OBI

Kielce

Opinie o OBI

zadowolony 2016-11-19 19:24
cieszmy się zmianami, bo jest super i będą podwyżki.......średniej krajowej
maja 2016-11-27 11:06
do Misia nic sie nie bedzie działo bo to juz nikogo nie obchodzi. Bedą podwyzki, czas na normalną prace . Koniec z aferami itp. To juz nikogo juz nie obchodzi było minęło. w koncu jest normalnie, uczciwie.
Kinga 2016-12-08 11:18
da sie ? da sie;) normalna atmosfera, czysciutko, ludzkie traktowanie , normalne relacje i oby tak najdłużej. Szacun dla nowej dyrekcji!!!!
zenon 2016-12-13 17:03
no klasa market rozkwitł!!!! jest super w porównaniu do okresu przed przebudową!!! załoga widać ze zmotywowana i w końcu usmięchnięta;) tak trzymać!!!
Xylometazolin 2016-12-20 08:43
Witam czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda Praca w OBI na stanowisku "Logistyka" nie mam bladego pojęcia co robi taki logistyk a mam możliwość się dostać na to stanowisko.
ania 2016-12-22 09:14
logisty rozkłada towar na połkach. Przywozi z magazynu i wykłada na półki to wszystko
Xylometazolin 2016-12-28 00:43
To nie chce nic pisać ale D***y nie urywa ta praca chyba.Zarobi bodajże też nie duże tak mi się wydaje. Może lepiej trzeba było składać na Doradce Klienta a nie na Logistyka. W sumie może ktoś wie ktora z tych prac lepsza :D Doradca czy Logistyk :P
Pracuś 2016-12-29 18:22
Firma trzyma klasę, dba o warunki pracy. W takich warunkach chce się pracować. Maruderzy niech szukają dalej, wolne miejsca pracy zostaną dla innych chetnych
topielec 2017-01-06 21:08
a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się powoli przelewa
Gosia 2017-01-08 12:39
nic sie nie przelewa nie pisz bajek, tak dobrze jak teraz to nigdy nie było. Przyznaj uczciwie ze market wygląda jak nowy , super stołówka, palarnia, normalne podejscie dyrekcji do załogi, podwyzki, mega-wigilia dla wszystkich. Mało?Kiedy było lepiej? nigdy . wiec nie pisz bzdur. teraz jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odleciał 2017-01-10 14:11
Nieszczęśliwy człowieku, zmień pracę a wszystko wróci do normy.
Heniu 2017-01-23 21:57
obi jest Świetnym pracodawcą pod warunkiem,że pracujemy na Stanowisku :
dysponent,
kierownik,
zastępca dyrektora,
dyrektor,
dyrektor regionalny.
Uwaga! Brak wolnych etatów do 2030.
Pracuś 2017-01-25 20:17
Ja myślę, że zazdrość przez Ciebie przemawia. Jedni są stworzeni do pracy a drudzy do nadzoru, tak ten świat funkcjonuje. Pracując dobrze mamy szansę na awans!!!
zenon 2017-02-01 22:43
mam pytanko ile teraz zarabia doradca klienta na start. w Rzeszowie zaproponowali 2500 brutto? jak się pracuje na dziale technika jako doradca klienta? pozdrawiam
Pracownik 2017-02-04 13:42
Jak dobra firma to nie ma zbyt dużo ofert pracy! Szkoda że tylko w Zabrzu maja zapotrzebowanie na ludzi. Wiem, że praca nie należy do najlżejszych ale to jest taka branża. Taka duża firma i znana daje większą stabilność i spokojna pracę a to przecież ważne
Nowy pracownik? 2017-02-14 17:38
Witam serdecznie wszystkich.
Znalazłem ogłoszenie na stanowisko doradcy klienta/sprzedawcy w dziale technicznym( elektronarzędzia i maszyny) w Kielcach .
Jak wygląda praca na tym stanowisku i na jakie pieniądze można liczyć?
