brak logo

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Warszawa

Opinie o Zarząd Targów Warszawskich S.A.

anomim 2012-06-25 10:49
Firma ma problemy z utrzymaniem pracowników. Rotacja pracowników jest dosyć spora. Problemem jest traktowanie pracowników przez każdą osobę starszą w firmie. Jeżeli szukasz pracy w tej firmie to tylko na chwile. Ogólnie nie polecam tej firmy. Na pewno nie możesz liczyć na duże pieniądze a tym bardziej na jakikolwiek awans.
10
anonim 2012-06-25 10:50
Firma ma problemy z utrzymaniem pracowników. Rotacja pracowników jest dosyć spora. Problemem jest traktowanie pracowników przez każdą osobę starszą w firmie. Jeżeli szukasz pracy w tej firmie to tylko na chwile. Ogólnie nie polecam tej firmy. Na pewno nie możesz liczyć na duże pieniądze a tym bardziej na jakikolwiek awans.
5
znismacozny 2012-08-23 15:08
zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Firma to tonący statek, szukają taniej siły roboczej. Odradzam podjęcia współpracy z tą firmą.
6
zaintrygowana 2014-08-07 11:59
... zadzwonili dzisiaj w sprawie spotkania rekrutacyjnego . Weszłam do netu i trochę poszperałam ...Okazało się, że chyba najlepszy okres tej instytucji minął bezpowrotnie . Jeden z moich Klientów był uczestnikiem jednego z organizowanych spotkań ...Był w ciężkim szoku ...Przerażająco mało odwiedzających i kiepski poziom merytoryczny .Coś mi się wydaje, że to jeszcze jedna z instytucji z korzeniami i tradycjami z przed 1989 :P
6
ciekawie 2016-06-14 20:17
Zatrważające jest to, że przez to miejsce przewija się wiele fajnych, młodych, energicznych osób, które po tym jak sobie uświadamiają co tam się dzieje całkowicie tracą entuzjazm...Ludzi się w ogóle nie szanuje, traktuje na zasadzie, że przyjdzie ktoś inny. Nie mówiąc już o bardzo nieprzyjemnej atmosferze... Odradzam, jeśli ktoś szuka stałej pracy. Nie zrobisz tam kariery, ani nie zarobisz przyzwoitych pieniędzy.
6
Zszokowany 2016-10-04 09:46
Rozmowa kwalifikacyjna - masakra! P. prezes z przyklejonym uśmiechem do twarzy, bo nie zniknął nawet wtedy, gdy rozmowa obrała nieprzyjemny kierunek i tu jestem pod wrażeniem:) Wymagania dużo powyżej od tych zawartych w ogłoszeniu. Prowizja wypłacana raz - po wpływie należności z faktur za wydarzenie, podstawa - nie wiadomo, do ustalenia później, no żart po prostu jakiś i strata czasu...
2
anonim 2016-10-25 19:41
Trzeba to jasno powiedzieć - osoba zarządzająca tą firmą ma niezły odlot - od euforii i bycia miłym do bólu, poprzez terroryzowanie pracowników... Klimat jest dość ciekawy, praca sama w sobie nie jest zła, ale ta atmosfera ciągłego stania nad przepaścią jest dla wielu nie do zniesienia. Zostają tylko najbardziej wytrwali albo podobni w zachowaniu. Albo firma zmieni kierunek albo, jak ktoś już wyżej napisał utonie jak statek.
3
Obóz pracy 2016-12-20 15:44
Jeżeli ktoś szuka pracy, jest to najgorszy możliwy wybór. Atmosfera w ZTW jest gorzej niż zła, człowiek przychodzi do niej jak na skazanie. Pracownik nie ma absolutnie żadnej swobody, nad każdym ruchem pieczę sprawuje dwójka nadzorców, potrafiących najczęściej wysławiać się jedynie w tonie krzyku i popędzania, mimo że w ciągu dnia nie ma czasu nawet na zjedzenie przysłowiowej kanapki.Ciągła krytyka, a od czasu do czasu nawet epitety są na porządku dziennym.(w stosunku do wszystkich, nawet długoletnich pracowników). Nadgodziny są tutaj wymaganym standardem, za które nie otrzymuje się wynagrodzenia, a upominanie się o nie skutkuje zwolnieniem. Pracuje się w atmosferze kompletnej ciszy, co na dłuższą metę jest nie do zniesienia.Nie ma mowy o awansie, podwyżce, słownych ustaleniach czy też byciu docenioną. W trakcie rozmowy o pracę wszystko wydaje się w porządku, jednak po złożeniu podpisu pod umową kończy się dobra mina do złej gry.
6
Zostaw swoją opinię o Zarząd Targów Warszawskich S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarząd Targów Warszawskich S.A.