Świat Lnu

Kamienna Góra

Opinie o Świat Lnu

czytam 2014-12-22 09:40:10
No no widzę, że Świat Lnu ma niesamowitego managera. Na stronie Lubawy (do niej mnalezy owa firma) piszą, że pon prokurencik Świata Lnu i Prezes Effect Systemu był prezesem firmy Dolwis. Dolwis w późniejszym czasie poszedł do likwidacji w wyniku bankructwa.... Facet po tym jak przestał byc preziem Dolwisa prowadził działalność gospodarczą i zajmował się "doradztwem w zakresie ... restrukturyzacji przedsiębiorstw". Zna się na restrukturyzacji (czyli zwijaniu skurczaniu zmniejszaniu firmy), ale czy się zna na czymś przeciwnym czyli rozwijaniu firmy?? Czy te wasze firmy przez niego zarządzane (Swiat Lnu i Effect System) coś się porozwijały za jego kadencji czy stoją w miejscu bądź się kurczą? Proszę o komentarze. CO myślicie na temat waszego prezesika??
KRS 2015-01-11 10:31:17
Z danych w KRS wynika, ze niejaki TCHÓRZ był prezesem niejakiej firmy Womarex (KRS 0000078407) od września 2006 do października 2008. Z danych z KRS Wynika, ze firma także poszła do upadłości likwidacyjnej :)) Coż za wspaniałego managera macie tam w Świecie Lnu i w Effect Systemie. Takze ten wasz managerek działa aktywnie w firmach Miranda. No co to kolejne kilka firm ma upaść?? Żeby tylko cała grupa Lubawa S.A. nie upadła... Ciekawa sprawa z tym waszym managerkiem: jak facet kończy pracę w jakiejś firmie to po pewnym czasie firma upada. Ciekawe kiedy wasze firmy upadną?
pracownik 2016-05-18 07:42:12
Jedyne co zapewniają to brak podwyżki przez wiele wiele lat i zakres obowiązków powiększający się w zastraszającym tempie, czyli minimum płacy za maximum niewolniczej pracy.
Zostaw swoją opinię o Świat Lnu - Kamienna Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Lnu