SCHILSNER INDUSTRY GROUP SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SCHILSNER INDUSTRY GROUP SP. Z O.O.

admin 2015-07-18 19:59:33
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy SCHILSNER INDUSTRY GROUP SP. Z O.O.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
MARCIN 2016-02-18 18:23:46
jaki torun firma jest tylko we WROCLAWIU
Były pracownik 2016-09-12 12:00:18
Płacą na czas, ale praca jest bardzo nie stabilna czyli dzisiaj pracujesz a jutro już nie bez żadnego wyjaśnienia.
mko 2016-10-03 14:20:21
no dobra ale przecież potem latwo chyba zweryfikować to co jest napisane w ogłoszeniu z tym jak jest na prawde..wiec ne wiem po co takie rzeczy pisać..
Pracownik 2016-11-17 10:06:20
Pensja na czas, premia naliczana nie wiadomo jak. Zero szkoleń, zatrudniają żeby wyciągnąć bazę danych a później do widzenia. Dyrektor kompletne zero, a prezes jest tylko z nazwy.
LUC 2016-12-20 14:40:09
Kto zakłada, że firma Schilsner IG - Toruń :) powinna otrzymać negatywną opinię, niech schowa głowę w piasek ! Pensja na czas, premie na czas. Z góry założone i przewidywalne działania.

Pozdrowienia dla Prezesa.
Pracownik 2017-01-12 13:50:43
Po 1 Schilsner IG jest z Wrocławia a nie z Torunia.
Po 2 wypłata na czas plus premia owszem,ale to jest norma w większości firm,wiec to nie atut.
Po 3 praca na magazynie ciężka,można zarobić dobrze jak handlowcy zrobia plany.
Po 4 niestety ostatnimi czasy,handlowcy zmieniają sie jak w kalejdoskopie,złe to wyglada w firmie i u klientów.
Po 5 na produkcji i magazynie praca pewna,bo szef wie,ze ciężko z pracownikami we Wrocławiu,wiec się nie czepia,ale czepiaja sie dwaj kierownicy z "akwarium"
Po 6 handlowiec może byc zwolniony z dnia na dzien bez przyczyny,tylko dlaczego,że prezes znalazł sobie "lepszego"ktory okazuje się być dobry,ale tylko w gębie.
Po 7 dyrektor handlowy...bez komentarza,szkoda slow.
Po 8 jak ktoś szuka pracy fizycznej na magazynie lub produkcji polecam,jesli jako ph,nalezy sie zastanowić,zero szkolen,awansu,rozwoju,dobre pieniądze jeśli robisz plany i niestety...nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią.
Zostaw swoją opinię o SCHILSNER INDUSTRY GROUP SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHILSNER INDUSTRY GROUP SP. Z O.O.