KANIA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KANIA Sp. z o.o.

Kania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Witam. Czy firma z oddziałem w Piasku będzie reaktywowana ? Czy planowana jest odbudowa zakładu ?

Jak szefostwo w Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. traktuje ludzi?

@osoba

Czy ktoś z osob biórowych może się wypowiedzieć co z ta firma w Piasku ? Miały być remonty po czym nagle kogoś zwolniocie. pracownicy produkcji są zwykłymi pachołkami I codziennie idąc do pracy człowiek nie wie na czym stoi, czy firma planuje dalej istnieć czy może się zamknoc jak nie roz słyszymy ? Proszymy o odpowiedz

były pracownik M. Nowy wpis
@@osoba

Tak, teraz możemy tylko podziękować, za złudne informacje do ostatniego dnia przed wypowiedzeniem o niejakim remoncie. Teraz możemy również podziękować DYREKTOROWI, który doprowadził to wszystko do zamknięcia. Od samego początku, widzieliśmy, że robi WSZYSTKO by do tego doprowadzić ( gratulacje, udało się ! ). Teraz można podziękować również samemu szefowi który dopuścił do takiej sytuacji. Teraz mogę podziękować, ale tylko wszystkim pracownikom, kolegom z którymi mogłem współpracować. Teraz możemy wylać swą gorycz do tego zakładu, w którym mieliśmy nadzieje o stabilnej pracy i przyszłości. Dziękuje koledzy ! M.K.

Czy nowo zatrudnione osoby w Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI w firmie Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kojot

Może szef by się zainteresował tom swojom firmom bo jest tam rozpierdziel totalny

Karolek
@Kojot

A co się tam dzieje?

Wiecie, czy Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Karolek

Nie ma takiej opcji, praca zdalna nie w tej firmie

Ewelina
@Karolek

A czemu w sumie nie?

Jacenty

Pracowałem w zakładzie w Piasku i mogę z czystym sumieniem polecić. Ekipa z utrzymania ruchu(usunięte przez administratora) ,kierownik też spoko,idzie się z nim ze wszystkim dogadać. Jedyny minus to taki że osoby zarządzające zakładem nie widzą rosnącej inflacji i powinni bardziej dbać o pracowników długoletnim doświadczeniem. Pozdrawiam

Edek

A ja tam miałem aplikować ??????????¿

Dlaczego usuwane są niewygodne opinie ?

jakiś przykład? co zostało usunięte?

Jo
@Ewa

To , ze w firmie jest (usunięte przez administratora) To, ze dziennie narażamy nasze życie w uwagi na stan maszyn To, że pracujemy w środkach , na których nasze zdrowie ulega zniszczeniu ! Po jednym dniu pracy, przy owych środkach człowiek leży PLACKIEM Z GORĄCZKĄ ! To, że ludzie nie są robotami, a traktujecie ich jak (usunięte przez administratora) do zmiecenia w kąt To, że wypłaty nie są adekwatne do warunków i ciężkości pracy ! Ile jeszcze wytrzymamy w takich warunkach ? Może tydzień , miesiąc. Przecież wy niszczycie nas jak tylko możecie ! Czy firma się wreszcie obudzi ? Czy wreszcie coś ulegnie poprawie ? Czy skończy się na nas (usunięte przez administratora) , krzyki, pomiatanie ?! Człowiek do pracy chodzi z niechęcią, załamaniem. A co więcej, nie jeden z nas dorabia się stanów nerwowych ! Proszę o odpowiedź.

Arek

Inny , rozumiem Twoje poirytowanie przypadkiem poznalem wszystko o czym piszesz wyzej ale w dzisiejszych czasach pracy dla chcących pracowac jest sporo wiec nie nalezy sie bac zmian ale brac swoj los w swoje rece :) pozdrawiam

@Jo

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem personalnym - zależy nam, by omówić Pana uwagi i wyjaśnić sytuację. Kontakt możliwy jest również drogą mailową: hr@kania.net.pl lub telefonicznie: Piasek: 32 449 31 65; Pawłowiczki: 77 480 32 26; Dębowa Kłoda: 83 355 75 14.

