Opinie o PKE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKE Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKE Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKE Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tamara

Jak duży jest dział? Ten, przy którego zarządzaniu na pomagać zastępca głównego księgowego z oferty pracy. W ogłoszeniu to nie podają takich rzeczy, nawet mnie to nie dziwi. Ale liczę, że tu ktoś coś więcej powie, jak pracował. Mogę o to prosić?

Monika Nowy wpis
@Tamara

Dział księgowości liczy 5 osób

Lilka Nowy wpis
@Monika

5 osób jest w dziale co zarządza nim zastępca głównego księgowego? Daj znać, jak w takim razie patrzą na to, że np. się pójdzie na zwolnienie lekarskie czy będzie potrzebowało jakiegoś urlopu nagle, czy wtedy ktoś zastąpi. Mam małe dziecko i czasem muszę wyjść chcąc niechcąc. Pracować gdzieś trzeba. Jak Firma na to patrzy?

Damian Nowy wpis

Pracowałem w PKE ponad 5,5 roku. Bardzo dobrze wspominam ten czas ze względu na ludzi z którymi dane było mi tam pracować. Jeśli chodzi o warunki to raczej rynkowe, benefity też.

Pracownik Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest przyjazna i otwarta, co uważam za duży plus bo jest to ogromnie istotne. Wynagrodzenia są zawsze na czas, w grudniu również jest premia świąteczna oraz 1/2 razy w roku wyjazdy integracyjne na 2 dni. W firmie jest możliwość szkoleń, nie ma problemu by porozmawiać o tym z szefostwem, jeśli chciałoby się zrobić jakieś dodatkowe. Praca, mimo że wykracza czasem poza zakres stanowiska to uczy i pozawala zdobywać doświadczenie nie tylko ze "swojej działki". Firma nie ma problemu by przyjmować też osoby z mniejszym doświadczeniem lub dopiero zaczynające karierę zawodową, co nie jest tak oczywiste w dzisiejszych czasach.

Max
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Byłem pracownikiem PKE w serwisie. Narzekało się na wiele rzeczy pracując tam... na organizację wewnętrzną, na atmosferę w niektórych oddziałach... na wyjazdy... ale to wszystko sprawiło, że nabrałem dużego doświadczenia w branży. Tutaj trzebabyło być uniwersalnym żołnierzem. Serwisant i jego zakres obowiazkow w tej firmie jest słabo dostrzegany przez ,,górę". Serwisant jest człowiekiem orkiestrą: kiedy ogarniałeś swoją robotę na miejscu, co chwilę wysyłano Cię na wsparcie do innych oddziałów, żeby za chwilę wylądować na jakichś uruchomieniach - gdzie budowa jest nie dopilnowana, a na miejscu okazuje się, że znów zamiast uruchamiać dany system, to bawisz się jeszcze w instalatora za podwykonawcę, który miał to wykonać. Było kilka fajnych i kompetentnych osób i jak się dobrze żyło z nimi , to można było się w tym poruszać, aby być na powierzchni. Nauczyło mnie to wiele i z tego doświadczenia korzystam u obecnego pracodawcy, za co jestem w duzo wiekszym stopniu doceniany. Czy wróciłbym do PKE ? Może tak, ale już na innych warunkach, z inną wiedzą i dużo bogatszym doświadczeniem...

Firma PKE Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko INŻYNIER BUDOWY - KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

W Warszawa PKE Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko kierownik robót elektrycznych. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

W tamtym roku w kwietniu mieli ofertę sprzątanie biura, ja właśnie szukam takiej pracy i chcę zapytać, czy istnieje chociaż podobny nabór teraz? Nie mam pojęcia bo nie znam firmy jaką tu jest polityka i co jaki czas są rekrutacje, więc nie wiem,kiedy można się spodziewać czegoś, pomóżcie pls.

Atmosfera w pracy jest naprawdę super, współpracownicy są bardzo pomocni, stanowią wsparcie szczególnie dla osób nowo zatrudnionych. Co uważam jest dość istotne w początkowym okresie zatrudnienia w nowym miejscu. Dla mnie ważne jest, by dobrze czuć się w miejscu, w którym spędzam sporą część swojego życia. Z doświadczenia wiem, że można trafić naprawdę różnie... Jeśli chodzi o zarobki, to nie wypowiem się w tej kwestii czy zarabia się dużo czy mało, bo jest to zależne od tego na jakie stanowisko aplikujemy, posiadanych kwalifikacji , doświadczenia itd. Poza tym określenie dużo lub mało to pojęcie względne, znaczące dla każdego z nas zupełnie co innego. W firmie istnieje także możliwość korzystania z darmowej nauki języka angielskiego, czyli stawia się też na rozwój kadry pracowniczej.

Już trochę tutaj się nikt nie wypowiadał, więc ciekawi mnie, czy w kwestii zarobków i atmosfery się coś poprawiło? Bo pisaliście, że nie było w tych kwestiach zbyt ciekawie... Możecie podać widełki, ile tak mniej więcej można zarabiać w tej firmie? I jeśli chodzi o atmosferę, to czy pracownicy dobrze dogadują się między sobą oraz z szefostwem? Jak to jest? :) Rozjaśnijcie, jeśli możecie.

