TRI

Wolbrom

Opinie o TRI

anonim 2009-06-14 19:24:44
bywało różnie ale zarobki nienajgorsze praca na niektórych działach troche ciezka. załuje ze sie zwolniłem !
wojtek 2009-09-07 21:13:32
Nie pracuje tam tylko dlatego że nie przedłużyli mi umowy-praca ciężka ale jak na polskie realia dobrze płatna.Atmosfera fajna ...czuje się poczucie więzi z całą załogą...może to zasługa mittingów.Jasne zasady...jest spoko.Mam tylko nadzieję że nie będzie tam przyjęć przez pośrednictwo pracy tak jak jest to w wielu zakładach...(bo to jest robienie podziału na ludzi i podludzi...
DYDUś 2014-06-24 20:11:48
Witam. Fajna atmosfera?? Wojtek o czym piszesz? Pracuję tam bo mam nóż na gardle. Poniewierają ludźmi,szmacą. Praca jak w obozach!! jeśli macie inny pomysł to omijać z daleka!!
cris 2016-10-03 19:37:00
Taki fajny zakład, dobre zarobki, miła atmosfera!? To czemu odkad wprowadzili 4 zmiany nie ma ludzi chętnych do pracy? Doswiadczeni operatorzy ze stazem nawet 10 lat sie zwalniaja. Młodzi przychodzą i odchodzą po kilku dniach. Ludzie pracują tam po 7 dni i 2 dni wolnego. Są zmuszani do nadgodzin w dni wolne. Jak nie przyjdziesz upomnienia albo rozmowa z Panią dyrektor. Szukanie haków na ludzi. Praca w smrodzie i hardkorowy zestawach. Gdzie inspekcje pracy i inne instytucje żeby się wziąść za to. Większość młodych operatorów pracuje przez agencję tymczasową. A najlepiej świadczy o renomie firmy fakt przyjęcia Ukraińców bo Polacy nie chcą pracować za tak marne grosze.
Zostaw swoją opinię o TRI - Wolbrom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRI