ProCertiv Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ProCertiv Sp. z o.o.

halina 2013-12-19 13:09:11
Nie polecam nikomu...stracicie tylko czas i nerwy. Praca dla desperatów. Praca na słuchawce za marne grosze....pani w sekretariacie bardzo nieuprzejma i w dodatku donosiciel. NIE POLECAM. byla pracowniczka. Aha o L4 zapomnijcie. W tej pracy sie nie choruje.
Bartek 2013-12-30 14:59:16
Bardzo fajna firma, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Żałuję, że już tam nie pracuje, ale fakt faktem nie nadawałem się. Ogólnie polecam, warto!
Bubu 2013-12-30 23:17:36
Firma, w której zatrudnieni są bogole ale umieją wykminić co trzeba. Zarabia się kupę rubli, na roczny zapas kaszy krupczatki wystarczy także polecam. (usunięte przez administratora) mają rację, tylko, że jej nie mają - howgh!
Były pracownik 2016-05-12 14:36:02
Pracowałem tam przez 2 lata, atmosfera w firmie bardzo dobra, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas. Ile się zarabia zależy tylko od handlowca. Nie narzekałem na brak gotówki.

Polecam!
Zostaw swoją opinię o ProCertiv Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProCertiv Sp. z o.o.