Romuald

Z tego co słyszałem, w ostatnim czasie wynagrodzenia zaczęły nadążać za sytuacją na rynku, choć do ideału jeszcze brakuje. Wszystko zależy od stanowiska i Twoich umiejętności. Atmosfera jest bardzo dobra, pojęcia (usunięte przez administratora) w tej firmie nie ma. Z szefostwem zawsze się dogadasz, no chyba że włączysz sobie na stałe tryb roszczeniowy, ale to w żadnej firmie z takim podejściem nie zagrzejesz miejsca. Jak pracowałem to miałem pakiet Madicover, były imprezy firmowe.

@Romuald

O, super ze dajesz znać w takim razie:) A za twoich czasów w firmie wynagrodzenia mocno odstawały od zarobków rynkowych? Nie wiesz ile mniej więcej zmieniło się to wynagrodzenie przypadkiem? Pamiętasz jak twoja rekrutacja wyglądała? Bo to chyba najbardziej stresujący dla mnie etap. Jest się czego bać? Może nastawić się warto na coś?

Pracownik ::

Praca dobra dla młodych osób, które chcą zdobyć doświadczenie. Kobiety nie mają szans na awans i szkolenia - firma nie inwestuje w nie. Umowa o prace raczej na czas nieokreślony. Pensja niska jak na charakter pracy i oczekiwania przełożonych (czasem nie adekwatne do stanowiska pracy). Atmosfera wiadomo zależy w którym mieście i dziale. Kierownictwo bywa różne - jak wszędzie, jednak trafiają się tacy którzy nie potrafią szanować pracownika i szukają kozła ofiarnego. Taka prawda. Ludzie w większości życzliwi.

@Pracownik ::

Czyżby Piotr P. na kogoś zrzucił niepowodzenia

vuku

A ja nie dowiedziałem się z tych opinii nic, tzn nic na temat org pracy, jak się pracuje, czy pracownicy się szanują nawzajem, czy są życzliwi dla siebie,. Pracodawca powinien mieć wizje kultury pracy w biurze i on-site i to egzekwować w należyty sposób. Wszystkie jego działania uwagi i polecenia mają być na odpowiednim poziomie. Niestety III Rzeczpospolita została zbudowana na fatalnym fundamencie.

Marzena

Witam, jakiej umowy można się spodziewać w PKE Polska? Wiele osób szuka miejsca, w których mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na czas nieokreślony. Czy właśnie na taką umowę można liczyć w tej firmie? Dajcie koniecznie znać.

Motylek

Nie polecam pracy, atmosfera jest tragiczna. Kierownik rejonu potrafi wydzwaniać nawet jeśli jesteś na urlopie z pretensjami. Cały czas trzeba mu się z czegoś tłumaczyć. O szkoleniach możesz zapomnieć.

OMG
@Motylek

Szczerze to nie wiem jak komentować wpisy osób, które nawet nie potrafią napisać komentarza dla właściwej firmy. W PKE Polska sp. z o.o. nie ma takiego stanowiska jak "kierownik rejonu" tyle w tym temacie :(

Mikołaj

To prawda ze nawet podczas urlopu trzeba odbierać telefony?

Olga

Przestaliście zaglądać na forum, jest tego jakaś przyczyna?

Jak kryzys wpływa na sytuację w firmie, czy są stacja dotknęła również przeciwników firmy.

VoiTech

Dzień dobry, szukam informacji/opinii na temat pracy na stanowisku technik serwisu / inżynier serwisu w firmie PKE Polska Sp. z o. o. szczególnie jeśli chodzi o oddział w Krakowie Chodzi mi przede wszystkim o warunki pracy i obszar działania Z góry dziękuję za wszelkie informacje

A ja szczerze polecam pracę w firmie PKE Polska. Pracowałem we Wrocławskim oddziale jako serwisant i jestem zaskoczony jakimiś negatywnymi komentarzami. Praca fajna, płaca nie najgorsza, mega atmosfera a to chyba najwazniejsze i za tym tęsknię najbardziej. Odszedłem sam bo chciałem spróbować sił w swoim biznesie i otworzyć firmę, ale czasy pracy w PKE bardzo dobrze wspominam. Szczerze gorąco polecam!

marcin
@Marek

szkoda że pozytywne opinie generowane są przez pracowników na polecenie prezesa

@Marek

Pracując jako serwisant mogłeś brać udział w szkoleniach dzięki którym miałeś szansę nauczyć się przydatnych rzeczy i zdobyć nowe uprawnienia? Zamieść proszę więcej szczegółów na ten temat.

Czy PKE Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Łukasz

Nie narzuca, ale terminy nie mogą kolidować z bieżącą działalnością firmy. Kalendarz urlopowy jest układany pod pracownika.

Izabela
@Łukasz

A są jakieś szkolenia rozwojowe? Dla wielu osób możliwość awansu ma znaczącą rolę podczas rekrutacji. Interesuje mnie też, czy pracodawca zapewnia jakieś benefity pozapłacowe.

Kuba

Może macie wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Inżynier.

Witam, Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie na stanowisku inżyniera robót elektrycznych? Interesuje mnie czas pracy, zakres obowiązków, wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o PKE Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKE Polska Sp. z o.o.?

PKE Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa