Opinie o VARIANT w Kra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VARIANT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VARIANT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VARIANT w Kra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w VARIANT?

Grażyna Nowy wpis

Bardzo zadowolona jestem z wykonanych dla mnie rolet. Miła obsługa, szybka realizacja. Państwo w Suchym Lesie, którzy mnie obsługiwali profesjonalni.

Marek Nowy wpis

Podpisał ktoś ostatnio z nimi umowę ?

3e4rf

@kico powiem Ci ze moze niekoniecznie umowe o prace chociaz fakt taka bylaby najlepsza, jednak zawsze trzeba miec ja podpisana bez wzgledu na jej rodzaj

Galicja
@3e4rf

Firma bez przyszłości. Najpierw muszą zrobić porządek na górze.

ja JA Nowy wpis
@Galicja

Iwonko poniekąd wszyscy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VARIANT? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ada

Nie jest tak zle. Firma w skali 1-10 na 5. Super miejsce aby się wyszkolić i poszukać lepiej płatnej pracy lub pracy z możliwością awansu.

Agnieszka

@Alko napisałeś, że praca w firmie VARIANT jest dla "młodych bez doświadczenia". Czy to oznacza, że studenci nie mają problemu z zatrudnieniem się w firmie? Spokojnie dostają tam pracę?

Alko

Nie polecam. Zarobki slabe Atmosfera srednia Mozliwosci rozwoju i awansu zerowe Praca dla mlodych bez doswiadczenia

TRS

Już w latach 90-tych było źle. Piast Kołodziej ma swój pomysł na biznes, zaczerpnięty z RFN, albo nawet jego wcześniejszego tworu. Rozstanie z firmą polegało na udowodnieniu zwalnianemu z własnej woli że jest niekompetentny, głupi i jeszcze najlepiej oszust. Szkoda czasu. Kiedyś pracowało masę świetnych ludzi, ale to już nie wróci.

Agnieszka

@das jakie wymyślał cuda? Pracownicy musieli dużą ilość dokumentów wypełniać? Czemu to miało służyć, może wiesz? Czy jak teraz ktoś się zatrudnia na stanowisko handlowca też ma takie obowiązki? Myślę, że to ważne dla osób poszukujących pracy w tym zawodzie.

das

Pan market menager od olejów przemysłowych wymyślał cuda, by uprzykrzyć pracę swoim handlowcom, a teraz nie ma już żadnego więc musi sam tę biurokrację odwalać. Chciał się przypodobać K. to teraz ma. Powodzenia :)

Agnieszka

@Mkhgdfj dzięki za szczegółową odpowiedź. Skąd wiesz, że te produkty nie są najwyższej jakości? Czy próbowałeś rozmawiać o premii z pracodawcą VARIANT? Może udałoby się coś ugrać, ale trzeba spróbować. Jeżeli spróbujesz to daj znać jak Ci poszło.

Agnieszka

@Galicja według Ciebie firma VARIANT nie ma przyszłości. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Mkhgdfj
@Agnieszka

Ondo: -brak pomysłu na firmę -duża rotacja pracowników -słabe zarobki -drogie produkty o średniej jakości -zero marketingu -duża biurokracja Typowy polski handlarz, kupuje tanie produkty które są niskiej jakości i próbuje wmawiać klientom że to jest wysoka półka i dlatego są takie drogie.

Hgdfj

Co za glupoty piszesz. Nie mysla o ludziach tylko o sobie bo jest nagonka na firmy ktore daja umowy smieciowe to sid Ondo boi i robi to co musi nic ponad to... Niczym sie nie roznia od wiekszosci firm... Sa przeciatna firma ktora slabo placi i tyle... Ondo to typowy polski pracodawca ktory wmawia wszystkim ze duzo oferuje a tak naprawde to niewiele w stosunku do tego co oferuja firmy konkurencyjne... Trzymaja sie zasady ze klamstwo wielokrotnie powtarzane staje sie prawda...

Tuiop

W dzisiejszych realiach umowa o prace to standard. Rynek staje sie przyjazny dla poszukujacych pracy. Pisac w ogloszeniu ze oferujemy umowe o prace to tak jakby napisac ze wynagrodzenie wyplacamy raz w miesiacu... STANDARD... tak jakby chwalic sie czyms co jest oczywiste i robic z tego luksus

Gjl

Ta atmosfera chyba nie jest super skoro pracownicy odchodza. W koncu mozna zarabiac wiecej i miec rownie dobra atmosfere gdzie indziej

Jgfhj
@Gjl

Swiete slowa. Nie maja argentow to pisza glupoty na forum ze dobra atmosfera jest. Akurat taka dobra ze wszyscy uciekaja

Yhdvh

Kasa i wszystko w temacie Kolego. Takie czasy. Nie czarujmy się. To jest w dzisiejszych czasach najistotniejsze.

Jgfghj

Systematycznie odchodzą. Rynek pracy tez sie zmienia. Kto jest mądry to ucieka bo gdzie indziej dostanie więcej.

tito

Moto i oleje padaja. Tylko chemia sobie radzi.

mechanik

co u nich słychać w Dziale Petro-Canada? Bardzo zacne kanadyjskie oleje, ale zniknęły całkiem z rynku, więc chyba ten dział upada...

lolo

Dziwna to firma. Najwieksza porazka to dzial moto.

Wrocławiak

nie znam żadnej porządnej firmy z krakowa! to miasto to trudni i ciężcy ludzie, nie nadają się do pracy w dobrych firmach!!

Zostaw merytoryczną opinię o VARIANT - Kra

VARIANT
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Partyzantów 49
    43-300 Kra