Pracy się nie boję, doświadczenie w branży nie małe, ale przed aplikowaniem CV wolę zapytać Was Pracowników jak to od środka wygląda:)
z góry dziękuję i pozdrawiam
Grześ 2017-02-16 17:57
Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla doradcy klienta w Krośnie? Ile można tam dostać podstawy na rozpoczęcie? Myślę, że premia lub dodatek to są? Taka firma jak OBI to dla mnie super miejsce.
chętna 2017-02-16 22:00
są u was wolne miejsca na ogrodzie ?
Ajx 2017-02-20 20:08
Polecam w obi były teraz dla każdego podwyżki po 350zł do tego na każde święta 400zł
Pracuś 2017-02-21 15:50
Świetna firma, ludzie by tylko narzekali a to nic nie daje.
pracus 2017-02-23 08:54
Ale propaganda aż przykro pewnie te wszystkie posty piszą Dysponenci bo co maja z nudów robic to piszą głupoty. Zamiast pisać kłamstwa niech za prace sie wezmą.
Pracowity 2017-02-25 09:10
Podobają mi się takie firmy jak OBI a ponieważ tu pracuję więc jest pełnia zadowolenia. Fajni ludzie pracują.
Patrycja 2017-03-06 09:03
pracus, dlaczego tak twierdzisz, masz inne doświadczenia z firmą OBI?
byly pracus 2017-03-12 10:07
Patrycja. Ja szczerze pisze co w tym bagnie się dzieje i doprowadza mnie do szewskiej pasji czytając same Niki . Pracuś, pracowity. Tam nie ma takich ludzi sami nieroby i cwaniaki jedyna osoba która jest odpowiednia to Krzysztof jedynie jemu na czymś zależy a pozostałe osoby siedzące na fotelach to porażka :-(. Od białych koszul do pokoju śmiechu (dysponenci).
Obik 2017-03-14 10:56
ha ha ha ktoś musi robić, żeby reszta się śmiała ha ha ha
Natalia 2017-03-18 11:37
Zależy mi na pracy w OBI , wiem o firmie sporo dobrych opinii. Mam pytanie może ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o pracy dla dysponenta-pracownik ds. zamówień w Gdańsku, taką ofertę widziałam 16 marca?
123 2017-07-11 18:46
WSTYD!!! Obi jako firma wgl nie szanuje klienta. NIe dosc ze na zamowiony towar trzeba bylo czekac okolo miesiaca to mimo ustalen ze ktos ze strony marketu sie odezwie o dostarczonym towarze to nie bylo zadnego odzewu. Nawet mimo ustalenia godziny odbioru nikt nie raczyl poinformowac o jakims spoznieniu czy czymkolwiek. Jedyne co to Obi dalo nr do kierowcy z zaopatrzeniem ktory rowniez ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WSTYD NAJGORSZY MARKET BUDOWLANY W KIELCACH!
symulant 2017-07-12 23:37
Jako były pracownik tejże wspaniałej firmy nie mogłem odmówić sobie przyjemności skomentowania tego co się w tym markecie dzieje. Zaczynając od "góry" to rzeczywiście jedyną moim zdaniem naprawdę kompetentną osobą jest dyrektor Ś., który jest nad wyraz drobiazgowy ale widać że dąży do tego, żeby działy prezentowały się bardzo dobrze. Nowy biały kołnierzyk czyli mister D. - haha bez komentarza zostawiam bo to nie ma sensu. Dysponent to fajna fuszka nie narobisz się a pieniążki pewnie niezłe więc żyć nie umierać. Stare kierownictwo na działach w większości spoko ludzie i tutaj złego słowa powiedzieć nie mogę, w szczególności v-ce kierownik budowlanki oraz kierownictwo z techniki. W. z Praktikera nie nadaje się na zarządzanie jakąkolwiek grupą ludzi co potwierdzają jego byli-obecni koledzy z Praktikera którzy znaleźli angaż w obi. No ale na układy nie ma rady i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Kierownica z ogrodu to ja nie wiem jakim cudem znalazła się na tym stanowisku bo z tego co mi wiadomo za długo tam nie pracuje, ale mogę tylko się domyślać jak się pięła po szczeblach kariery, śmieszne jest to że osoba która nie zna podstawowych zasad ortografii i popełnia błędy w banalnych