Hotel Bursztynowy Pałac

Strzekęcino

Opinie o Hotel Bursztynowy Pałac

trzycztery 2015-08-15 18:33:21
zdecydowanie nie polecam. opinie pracowników są okropne. skargi na szefa i menadżera, opóźnienia z wypłacaniem pensji a w umowie wpisują stawkę minimalną, żeby zapłacić od pracownika jak najmniejszy podatek. jeśli chodzi o warunki pracy to za jedzenie resztek znoszonych z sali (tych w pojemnikach, nie resztek po gościach) trzeba płacić 5 zł dziennie. ja już tam nie pracuję, odszedłem przez wyżej wymienione czynniki.
Xena 2015-08-17 09:37:19
Jak tak można traktować pracowników. Przecież to nieludzkie! W tak renomowanym hotelu jest to nie do przyjęcia. Przecież na pierwszym miejscu powinni się liczyć pracownicy,bo to oni tworzą to miejsce, jak i jego atmosferę.
vcgjd 2016-04-21 18:51:10
@Ela tak czasem jest, ale warto zaznaczyć że nie jest to normą :) w mojej firmie np prezes kocha to co robi i jest pasja, to widać. Więc z tym wypaleniem nie do konca się zgodze :) NIe szukają nikogo do pracy teraz
Zostaw swoją opinię o Hotel Bursztynowy Pałac - Strzekęcino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Bursztynowy Pałac