brak logo

Hotel Bursztynowy Pałac

Strzekęcino

Opinie o Hotel Bursztynowy Pałac

paix 2015-07-30 01:43:33
Zastanawiam się jak wyglądają u nich obecnie warunki, bo kiedyś spotkałem się z opinią, że wcale nie jest tak kolorowo. Przede wszystkim nie ma pewności czy dostanie się umowę, a dla mnie jest to mus, bo mając na wychowaniu dzieci trzeba dbać o każdy aspekt życia. Jeżeli warunki byłyby niezłe to chyba mógłbym u nich podjąć pracę.
trzycztery 2015-08-15 18:33:21
zdecydowanie nie polecam. opinie pracowników są okropne. skargi na szefa i menadżera, opóźnienia z wypłacaniem pensji a w umowie wpisują stawkę minimalną, żeby zapłacić od pracownika jak najmniejszy podatek. jeśli chodzi o warunki pracy to za jedzenie resztek znoszonych z sali (tych w pojemnikach, nie resztek po gościach) trzeba płacić 5 zł dziennie. ja już tam nie pracuję, odszedłem przez wyżej wymienione czynniki.
Xena 2015-08-17 09:37:19
Jak tak można traktować pracowników. Przecież to nieludzkie! W tak renomowanym hotelu jest to nie do przyjęcia. Przecież na pierwszym miejscu powinni się liczyć pracownicy,bo to oni tworzą to miejsce, jak i jego atmosferę.
Ela 2015-08-29 12:17:19
Niestety, często im większe miejsce pracy, tym pracowników traktuje się gorzej. @Xena przychodzi taki moment, że właściciel się wypala, nie chce mu się już nic poza oglądaniem większych kwot na koncie bankowym.. i zwyczajnie pracowników ignoruje. Szkoda, bo z takim podejściem daleko nie zajdą raczej.
vcgjd 2016-04-21 18:51:10
@Ela tak czasem jest, ale warto zaznaczyć że nie jest to normą :) w mojej firmie np prezes kocha to co robi i jest pasja, to widać. Więc z tym wypaleniem nie do konca się zgodze :) NIe szukają nikogo do pracy teraz
Zostaw swoją opinię o Hotel Bursztynowy Pałac - Strzekęcino
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Bursztynowy Pałac