Technip Polska Sp.zo.o

Opinie o Technip Polska Sp.zo.o

drozda900 2011-02-12 23:22:39
Witam serdecznie moja opinia na temat tej firmy jest fascynujac. Zeby wyrazic swoja opini musze opowiedziec czesc swojej historii otoz ja jak i wielu rodakow w poszukiwaniu pracy wyjechalem na zachod trafilem do pewnej firmy ktora zajmuje sie sprzataniem i Bog tak chcial ze dostalem prace w spolnym projekcie w holandii Neste Oil i Technip w Rotterdamie . Sprzatajac biora i w przeszlosci studiujac zarządzanie nabylem wiele wspanialych doznan ogladajac i podpatrujac system dzialan w tej firmie i jestem w szoku w tej firmie nie ma zadnych niezgodnosci ani konfliktow co mnie jako byl;ego studenta zarzadzania najbardziej ujelo przy tak wielu ludziach ktorzy tam pracuja zarzadzanie jest perfekcyjne kazdy zatrudniony tam czlowiek jest odpowiedzialny za dana dziedzine nie ma haosu informacje przebiegaja w plynny sposob z biura so biura nie ma zadnych opoznien z ich strony naprawde wielkie gratulacje dla szefostwa
mrpop 2016-11-14 19:49:48
hey
czy jakies dane kontaktowe mozna by bylo dostac do Technip bo chetnie bym chcial wspolpracowac ale ciezko jakos mi znalesc jakas osobe i porozmawiac odnosnie zatrudnienia?
Pozdrawiam
Michal Adamczyk
mrpop@interia.pl
Zostaw swoją opinię o Technip Polska Sp.zo.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technip Polska Sp.zo.o