Jo
@Arek

@pracodawca Proszę o wypowiedź na moje argumenty na forum. Przecież my tak ciagle słyszymy to samo. Choroba grzybów, reklamacje, brak premii, wycieranie nami, wypłaty coraz gorsze, stan zdrowia coraz bardziej poupada a o słyszy się tylko o zamknięciu oddziału, o tym jak osoby pracujące mają nas w nosie, a zmian na lepsze nie widać .. Może powinna firmą zająć się jakaś instytucja, zgłosić sprawę wszystkich nieprawidłowości :)

Arek
@Jo

Ale co Ci mam odpowiedzieć :) ja juz nie pracuje w tej firmie moja kariera się skończyła wróć tak jej nawet nie zaczniesz :)

____111

Pracy w tym zakładzie nie polecił bym najgorszemu wrogowi po zmianie systemu pracy na 4 brygadowy czy zmianowy ciężko to stwierdzić bo grafiku nawet nie dostaniesz na miesiąc tylko z dnia na dzień się dowiadujesz jak pracujesz po 7 dniach dostaniesz dzień wolny a premię dostajesz max 50% bo za byle co zabierają jak pójdziesz na L4 to każą ci odpracować a już nie wspomnę o chłopakach na wózkach zostawili po jednym na zmianie i jeżdżą na pełnej ... bo rozliczane zmiany są z opóźnień w produkcji. Nad szlabanem brakuje tylko jednego napisu...

@____111

Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię. Informujemy, że każdy z naszych Pracowników otrzymuje stałe, regularne i terminowe wynagrodzenie miesięczne, a ponadto ma prawo do otrzymania dodatkowych nagród, które wynikają z jasno określonych zasad. Harmonogramy pracy ustalane są zgodnie z obowiązującym w firmie regulaminem pracy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań – zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym lub bezpośrednio ze swoim Przełożonym.

Najgorsza firma jaka znam a kierownik (usunięte przez administratora) i kradnie wszystko co moze i nikt mu nic nie powie nie chce tam pracowac. !!! Tak chwala a zlodziejami sa tylko gonia a wyplaty nie ma

Byly pracownik

No kierownik byle do siebie ma a ludzia nie da i interesuja go ludzie tylko gonic ludzi do roboty a kasy nie ma i mialo byc tam nie pracownik tylko byly ... szkoda bo myslalem ze tam jest inaczej szkoda powodzenia..

brygadzista

Dobre...

Szanowny Panie, Jeśli jest Pan świadkiem sytuacji, w której łamane jest prawo i któryś z Pracowników dopuszcza się kradzieży – prosimy o niezwłoczne poinformowanie firmy o szczegółach - drogą mailową: piasek@kania.net.pl bądź osobiście w Dziale Personalnym. Przekazane informacje pozwolą nam zainterweniować w tej sprawie. Szanowny Panie, odnosząc się do zarzutu - „wypłaty nie ma” - nie zgadzamy się z tym twierdzeniem. Regularne i terminowe wynagrodzenie jest standardem w Karol Kania i Synowie. Pracownicy bardzo wysoko cenią ten aspekt.

Czy w Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dziękujemy za pytanie. W Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. oferujemy naszym Pracownikom różnego rodzaju benefity - m.in.: świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, szkolenia i kursy zawodowe. Więcej informacji na temat tego, co oferujemy można znaleźć w zakładce "Kariera": https://kariera.kania.net.pl/

Marcin K

Pracowałem w tej firmie AŻ 1 dzień, więc praktycznie nie powinienem oceniać. Jednakowoż firma zachowała się jak najbardziej w porządku i gdyby nie fakt, że zdrowie mi nie pozwoliło na pracę tam, to byłbym dalej. Moim zdaniem firma uczciwa i sympatyczni ludzie.

@Marcin K

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i cieszymy się, że mile nas Pan wspomina.

Czy firma może odpowiedzieć na wszystkie opinie ukazane na tym portalu ? Czy może odnieść się do sytuacji panującej z firmie ?

Dzień dobry, jeśli pojawiają się dodatkowe wątpliwości bądź pytania do odpowiedzi zamieszczanych przez firmę - możliwy jest również kontakt telefoniczny czy mailowy. Piasek: 32 449 31 65; Pawłowiczki: 77 480 32 26; Dębowa Kłoda: 83 355 75 14, e-mail: hr@kania.net.pl

XXX

Jak to jest, że kiedyś do tej firmy ludzie stali w kolejce żeby się dostać, a teraz ludzi brakuje ? Czemu nie ma płaconego szkodliwego za robotę w takich ciężkich warunkach. Ta firma raczej dąży w stronę zamknięcia niż rozwoju. Bo za takie grosze do tak ciężkiej pracy raczej ludzi nie znajdziecie. Podziwiam tych, którzy tam zostali. Gdzie są : - konkursy wewnętrzne dla pracowników - imprezy integracyjne - dofinansowania do atrakcji sportowo kulturalnych - upominki dla dzieci Które oferuje firma ? Bo już o wsparciu w procesie adaptacji którego nie ma wogole nie wspomnę. Chyba jasno sytuacje firmy pokazuje fakt, ze odchodzą z niej pracownicy którzy mieli duży staż pracy.Niestety miałem przyjemność być w tej firmie i nikomu jej nie polecę a raczej odradze. Proszę o wypowiedz firmy a ludziom którzy tam pracują życzę wytrwania i trochę więcej sympatii wobec siebie. Firma (usunięte przez administratora) ..

@XXX

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Rotacja pracowników jest czymś naturalnym, występującym w każdej firmie produkcyjnej, a w Karol Kania i Synowie jej poziom jest raczej niski. W Karol Kania i Synowie na bieżąco realizowane są benefity i różne inicjatywy dla pracowników. W ostatnim czasie – z okazji Dnia Dziecka – firma przygotowała kreatywną zabawę dla wszystkich dzieci pracowników. Zapraszamy do odwiedzin firmowego funpage na Facebooku – tam ukazujemy kulisy ostatniej akcji: https://www.facebook.com/karol.kania.i.synowie.spzoo/ Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 część z planowanych atrakcji - w tym dofinansowanie do działalności sportowo-kulturalnej, czy organizacja imprez integracyjnych nie mogła się odbyć. Ważne jest to, firma ma duży potencjał rozwojowy - o czym świadczą realizowane obecnie inwestycje – i stawia na pracowników. Na ile to możliwe organizuje kursy i szkolenia, oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym pod nr tel.: Piasek: 32 449 31 65; Pawłowiczki: 77 480 32 26; Dębowa Kłoda: 83 355 75 14 bądź adresem e-mail: hr@kania.net.pl

Xxx
@XXX

Rotacja pracowników jest niska ? Co za żarty ! Ludzie przychodzą i po bardzo krótkim czasie wręcz uciekają z tej firmy ! Zarobki do tej pracy niestety ale adekwatne nie są. Ludzie ryzykują tam swoim życiem, maszyny wołają o wymianę bo tylko czekam aż gdzieś napiszą, ze w firmie był wypadek śmiertelny i wcale mnie to nie zdziwi . Śmieszne, ze firma chwali się super zarobkami. Bo zarobić 3tys zł za prace gdzie życie jest codzień zagrożone jest raczej kpina. Pozdrawiam.

Ignac

Jaka srednie zarobki na produkcji?

@Ignac

Szanowny Panie, zarobki pracowników produkcyjnych zależne są od zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji. Zachęcamy do zaaplikowania - podczas umówionej rozmowy kwalifikacyjnej informujemy o szczegółach, a w tym o warunkach wynagrodzenia. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kania.net.pl w zakładce "Kariera".

Czy pracodawca Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dla firmy Karol Kania i Synowie ważny jest stały rozwój, dlatego realizujemy kursy i szkolenia, dzięki którym pracownicy zyskują dodatkowe kwalifikacje i poszerzają swoje kompetencje. To, co jeszcze oferujemy członkom naszego zespołu opisane jest na: https://kania.net.pl/kariera/ Zachęcamy do aplikowania! :)

narzedziagaj

Zainteresowanie reklamą

SX

Czy to prawda, że zginął właściciel?

@SX

Odsyłamy do strony internetowej: https://kania.net.pl/aktualnosci/

kolpo
@SX

Założyciel jak już, właścicielem jest syn

Tak ,to prawda

Pijoter z Mazur.

Tak.Podało TV.

behemot

tak to prawda

Czy Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w Karol Kania i Synowie do aplikowania poprzez stronę internetową kania.net.pl – zakładka Kariera. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy interesującą ofertą pracy lub praktyk – prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych do Bazy Kandydatów.

zatrudnia z ukrainy

Zostaw merytoryczną opinię o KANIA Sp. z o.o. - Piasek

• Jak się pracuje w KANIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KANIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANIA Sp. z o.o.?

KANIA Sp. z o.o.