słowach kieruje grupą kilkunastu ludzi to po prostu śmiech mnie ogarnia :D jeśli chodzi o zwykłych pracowników to rzeczywiście bardzo dobra atmosfera pomimo często nielekkiej pracy, oczywiście zdarzają się równie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które kapują ale to oczywiście wszędzie tak jest. Pieniądze kompletnie nieadekwatne do wykonywanych czynności. Dodatkowa kasa na święta (2x w roku) + podstawowa opieka medyczna. Dwa weekendy w miesiącu w pracy. Rotacja ludzi w markecie jest bardzo duża, przyjęcia-zwolnienia nie wiem jak często ale co rusz widać jakieś nowe twarze. Ogromne parcie na wynik, szkoda tylko że chcecie zajechać ludzi, bo przecież trzeba ciąć koszta na pracownikach, po co zatrudnić jeszcze kilkanaście osób żeby ludziom pracowało się lżej. Prawda jest taka że z roku na rok będzie co raz gorzej i dobrze o tym wiecie. Zacznijcie inwestować w pracowników i ich szanować w szczególności tych zasłużonych którym chce się jeszcze tam pracować. Po 6 miesiącach pracy miałem spore problemy ze zdrowiem i kiedy poszedłem na chorobowe to zostałem nazwany "symulantem". Szkoda strzępić ryja na te osoby więc z dobrego wychowania zostawię to w spokoju. Nie wiem jak z Mrówką ale do Castoramy nie macie podejścia, bo akurat tam pracownicy są szanowani i mają ochotę dawać z siebie wszystko, ale cóż niemiecka firma, to mówi wszystko za siebie. NIE POLECAM nikomu tam pracy na dłuższą metę, masz chęci do pracy to cię zatrudnią bo pula potencjalnych pracowników się zmniejsza, ale i tak po pewnym czasie za plecami dowiesz się czegoś o sobie od życzliwych ludzi i się odechciewa. Pozdrawiam wszystkich spoko ludzi, nie dajcie się przede wszystkim psychicznie
Obibok 2017-07-14 11:40
Kierownica z ogrodu Pani A. to bezczelne babsko ktore chce sie pokazac górze, nie szanujac przy tym pracownikow dzialu ogrod. Jak mozna mowic ze ma samych nierobów, ze nic nie robia? Wstyd
prosty człowiek 2017-07-14 20:41
...Koleżanka A. szanowała ludzi lub udawała, że szanuje jak była z nimi na dole... sprzedała swojemu koledze Dyr.K., że OGRÓD się żali, że jest ciężko i chce walczyć o lżejsze traktowanie i pisze prośbę do poprzedniego Dyr.A.K..... jak się skończyło ???? zwolniono dyr, parę osób, niektórzy poszli na L4 od psychiatry ...a koleżanka A. .... AWANSOWAŁA na z-cę kierownika :) Gratuluję !!!!
am 2017-07-14 21:44
Kierowniczka (usunięte przez administratora)to zdecydowanie najgorszy kierownik/zastępca kierownika w ciągu okresu mojej pracy (ponad 5 lat). Ta kobieta nie szanuje pracowników, a jej prostactwo bije na odległość.
Obibok 2017-07-14 23:39
Na pewno nie przejdzie jej to na sucho jak traktuje pracownikow. W koncu wiadomosc o tym co wyprawia dojdzie do dyrektora regionalnego
prosty człowiek 2017-07-15 08:45
...no cóż w Nomi nie uczyli widocznie kultury...jak się awansuje za sprzedawanie informacji to niestety nie ma się predyspozycji do zarządzania załogą !!! A Dyr. Regionalny i tak o wszystkim wie... to jego ulubiony market ! Tutaj ludzie nie boją się zadzwonić i umówić na spotkanie poza sklepem aby opowiedzieć co się w tym sklepie wyprawia!!! Taka PRAWDA !!!
ania taboret 2017-07-15 19:35
nie denerwójcie mnie nie jestem takom zlom kierowniczkom ale jak mnie ktos denerwuje to co mam zrobic
Obibok 2017-07-15 23:46
Naucz sie ortografii
NIK. 2017-07-16 10:26
Co ta A.T.robi bo nic konkretnego nie piszecie.szczegóły, sytuacje coś napiszcie bo to ciekawa sprawa.A nie tylko takie gadanie , pewnie wam pracować kazała i tyle a w końcu za to wam płacą i jej też wiec robi co do niej nalezy.
Mick 2017-07-16 10:46
jest wyzej napisane co robi, ropowiada ze ma samych nierobow na dziale
Jerzy 2017-07-16 23:03
Z jedną kobietą dacie radę i wyperswadujecie złe pomysły. Praca w firmie nie jest zła , nie trzeba oceniać firmy przez pryzmat pojedynczych osób. Sądzę, że dyrekcja zwróci uwagę na nieprawidłowości o ile takie są. Tu pracuje tyle osób i nie trzeba tego niszczyć .
dobra duszyczka 2017-07-28 23:50
Nie narzekajcie. W porównaniu do innych marketów Obi jest ok. Ja tam sobie chwale pracę. Może nie należy do najlzejszych, ale w końcu każdy wie na co się pisał zatrudniając się tam. Kierownik - najlepszy jaki mi się trafił przez wszystkie lata pracy.
misia 2017-07-30 10:32
zgadzam sie na ogrodzie M.K najlepszy kierownik jaki był do tej pory . Zreszta inne działy na których był to potwierdzaja - wystarczy zapytac mieszkac i budowlanke;)
Patrycja 2017-08-11 10:21
@misia - dobry kierownik to podstawa, jego postawa wpływa na ogólne wyniki całego działu. A możesz opisać warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Czy jest możliwość podpisania z OBI umowy o pracę? Jakie benefity zapewnia pracodawca?
mirek 2017-08-19 12:09
Jestem stalym klientem Obi.Przez ostatnie dni zakupy byly dla mnie koszmarem.Brak klimatyzacji w tych czasach ???? Zenada.Wspolczuje pracownikom dzialow i kasjerkom.ktore ledwo zyja.Moze mniej godzin w tych warunkach !
Poldek 2017-08-20 11:18
Sezon remontowy w pełni to i ruch w sklepach większy. Sadze, że to wpływa na zwiększenie ilości ofert pracy?
Toffi 2017-08-21 22:16
Panie Poldek, właśnie szkopuł w tym że nie. Obi oszczędza na pracownikach jak tylko może, bo obroty pospadały z racji sporej konkurencji w Kielcach. Niemieckie praktyki zajeżdżania Polaków w modzie ale co tam, zrobią 2 imprezki w roku, dadzą kasę na święta, niech harują.
Remontowy 2017-08-23 22:53
OBI to spoko firma, dobrze mi się tu pracuje, polecam!
Patrycja 2017-09-08 12:42
@Toffi - a czy możesz opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca organizuje imprezy integracyjne, a także zapewnia premie świąteczne - to bardzo dobrze, takie zachowania naprawdę się ceni. A jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w OBI?
kasia 2017-09-09 08:55
zarobki poniżej 2 tys na reke imprezy jak imprezy szału nie ma, pracujesz trzy wekendy w miesiacu odbierasz sobie na tygodniu ( praktycznie zyjesz praca i pożegnaj sie z gronem znajomych większosc ma wolne w weekend) premia na swieta ok 150 zł netto. premia raz na jakiś czas 100 zl. praca jest cieżka niestety, atmosfera taka sobie .
Kasia
kasia 2017-09-09 08:57
Kasia
Marcin 2017-09-09 09:47
A dopiero ktoś pisał, że jest super i dużo płacą. To jak jest naprawdę? Chciałem składać podanie ale chyba jeszcze poczekam. Byłem ostatnio na zakupach i widziałem bałagan i mało pracowników. Pewnie potrzebują??!!
Panek 2017-09-11 21:06
O sytuacji na rynku pracy robi się coraz głośniej. Wszyscy mówią, że zaczyna brakować ludzi do pracy a to może wpłynąć na pracodawców tak, że zaczną podnosić wynagrodzenia żeby pozyskać pracowników i trzymać tych których mają. Jest w każdym razie jakaś nadzieja na większe płace.
Zostaw swoją opinię o OBI - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI