Opinie o Systra SA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Systra SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Systra SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systra SA w Wrocław

Magda

Pracownicy znają oprogramowanie na średnim poziomie. Raczej nikt się chętnie wiedzą nie dzieli, poza tym nie ma na to czasu, firma bierze na siebie zbyt dużo projektów dysponując zbyt mało wykwalifikowaną kadrą. Wielu pracowników pracuje w nadgodzinach, na które nie ma czasu na odbiór. Warunki pracy bardzo słabe: małe biurka, monitory z demobilu, stare komputery. W firmie króluje "kolesiostwo", to znaczy, że zadanie które dostajesz, wiedza którą możesz zdobyć zależy od tego kogo znasz. Nie polecam pracy dla studentów i osób, które zaczynają karierę! Wszelkiego rodzaju asystenci i studenci traktowani są jak podludzie, raczej bez szans na awans, podwyżkę czy umowę na stałe. W firmie najważniejsi są koordynatorzy, którzy większość czasu spędzają w bufecie przy kawie. Motto firmy to "lepiej zatrudnić armię studentów niż zainwestować w software, który zoptymalizuje pracę". Jeżeli jesteś projektantem, lepiej bądź bardzo dobry w multitaskingu bo będziesz robił 4 projekty na raz. Jeżeli jesteś ładną dziewczyną to nawet spoko, łatwiej wtedy o awans czy ciekawe zadania. Pamiętajcie, kwota, która wynegocjujecie na samym początku przez pierwsze dwa lata NA PEWNO się nie zmieni. W firmie funkcjonują rozmowy ewaluacyjne, ale niezależnie od oceny, jeżeli nie zagrozisz odejściem podwyżki nie dostaniesz.

Jan
@m.

A czy jest może praca zdalna czy praca w biurach ?

Jeszcze kiedyś spytano o prace zdalną ale jak mam teraz przed sobą ofertę dla specjalisty od administracji to wpisana została tylko ta stacjonarka. Wiadomo czemu? Możliwe, że praca zdawała się być nieefektywna wtedy? Jak weryfikowane są teraz wyniki i czy przypadają jakieś premie? jak ocenicie zarobki w tym roku?

Aleksander
@Magda

Czy studenci, którzy są przyjmowani do pracy mają elastyczny czas pracy lub są zatrudnieni na część etatu, żeby można było pogodzić pracę z nauką? Liczę, że o tym napiszesz.

@Aleksander

@Aleksander Dogadujesz na bieżąco kiedy możesz przyjść, czas jest elastyczny. Przygotuj się jednak, że głównie będziesz zajmował się poligrafią: drukowanie, składanie rysunków. Jeżeli liczysz na to, że u następnych pracodawców będziesz mógł się wykazać doświadczeniem z biura projektowego - nie licz na to. Tak się składa, że w jednej z firm, w których pracowałam szukaliśmy asystenta, kiedy widzieliśmy studentów/absolwentów, którzy trochę popracowali z SYSTRA, wiedzieliśmy, że nie ma przydatnego doświadczenia. Jak oczekujesz pieniędzy, idź do gastro, jeżeli doświadczenia/"wpisu do cv"/nauczyć się czegoś, raczej szukaj innego biura.

Anita
@Magda

Rozglądam się właśnie tam za praca ale czy zarobki osiągają chociaż 4000 na stanowisku asystent ?

@Anita

To jest maksymalna stawka dla asystentów z wieloletnim doświadczeniem, zdecydowana większość dostaje dużo mniej

Aleksander
@Magda

Piszecie o poziomie wynagradzania w tej firmie a mnie osobiście ciekawi czy poza pensja podstawową można w firmie tej liczyć jeszcze na ewentualne świadczenia dodatkowe? Ktoś coś na ten temat wie może? Z góry serdeczne dzięki.

A.
@Aleksander

Świadczenie urlopowe, dodatek na święta. Multisporta itp nie ma

m. Nowy wpis
@A.

Rzekomo na początku można zarobić ok. 5 tys.

Jan Nowy wpis
@m.

A czy jest może praca zdalna czy praca w biurach ?

Izyda Nowy wpis

@Magda a jak z dzieleniem się wiedzą w takim razie z nowym pracownikiem?

Dawid

A ile osób wchodzi w skład ekipy ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Systra SA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

AN

Z tego co wiem tylko umowy o pracę.

AN

Z mojego doświadczenia - uczciwa firma. Do roboty gonią, ale lepsze to niz siedzenie bez zajęcia. Atmosfera wśród pracowników jest w porzadku.

Hanna

Na stronie firmy zamieszczone są oferty pracy - http://www.systra.pl/-offres-d-emploi,38- Będziecie aplikować? Macie jakieś doświadczenia?

ania

aktualnie nie prowadzą rekrutacji, oferta pracy dla koordynatora technicznego już nie jest aktualna,@2345, zapewne maja stabilna kadrę i nie potrzebują nowych pracowników, a pojedyncze wystawione oferty pracy szybko znajdują chętnych na te stanowiska

spec

a może właśnie brakuje im takich specjalistów

kate

umowy czasowki- kontrakt np na 2 lata ale jesli za pol roku pracy bedzie (dla Polakow oczywiscie), kontrakt zrywają, bez zalu, bez sentymentow...

inzynier

widać po opiniach pracowników,że firma ta nie rózni sie od pozostalych firm projektowych w branzy infrastrukturalnej z kapitalem zagranicznym. Maja projekty, masz zasuwać nawet w weekendy. Nie mają - zwalniają. Tym firmom zalezy tylko na wyciągnięciu kasy z projektów dofinansowanych przez UE i tyle...a Polacy zasuwają. Dyrektorzy i managerowie tych firm to [usunięte przez moderatora], którzy nie szanują swoich pracowników.

K.S.

niestety musze się zgodzić z przedmówcami... wycisną wszystkie soki i zostawią...

Bartek

Praca dla maszyn bez ambicji- kopiuj- wklej

praca dla asystentów architektów- detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad- i tak w kółko- jeśli ktoś nie ma ochoty na coś kreatywnego to ok

Zawsze mozna sie zwolnic i samemu otworzyc firme projektowa.

[usunięte przez moderatora]Pracodawcy.Zmusza do pracy w wolne soboty niedziele i święta. Wykorzystuje i wykańcza polskich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Systra SA - Wrocław

Systra SA
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Komandorska 12
    50-022 Wrocław