a działalność firmy bardzo odpowiada moim zainteresowaniom. prosze dac znac jezeli ktos cos wie na ten temat- to dla mnie wazne :-)
drtro 2015-01-31 23:43
ja myślę że chyba osobiście, no ja swoje wysyłałem drogą mailową i właśnie teraz mam dylemat czy oby na pewno doszły czy nie. Więc jak zaniesiesz je osobiście od Unifetu, to przynajmniej będziesz bogatszy o pewność ze dotarły. może wiesz chociaż na jaką umowę zztrudniają? i czy jest rozmowa kwalifikacyjna?
nustr 2015-02-28 05:12
@dttro, wiesz, na maila zawsze dochodza dokumenty i to zawsze do działu HR'u, jesli adres jest zły to dostaje się zwrotkę na maila o niedostarczonej poczcie, a to nie zdarza sie raczej czesto. Ja bym nie zanosił CV osobiście, bo zawsze jakis pracownik w obawie przed konkurencją może go nie przekazać.
konrado 2015-03-23 16:20
to prawda co pisze @nustr, jednak zawiść i konkurencja to chyba takie rzeczy, ktore jednak w każde firmie sa i będą. Każdy się boi o swoje stanowsiko, no a jak zobaczy, ze masz więcej doświadczenia niż on i że możesz go "wygryźć" to nie licz na to, że przekaże komuś Twoje CV. Bezpieczniej na maila wysyłać.
aJ 2016-03-14 12:35
Czy ktos moze napisac jak wyglada w tej firmie wynagrodzenie (jakis przedzial) atmosfera i szkolenia itp. w dziale utrzymania ruchu.
Otto 2016-05-03 11:05
Kasa z premia ok. Atmosfera w firmie... bez komentaza
zimbo 2016-08-08 10:54
Byłem tam na rozmowie. To jakieś oszustwo. Na miejscu nowy jest tylko budynek dla biura,reszta to syf i porażka. Na stronie internetowej mają zdjęcia jakiejś super firmy a na miejscu nic z tego po prostu nie ma. Jakieś baraki, blaszaki i zryty plac jakby po nim czołgi jeździły. Jacyś kolesie zadup... na wózkach jakby się paliło. Wózki totalny złom. Porażka
zimbo 2016-08-08 14:50
Wierzyć nie musisz. Idź i sam zobacz. Wszystko widać.
erfg 2016-08-09 12:18
no taka jest prawda ze najlepiej to jest samemu zoabczc i sie przekonac jak jest mam racje? teraz ejst szansa bo rekrutuja
Iza 2017-08-10 16:48
Aktualnie poszukują do pracy jako SPECJALISTA DS. JAKOŚCI. W ofercie napisali, że oferują pełny etat i umowę na czas nieokreślony. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za: Wykonywanie badań laboratoryjnych związanych z kontrolą surowców, produktów i produkcją w toku. Sporządzanie dokumentacji związanej z badaniami. Stała współpraca z działem produkcji, kontrola procesu produkcyjnego. Kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych, uwalnianie wyrobów gotowych. Kontrolowanie innych pracowników w zakresie jakości. Może ktoś chce aplikować?
Zostaw swoją opinię o Unifet - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unifet